🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew, cz. 2
Lista zwycięzców:
- Ackella007
- Man_in_tank77
- Truth_is_God
- god87pl
- _Red_Line_Camper_
- Splatt1337
- Polish_badger
- PlomykPL
- CezPlay
- Poznaniak
- pio036
- yaro1991
- BadMadMax12
- Charlotte_Katakuri
- adame5166
- ARQx
- SPAVALSKI
- Pan_rach_ciach_ciach
- _Time2Die_
- Yankes1555
- Semalec
- dentol1
- krlsn_4
- K__8
- vroobelek
Mamy dla Was drugi konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu. Wyniki udostępnimy dziś wieczorem.





wiesiolek
grzech7712
Yankes1555
wojdi1
ImLegend95
Na 10 bitew? Danych się nie podaje.
ragyinar
Franek20150 – niech twa gra będzie coraz bardziej przemyślana i uczyni cię lepszym
Dobry żółw nie jest zły.
Nick: AdrianC1987
nick: TOMASS01 przez zero jeden
Sprawdziłbym go zanim zainwestuję 🙂
Podobno po zakupieniu Turtla, zamiast 25% zniżki na consumable, znowu bedzie można kupować za 50% 🙂 _Time2Die_
HuckFitler
vampir24
Potestowało by się
JozinSz
Fabjen_79
Pan_rach_ciach_ciach
lxi
Sprawdzę Turtla 1 chętnie
Nick szymi678[S-C-Z]
Czariusz
HeRrOuR
Coś tam coś tam : PatrykPolski
jawi_destoyer
___Jaco___
Z moim szczęściem to będę 26 😀 ale co mi tam, virus_yabola
Miotaczkulami no może się uda
CrawlDell
SPAVALSKI
Ruskie maja swojego DZIKA , Amerykanie PARUWĘ ,Niemcy JAG-PUDZILLĘ a Brytole ŻÓŁWIA ciekaw jestem czy jego plusy i minusy zasługują na miano żółwia czy dostanie inny przydomek !?!?!
Nic
tpatryk0309
Nik
patryk0309
Gregi_123
Zdaszku
Raz popełniłem błąd kupując czołg bez wcześniejszego grania nim… Teraz nie chcę popełnić tego błedu 😉
Nick: Jatsumoto
Cichy086
Chciałbym Się przekonać czy faktycznie jest idiotoodporny… NorbiPoland
zdaszku
Chętnie przekonam się czy jest to mini Badger xD ScheeroyPL
kormis
NhusE
Smok2603 dej bo mie siem naleszy
Piter123pl
skarabeusz13, expie właśnie linie do Badgera i myślę, że ciekawie byłoby zagrać kilka bitew tą premką, która w jakiś sposób ma reprezentować właśnie te czołgi którymi jest mi dane grać :D.
Slawo_01, może da się coś tym zrobić ciekawego, pozdrawiam wszystkich
heheh
ChocolateCoffee
może wygram
o_pomidor
nick: gigabajtus
Keleth
rowerzysta30
greko1991
Dotarłem do VIII z bezwieżowymi tdkami made in USSR, made in Germanu, to może i spróbować z five o clockami 🤔. Nick ARQx
Chętne wypróbowałbym ten czołg aby dowiedzieć się czy ten typ czołgu jest dla mnie, i czy zacząć robić linie wolnych TD.
nick: adame5166
Kocham zapach napalmu o poranku 😉
Nick: Nieprzewidalny