🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

309 komentarzy
Adi_456

Adi_456

Anonim

Error2011

Poproszę kodzik

MrWin24

NUCK: MrWin24

Lubie_Motyle

Lubie_Motyle

The_Gold_Spammer_

The_Gold_Spammer_

Dr_przybson

Dr_przybson

AndrzejuNieDenerwujSię

Andrzeju81

Dziara

Glow_Jack

Domenek12345

domenek12345 -A może wygram .

Domenek12345

domenek12345 -A może wygram

Aguirre83

Aguirre83

kocham_giereczkę

Lvru

SewcioX

SewcioX

Czarnyjan1

Czarnyjan1

lolek

kormis

DamiFist

DamiFist

Dziamba

dziamba1

kilerka3

kilerka3

NiEMiEC767

NiEMiEC767

stalowy_flet

Turtle to pojazd, który w momencie ukończenia projektu już był przestarzały. Podobnie jest w dzisiejszym wot. Rozgrywka mocno przyspieszyła co sprawia że powolne pojazdy mają coraz mniejszy wpływ na wynik starcia. Wprowadzenie do gry pojazdu premium jadącego 20 km/h jest zastanawiające. Tak samo zresztą jak zainteresowanie kodem bonusowym na jego wypożyczenie. Mój nick to stalowy_flet.

flisa80_pl

czy się stoi czy się leży czołg żółwiczek się należy
nick: flisa80_pl

py

Wygrał by coś przy sobocie.
Nick-lusipier

Czorny_Bebok

Czorny_Bebok

Anonimowo

Lex2359

Anonimowo

Zeroberg

Partyzant140

Trza zrobić partyzantkę w walce o kody
Partyzant140

piotr3k

Bin4r naprawdę wybierałeś…

ARQx

😁😁😁I pytanko – jak już wygrałem, to w jaki sposób stanę się szczęśliwym posiadaczem kodu ? Pytam, bo koorde pierwszy raz coś wygrałem 🤪

Honey_93

Nigdy nic nie dostalam od WG moze teraz sie uda ❤ nick Honey_93

shaaaanks

Shaaaanks

Beryl96

Beryl96

Lalalal

WOT_Barsa8 daj żółwia, daj!

_kurtys_

Powodzenia wszystkim!
_kurtys_

Maku89

Mój nick: maku_89 Powodzenia wszystkim !

Siggford

Lazruk

Anonimowo

Rxbornsxx

GustawPoL

Nie ma wysypu tego czołgu, więc sądzę, że raczej doopy nie urywa. Działo o tej penetracji i celności na TD? serio WG? może na FL gdzie są same 8T, ale na 10?
GustawPoL

OlegPolienin

OlegPolienin

AS

Ojj gdyby się kiedyś udało…
😉
Nick: Alfa_Sniper_PL

Anonimowo

pilip0021

_Marf1k

_Marf1k

Ala z wota

NaCzolguOkrakiem to mój nick

Camelmakerr

Camelmakerr a chciałbym zobaczyć czy lepiej iść w badgera czy w lodówkę :>

piotr3k

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzałem się do T49 i FV4005 STAGE II. Poprzedni wierzchołek drzewa umożliwił szybsze wybadanie Sheridan’a z czego skorzystałem i T49 w garażu. Przy okazji wszystkim go polecam!!! Świetny troll!!! I kupa zabawy podczas gry nim 🙂 … wiem, wiem zmiana pocisków OB… pożyjemy zobaczymy. Pora na lodówkę. I jestem przekonany że Turtle Mk. I dopomógł by mi w tym. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Nick: grosik_PL

vroobelek

nick: vroobelek

dzięki 🙂

Willygooo

Willygooo

Jætek

Mnie, mnie, mnie,weś mnie, zlituj się, ja nawet nie potrafię napisać „weź”. Nick: SeJadeCzolgiem

Anonimowo

Seyeer

kuba

Pozdrawiam wszystkich… Sz3olita

Jarbinx

P.S: życzę wszystkim powodzenia and good luck in wars to come.

krzychuu

Daj bo mam horom curke i olej w pasacie do wymiany krzychuutm_