🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2
Lista zwycięzców:
- Ackella007
- Man_in_tank77
- Truth_is_God
- god87pl
- _Red_Line_Camper_
- Splatt1337
- Polish_badger
- PlomykPL
- CezPlay
- Poznaniak
- pio036
- yaro1991
- BadMadMax12
- Charlotte_Katakuri
- adame5166
- ARQx
- SPAVALSKI
- Pan_rach_ciach_ciach
- _Time2Die_
- Yankes1555
- Semalec
- dentol1
- krlsn_4
- K__8
- vroobelek
Mamy dla Was drugi konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu. Wyniki udostępnimy dziś wieczorem.





Adi_456
Error2011
Poproszę kodzik
NUCK: MrWin24
Lubie_Motyle
The_Gold_Spammer_
Dr_przybson
Andrzeju81
Glow_Jack
domenek12345 -A może wygram .
domenek12345 -A może wygram
Aguirre83
Lvru
SewcioX
Czarnyjan1
kormis
DamiFist
dziamba1
kilerka3
NiEMiEC767
Turtle to pojazd, który w momencie ukończenia projektu już był przestarzały. Podobnie jest w dzisiejszym wot. Rozgrywka mocno przyspieszyła co sprawia że powolne pojazdy mają coraz mniejszy wpływ na wynik starcia. Wprowadzenie do gry pojazdu premium jadącego 20 km/h jest zastanawiające. Tak samo zresztą jak zainteresowanie kodem bonusowym na jego wypożyczenie. Mój nick to stalowy_flet.
czy się stoi czy się leży czołg żółwiczek się należy
nick: flisa80_pl
Wygrał by coś przy sobocie.
Nick-lusipier
Czorny_Bebok
Lex2359
Zeroberg
Trza zrobić partyzantkę w walce o kody
Partyzant140
Bin4r naprawdę wybierałeś…
Całkowicie losowo.
😁😁😁I pytanko – jak już wygrałem, to w jaki sposób stanę się szczęśliwym posiadaczem kodu ? Pytam, bo koorde pierwszy raz coś wygrałem 🤪
Wysłałem PW w grze 🙂
Nigdy nic nie dostalam od WG moze teraz sie uda ❤ nick Honey_93
Shaaaanks
Beryl96
WOT_Barsa8 daj żółwia, daj!
Powodzenia wszystkim!
_kurtys_
Mój nick: maku_89 Powodzenia wszystkim !
Lazruk
Rxbornsxx
Nie ma wysypu tego czołgu, więc sądzę, że raczej doopy nie urywa. Działo o tej penetracji i celności na TD? serio WG? może na FL gdzie są same 8T, ale na 10?
GustawPoL
OlegPolienin
Ojj gdyby się kiedyś udało…
😉
Nick: Alfa_Sniper_PL
pilip0021
_Marf1k
NaCzolguOkrakiem to mój nick
Camelmakerr a chciałbym zobaczyć czy lepiej iść w badgera czy w lodówkę :>
Witam. Od jakiegoś czasu przymierzałem się do T49 i FV4005 STAGE II. Poprzedni wierzchołek drzewa umożliwił szybsze wybadanie Sheridan’a z czego skorzystałem i T49 w garażu. Przy okazji wszystkim go polecam!!! Świetny troll!!! I kupa zabawy podczas gry nim 🙂 … wiem, wiem zmiana pocisków OB… pożyjemy zobaczymy. Pora na lodówkę. I jestem przekonany że Turtle Mk. I dopomógł by mi w tym. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Nick: grosik_PL
nick: vroobelek
dzięki 🙂
Willygooo
Mnie, mnie, mnie,weś mnie, zlituj się, ja nawet nie potrafię napisać „weź”. Nick: SeJadeCzolgiem
Seyeer
Pozdrawiam wszystkich… Sz3olita
P.S: życzę wszystkim powodzenia and good luck in wars to come.
Daj bo mam horom curke i olej w pasacie do wymiany krzychuutm_