„Mainz”, czyli powody depresji Lexa…

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AronEH

Jedyne recenzje, które mnie interesują, to zazwyczaj te od LittleWhiteMouse i Flamu. Pierwsze cenię za ilość statystyk i szerokie porównania każdego parametru na tle innych okrętów, drugie lubię za charakter swego rodzaju “in vivo” i konkretność. Tutaj trafiłem przypadkiem, a negatywne komentarze skłoniły mnie do “zobaczenia o co chodzi”. W zasadzie powyższa recenzja jest mało bogata, niesolidna i widać, że nie stoi za nią jakiś większy research poparty własnym doświadczeniem. Odrzucam tą reckę, tak samo jak odrzuciłbym receptę od “lekarza”, który nie zna się na leczeniu ludzi.

klakier1

Nie przejmuj się statsiarzami- tylko dzieki takim jak ty ta gra się jeszcze jakoś rozwija.
No i dzieki takim jak ty inni mogą być filoetowymi- w końcu ktoś musi dostarczać i expa i dmg.

klakier

Nie przejmuj się statsiarzami- tylko dzieki takim jak ty ta gra się jeszcze jakoś rozwija.
No i dzieki takim jak ty inni mogą być filoetowymi- w końcu ktoś musi dostarczać i expa i dmg.

ORP.PL

Wiesz staty nie rządzą ale ładnie pokazują umiejętności gracza w grze.Nie, nie kampie i nie pływam przy bandzie dlatego mam 100 razy lepsze wyniki w tej grze niż ty.Sorry ale nie będę brał na poważnie jakichś rad odnośnie teamplay i wygywania bitew od typa wr 44% bo po prostu nie wiesz nawet o czym piszesz.Poziom jaki ja mam dla Ciebie jest kompletnie nie osiagalny dzielą nas lata świetlne jeżeli chodzi o skill w tej śmiesznej gierce.Tacy jak Ty są niereformowalni, dla was jak ktoś ma dobre wyniki w tej grze to odrazu kamper i statsiarz a tak nie jest,tylko Ty nie jesteś w stanie tego zrozumieć,ja jestem w epoce elektrycznych samochodów, Ty dopiero odkryłeś co to koło.

ORP.PL

Ja to myślę że powodem depresji Lexa są jego czerwone wyniki w grze.Jakby mu dać 2 zespawane Smoleński z Kremlinami to i tak by sobie nie poradził.No ale skoro są ludzie co posiłkują się opiniami tak wybitnych graczy,no cóż.Moim zdaniem Mainz ma potencjał, kamo typowe dla niemieckich krążków, nie wiem skąd to zdziwienie że 12km.Reload dział nie najgorszy, torpedy również typowe dla niemieckich krążków, IFHE powinno działać na tych 150.Ogólnie recenzja do **** ot typowa od czerwonego retarda.

ORP.PL

Statystki z bitew okrętami testowymi nie wliczają się do ogólnych,brawo.Ja mówię o Twoich statach ogólnych, z okrętów nie testowych , właśnie o to mi chodzi że Twoje umiejętności w grze jak również znajomość mechaniki jest na poziomie czerwonego retarda, co świadczy o tym że zupełnie nie wiesz o czym mówisz.przykład MAINZ – to krążownik lekki, mówisz ze nie ma pancerza, a jakiego pancerza na lekkim krążku się spodziewasz? 500mm?Podam kolejne przykłady, np: Twój wykład o Puerto Rico :podałeś jakieś zasięgi i reload secondarki ale zapomniałeś napisać że to z AFT i BFT plus pewnie z flagą,piszesz ze ma dobra obronę przeciwtorpedową a okręt ma 13% redukcji obrażeń, więc kolego piszesz totalne głupoty,potem ludzie to czytają i sugerują się takimi opiniami czerwonego retarda przy zakupie danego okrętu.Nie pozdrawiam

ORP.PL

Statystki z bitew okrętami testowymi nie wliczają się do ogólnych,brawo.Ja mówię o Twoich statach ogólnych, z okrętów nie testowych , właśnie o to mi chodzi że Twoje umiejętności w grze jak również znajomość mechaniki jest na poziomie czerwonego retarda, co świadczy o tym że zupełnie nie wiesz o czym mówisz.przykład MAINZ – to krążownik lekki, mówisz ze nie ma pancerza, a jakiego pancerza na lekkim krążku się spodziewasz? 500mm?Podam kolejne przykłady, np: Twój wykład o Puerto Rico : piszesz o zasięgu i reloadzie dodatkowej tylko zapomniałeś pewnie dodać że to z AFT,BFT i pewnie flagą,idąc dalej piszesz ze ma dobrą obronę przeciwtorpedową a ma on ledwo 13% redukcji obrażeń,wiec bardzo mało.Niestety potem niektórzy ludzie posiłkują się takimi wspaniałymi recenzjami przy zakupie danego okrętu.

OpiateWarrior

Wszystko spoko, krytyka konstruktywna, choć ukryta pod warstwą wątpliwej jakości inwektyw – zupełnie zbędnych w tym wypadku. Chyba, że chcesz sobie powiększyć witrualnego siusiaka chwaląc się, jakim to prosem nie jesteś. Tak czy siak to nie moja sprawa. Ja przyszedłem tutaj przyczepić się do innej rzeczy – mianowicie widać, że nie posiadasz żadnej wiedzy na temat okrętownictwa i termin “lekki krążownik” traktujesz bardzo dosłownie.
Bo widzisz, krążowniki lekkie od ciężkich różni kaliber dział, nie opancerzenie. Mianowicie krążownik można nazywać lekkim, jeżeli kaliber dział głównej artylerii nie przekracza 152mm. Ciężkie krążowniki były wyposażone zwykle w działa kalibru 203mm. I właśnie to czyniło owe krążowniki “ciężkimi” – nie poziom opancerzenia. Po prostu każdy krążownik z działami kalibru powyżej 152mm jest ciężki – nawet jeżeli jego opancerzenie nie przekracza np 40mm.
Prawdziwymi “opancerzonymi” krążownikami były krążowniki liniowe – te miały faktycznie dosyć solidne opancerzenie. Przykładem takiego krążownika liniowego jest chociażby HMS Hood, który został nawet jeszcze dopancerzony przy jednej z modernizacji, oczywiście wiązało się to ze sporym obciążeniem owej jednostki co poskutkowało nadaniem mu przez marynarzy dosyć niechlubnej opinii “największego okrętu podwodnego Royal Navy”. Może słyszałeś o tym okręcie, jak nie to trudno, pewnie i tak tej wiedzy nie nadrobisz, bo widzę, że statsy są bardziej interesujące niż historia. Pozostaje mi w takim wypadku jedynie pogratulować horyzontów intelektualnych.

J_jW

W opinii kilku kontrybutorów recenzujących okręt jest taki sobie i mogłaby mu pomóc naprawka, wtedy w sprzyjających warunkach będzie można zagrać ciut bliżej i użyć torped o dobrych kątach zrzutu i się ew. trochę odbudować. Niektórzy dają mu IFHE, co nic specjalnie nie daje, bo trzeba raczej wzmacniać podpalenia. I pewnie tak będzie.
Mnie natomiast szczerze bawią takie stwierdzenia, że okręt jest świetnie uzbrojony przeciwko niszczycielom… Ha, ha, ha, bo to jest prawda, do tego wymyślono lekkie krążowniki, to tylko w grze kombinujesz jak się tym zabrać z pancernik wysokiego tieru, czego ten okręt w rzeczywistości by nie robił…

Kuba

Zasmazka na szczycie tortu hahaha oplulem telefon ze śmiechu 😎😎😎

z0nk

Chociaż WoW jest mi kompletnie obcy to miło się czyta te recenzje. Jakby nie patrząc to przynajmniej tutaj nie wszystkie nowe premki są przekoksane.