🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

309 komentarzy
wiesiolek

wiesiolek

Anonimowo

grzech7712

Anonimowo

Yankes1555

Wojdi1

wojdi1

ImLegend95

ImLegend95

fircykwkrzokach

Na 10 bitew? Danych się nie podaje.

Robert

ragyinar

anonim

Franek20150 – niech twa gra będzie coraz bardziej przemyślana i uczyni cię lepszym

AdrianC1987

Dobry żółw nie jest zły.
Nick: AdrianC1987

TOM

nick: TOMASS01 przez zero jeden
Sprawdziłbym go zanim zainwestuję 🙂

_Time2Die_

Podobno po zakupieniu Turtla, zamiast 25% zniżki na consumable, znowu bedzie można kupować za 50% 🙂 _Time2Die_

Anonimowo

HuckFitler

vampir24

vampir24

Anonimowo

Potestowało by się
JozinSz

Anonimowo

Fabjen_79

Pan

Pan_rach_ciach_ciach

lxi

lxi

szymi678

Sprawdzę Turtla 1 chętnie
Nick szymi678[S-C-Z]

Czariusz

Czariusz

Anonimowo

HeRrOuR

Czytelnik

Coś tam coś tam : PatrykPolski

Anonimowo

jawi_destoyer

Anonimowo

___Jaco___

proteinowy_szejk_tluszczowy

Z moim szczęściem to będę 26 😀 ale co mi tam, virus_yabola

Anonimowo

Miotaczkulami no może się uda

K

CrawlDell

SPAVALSKI

SPAVALSKI

Patryk

Ruskie maja swojego DZIKA , Amerykanie PARUWĘ ,Niemcy JAG-PUDZILLĘ a Brytole ŻÓŁWIA ciekaw jestem czy jego plusy i minusy zasługują na miano żółwia czy dostanie inny przydomek !?!?!
Nic
tpatryk0309

Patryk

Nik
patryk0309

Anonimowo

Gregi_123

Anonimowo

Zdaszku

Jatsumoto

Raz popełniłem błąd kupując czołg bez wcześniejszego grania nim… Teraz nie chcę popełnić tego błedu 😉
Nick: Jatsumoto

Cichy086

Cichy086

Anonimowo

Chciałbym Się przekonać czy faktycznie jest idiotoodporny… NorbiPoland

Zdaszku

zdaszku

ScheeroyPL

Chętnie przekonam się czy jest to mini Badger xD ScheeroyPL

kitu

kormis

E4DCUd

NhusE

Smok2603

Smok2603 dej bo mie siem naleszy

Anonimowo

Piter123pl

skarabeusz13

skarabeusz13, expie właśnie linie do Badgera i myślę, że ciekawie byłoby zagrać kilka bitew tą premką, która w jakiś sposób ma reprezentować właśnie te czołgi którymi jest mi dane grać :D.

Slawo_01

Slawo_01, może da się coś tym zrobić ciekawego, pozdrawiam wszystkich

ChocolateCoffee

heheh

ChocolateCoffee

o_pomidor

może wygram
o_pomidor

gigabajtus

nick: gigabajtus

Keleth

Keleth

Rowerzysta

rowerzysta30

Greko

greko1991

ARQx

Dotarłem do VIII z bezwieżowymi tdkami made in USSR, made in Germanu, to może i spróbować z five o clockami 🤔. Nick ARQx

adame5166

Chętne wypróbowałbym ten czołg aby dowiedzieć się czy ten typ czołgu jest dla mnie, i czy zacząć robić linie wolnych TD.
nick: adame5166

Nieprzewidalny

Kocham zapach napalmu o poranku 😉
Nick: Nieprzewidalny