🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

309 komentarzy
DjSzaciu

DjSzaciu

BooMeK

BooMeK83

Polish_badger

Polish_badger

Anonimowo

Master089223 daj przetestowac bo już mam serdecznie dość skorpiona i szukam jakiegoś zamiennika

SkipperP306

Mam TS-5 warto by było porównać oba te niszczarki.
SkipperP306

g.s.

cześć,
wybierz mnie , mnie wybierz , mnie 😉

kill_bill_Q

podwozie

podwozie

Rogeros_777

RogeroS_777. Powolne TD ❤

Buddziks

BurAk112

Anonimowo

cygan24_iron

MrWin24

MrWin24

CziksonPL

CziksonPL

Anonimowo

Marrai

MatiasM

Właśnie zaczynam drogę do Badgera także fajnie by było mieć chociaż taką załogę na start :D.
Nick: mateusz932

Plixibo

Dominiczek_06 tak taki mam nick….

ProstaTutka

GramJakBot

Red

Pewnie tak

kolos__78

kolos__78

Stefano

rudy_rydz

Anonimowo

Hex_v

matrycy

Przygodę z WOT zaczynałem od linii brytyjskiej ……

Soszka

Soszka_Rus

Splatt1337

W sumie przydałaby mi się z niego załoga bo zamierzam robić brytyjskie niszczarki a załoga 100% podręcznik sobie bym przeczytał i byłaby z 1 perkiem i 100% nick Splatt1337

red

_Red_Line_Camper_
A skąd ty tyle kodów masz? 😛

przecinak

przecinak

Anonimowo

god87pl

Anonimowo

El_Amigo

Bartosz2005t

Nick:bartosz2005t

Mark Gyorimolnar

makocska, good luck all

bochan1

bochan1

Pawel232

Pawel232

Anonimowo

kolos__78

Ruduuu

19Johnny96 Pozdro tankowe świry :)))

CzaroGaming

Nick: CzaroGaming

Lamborghini_77

Lamborghini_77

t4z0

t4z0

Anonimowo

Robson_Leeds_pl

Anonimowo

apiach26

Truth_is_God

Szkoda ze dostał nerfa😑, ale może jeszcze jest ok? Nick: Truth_is_God

Anonimowo

ragnar00

Roman

Nick : 14082003

FlamixKL

_Dark_Sandflame_

Ale o tak to badziewie…

Anonimowo

V_valdi

Soksk

Nick: soksk
Chętnie go przetestuje 😀

Man

Kiedyś Jak byłem mały to dałem mojego żółwia na trawnik przed domem a ten mi uciekł:(
Man_in_tank77

Anonimowo

bartekwiki1234567

drakojh

drakojh – warto wypróbować tego żółwika

SKTftw

ShadowTrickier Let’s go

sieradzkyyy

Sprawdźmy go! 😉
Nick: sieradzkyyy

JJayFuBu

Nie zaszkodzi spróbować w sumie
JJayFuBu

Shajbus

Ackella007 Powodzonka 🙂

1 2 3 7