🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

353 komentarzy
Anonimowo

PSYCHOMACIO

Ja

Pełno darmozjadów 😂😂
Marecki1502

Szybki

Nick: SzybkiD

Panzercracken

losu losu mój nick to Panzercracken z chęcią przetestuje tego bydlaka ;p

19ozzy94

nick wot: 19ozzy94

skorpion1698

skorpion1698

Ziomeslaw

Lanselota bym wyprobowal z checią 😀
nick z gry: Ziomeslaw

Anonimowo

Maciek330

Roobie_Fowler

Może dla mnie 🙂

Laures

Jako dzika i nieokiełznana walkiria z przyjemnością skorzystam z okazji by dosiąść tą o to bestię i wypowiedzieć wojną w imię Odyna 😀

Nick: Lauress

Anonimowo

chinol6306

kuben269

kuben269 🙂

Anonimowo

gustaw1193

Walgierz

Walgierz

Bocian

bocianos77

BioXin

Krótko ale treściwie
Nick: BioXin

Miszczu

miszczu_69

mozaret45

nick: mozaret45

Anonimowo

Nick pol1PL 😉

Arkoma

Arkoma

dismalk

Nick: dismalk
Nie trzeźwiej bo bez alko życie jest nie do przyjęcia xD

Anonimowo

nick: TupolevTu154

gal

BartekPG_1

Anonim

F2PorP2W

PL_GabrielGut_PL

PL_GabrielGut_PL
WYTRZEŹWIJ!

1

nick 2braciki

Hustanker

Hustanker 🙂

noob

nick : ___PLAC3Q___

killer

nick : 2006_tank_killer

jacago

jacago

PlacekDefender

nick : PlacekDefedner

takiktoS03

njick: takiktoS03

Ukibuki

Ukibuki22

Przemks

PRZEMKS
A to w takim razie ja po proszę : )
PRZEMKS

wojtek33

nick- wojtek33

Croctech1

Jak stracić 3dni z życia?
Napisać komentarz na rykoszet.info!!!
I to właśnie jest ryzyko😆

Nick: Croctech1

CHARLIE_RNG[TDSTX]

CHARLIE_RNG

basku12

nick- basku12

Pralat

Pralat696

Call__Me__Kris

Call__Me__Kris
no będąc szczery wierze w to że czakry promili podpowiedzą prowadzącemu że jestem równie napromilowany i wart kodu na jazde próbną 😀
szczególnie że na nowym koncie nie mam premki 8tier i kase trza zarobić 😀

Rexx_PL

Nick:Rexx_PL

johan74ts

johan74ts

Anonimowo

ja_jarek

Maxs9021

Proszę pana rykoszeta o Lansena
Maxs9021

kluchagg

kluchagg

Carlos

CarlosBoss2222

Anonimowo

Nick: mateusz7793

dexter401

„…w zależności od trzeźwości prowadzącego.„ – no to nie trzeźwiej 😉 dexter401

PIOTRBURN12

PIOTRBURN12

SZMELFEK111

Łooo kurła jak darmowe to biere.Łoooo kurła i jeszcze wot z 2011kurła Halyna mom zawał!
nick ; SZMELFEK111