🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

309 komentarzy
nowy

A jak dostanę kod? Nie mam wiadomości na PW. IGN: pio036

lukiqx

lukiqx

Saphran

Pewnie już po ptokach, ale co tam… Saphran

Anonimowo

TOMASS01

Swineq

SwineqMorski

Krawczun

Krawczun

AversiveM

Dej mnie ten kod! Mam chorego TOG`a! Pozdrawiam, AversiveM

DaDaDaniel_PL

staty mi spadną jak tym pogram. pozdro binar 😛 DaDaDaniel_PL

TonyDeszczu

TonyDeszczu

TonyDeszczu

Spacer z Żółwikiem zawsze spoko.

Gogen83

Chętnie pogramy żółwie
gogen83

Stan

MRKACU_1. . Żółwik jest de Best

Anonimowo

Majkel000

hpk

hopka69

iwciulo

Nick: iwciulo

Anonimowo

Conqueror19_PL

wjark

wjark

ARQx

Hej. A jak już miałem to szczęście i wygrałem, to jak otrzymać kod ? Pytam, bo pierwszy raz coś wygrałem i nie za bardzo wiem jak to ogarnąć ze szczęścia 🙂

Anonimowo

Poprosze żółwika. Nick Sawimar

kreciktank

kreciktank

Jatsumoto

Jak jest jeszcze możliwość wygrania to poproszę jeszcze raz o kod 🙂 nick w grze, Jatsumoto

Anonimowo

D4R3K73

whiteandwild

whiteandwild2 🙂

maniamenia18

moze dzieki niemu bede gral czesciej,bo nie mam zadnego brytola niszczargi 8 tier a szkoda

Anonimowo

BartaS_8

Piotr

Bardzo bym chciał go wypróbować i porównać z innymi niszczarkami pietk4

Pablomor

Pablomor

ssiwy

Jeszcze ja
ssiwy_1

Sponiu

sponiu

Anonimowo

mariojanek

Anonimowo

Leonidas1996

Anonimowo

Tablet_fighter_2006_2017

JanekFiranek

JanekFiranek

Anonimowo

_Zaganiacz_

Maxirme1

Maxrime1

niszczyciel617

Nick niszczyciel617
Mam nadzieję że wygram bo dość często odwiedzam rykoszet a jeszcze nic nie wygrałem

Anonimowo

_TOBIKK_

tomgw

tomgw

Anonimowo

vegan_pl Ostatnio źle wybrałeś masz ostatnią szansę. Pamiętaj wiem gdzie mieszkasz 😉

Jkkjj61

Jkkjj61 pograł bym może lepszy od ferdka

SayChinese

SayChinese może się uda

Przemek

Toldi7812

Robert

kalif_skorpion

gozel12

gozel12

MaxiuDK

MaxiuDK TAK TO JA

drost_sniper

drost_sniper

Anonimowo

Ludwiniaczek15

Even

maus2006_15

Błażej

kuba58910

Janciu

Janciu_