🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

309 komentarzy
Jarbinx

Mam AT-15A i do dokończenia brytyjską linię tdków chętnie wypożyczyłbym w celu porównania i ewentualnego zakupu mój nick w WOT to: jarbinx

Anonimowo

Monomach81 – chętnie przygarnę żółwika 🙂

Franto_12

To ja poproszę że dwa kilo. Franto_12

RexCust

______kamilos1234_____XD

mrpatrycjusz

Jestem noobem to nie wygram 🙂

Nezi27

Mój nick: Nezi27 Powodzenia wszystkim!

vitt51

Życzę powodzenia wszystkim w losowaniu a najbardziej sobie. Nick: vitt51

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Każdy szczęściu dopomoże ,każdy dzisiaj wygrać może!!!!!!- Powodzenia przyjaciele czołgiści 🙂 Nick: Vexill

maras1910

maras1910

Anonimowo

Nie będę już kamperska ku**a ’:(
LeaderBilgewater

Anonimowo

_HyHy_

Anonimowo

może kupię, ale test by ułatwił decyzję zoro_65

Radzio_87

Chętnie wypróbuje Nik : Radzio_87

OskiBoski12_34

Bardzo bym prosił o kod aby przetestować turtla.

Nick: OskiBoski12_34

Krzychu202

Chętnie sprawdzę grę brytyjskim TD 🙂 Krzychu202

Gogen83

Gogen83

Kajtek7

Kajus7

AdyRiaNo

AdyRiaNo_2017

Ainex

Ainex

Hero33

Z miłą chęcią pobawię się żółwikiem 🙂 Nick Hero33_2006

Anonimowo

Widzę duża konkurencja 🙂
Nick: michael015

mmiixx

bardzo bym chciał żółwika bożego z góry dziekuje

nick: Mixzzy

Anonimowo

nick: Snive6

UNDEROATH777

UNDEROATH777

Anonimowo

Nick:Blackmama

Anonimowo

Ja bym chciał Mc żółwikmeeal na miejscu

Nick: DD2707

RPG_WoT

radek_07

Anonimowo

J_Maximus

Heaven33

Heaven33

K__8

Z chęcią bym wypróbowała żółwika. Mój Nick to K__8.

xD

Varbir

krlsn_4

Jako ze nie jestem graczem ani dobrym, tym bardziej wybitnym oraz ze moje tedeki sa poziomu 6 i nizej mam problemy z misjami na T28 HTC, brytyjczykiem moglbym podgonic misje ktore wymagaja +2k dmgu jesli szczescie dopisze.
Nick krlsn_4

Anonimowo

CF_CHELSEA

Lil Pump

Strike2017_megaman

Anonimowo

Michu182

Sebastian

XD niech będzie
I_am_Edwardo

Oldcherfulman

Oldcherfulman, nie mam żadnych wolnych Td ale może czas zacząć tą linię?

Hedelix

Nick to : Hedelix
Komentarz to: Sikalafą

Hiszpan87

Hiszpan87

Hedelix

Sikalafą

Krzysztof M.

mrooko

Anonimowo

87NikoPL Dodaj

dentol1

dentol1

Stefus

Stefus

Anonimowo

Defekt_muzgu
Nick idealny dla wota 😁

toja

_fin_del_mundo_
Chciałbym w końcu mieć czołg grubszy ode mnie 😉

Anonimowo

mrooko

Semalec

Semalec

Anonimowo

__P4W3L__ Poprose 1 żółwika na wynos

piotrekndg

piotrekndg