🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2
Lista zwycięzców:
- Ackella007
- Man_in_tank77
- Truth_is_God
- god87pl
- _Red_Line_Camper_
- Splatt1337
- Polish_badger
- PlomykPL
- CezPlay
- Poznaniak
- pio036
- yaro1991
- BadMadMax12
- Charlotte_Katakuri
- adame5166
- ARQx
- SPAVALSKI
- Pan_rach_ciach_ciach
- _Time2Die_
- Yankes1555
- Semalec
- dentol1
- krlsn_4
- K__8
- vroobelek
Mamy dla Was drugi konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu. Wyniki udostępnimy dziś wieczorem.





Mam AT-15A i do dokończenia brytyjską linię tdków chętnie wypożyczyłbym w celu porównania i ewentualnego zakupu mój nick w WOT to: jarbinx
Monomach81 – chętnie przygarnę żółwika 🙂
To ja poproszę że dwa kilo. Franto_12
______kamilos1234_____XD
Jestem noobem to nie wygram 🙂
Mój nick: Nezi27 Powodzenia wszystkim!
Życzę powodzenia wszystkim w losowaniu a najbardziej sobie. Nick: vitt51
Każdy szczęściu dopomoże ,każdy dzisiaj wygrać może!!!!!!- Powodzenia przyjaciele czołgiści 🙂 Nick: Vexill
maras1910
Nie będę już kamperska ku**a ’:(
LeaderBilgewater
_HyHy_
może kupię, ale test by ułatwił decyzję zoro_65
Chętnie wypróbuje Nik : Radzio_87
Bardzo bym prosił o kod aby przetestować turtla.
Nick: OskiBoski12_34
Chętnie sprawdzę grę brytyjskim TD 🙂 Krzychu202
Gogen83
Kajus7
AdyRiaNo_2017
Ainex
Z miłą chęcią pobawię się żółwikiem 🙂 Nick Hero33_2006
Widzę duża konkurencja 🙂
Nick: michael015
bardzo bym chciał żółwika bożego z góry dziekuje
nick: Mixzzy
nick: Snive6
UNDEROATH777
Nick:Blackmama
Ja bym chciał Mc żółwikmeeal na miejscu
Nick: DD2707
radek_07
J_Maximus
Heaven33
Z chęcią bym wypróbowała żółwika. Mój Nick to K__8.
Varbir
Jako ze nie jestem graczem ani dobrym, tym bardziej wybitnym oraz ze moje tedeki sa poziomu 6 i nizej mam problemy z misjami na T28 HTC, brytyjczykiem moglbym podgonic misje ktore wymagaja +2k dmgu jesli szczescie dopisze.
Nick krlsn_4
CF_CHELSEA
Strike2017_megaman
Michu182
XD niech będzie
I_am_Edwardo
Oldcherfulman, nie mam żadnych wolnych Td ale może czas zacząć tą linię?
Nick to : Hedelix
Komentarz to: Sikalafą
Hiszpan87
Sikalafą
mrooko
87NikoPL Dodaj
dentol1
Stefus
Defekt_muzgu
Nick idealny dla wota 😁
_fin_del_mundo_
Chciałbym w końcu mieć czołg grubszy ode mnie 😉
mrooko
Semalec
__P4W3L__ Poprose 1 żółwika na wynos
piotrekndg