🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






PSYCHOMACIO
Pełno darmozjadów 😂😂
Marecki1502
Nick: SzybkiD
losu losu mój nick to Panzercracken z chęcią przetestuje tego bydlaka ;p
nick wot: 19ozzy94
skorpion1698
Lanselota bym wyprobowal z checią 😀
nick z gry: Ziomeslaw
Maciek330
Może dla mnie 🙂
Jako dzika i nieokiełznana walkiria z przyjemnością skorzystam z okazji by dosiąść tą o to bestię i wypowiedzieć wojną w imię Odyna 😀
Nick: Lauress
chinol6306
kuben269 🙂
gustaw1193
Walgierz
bocianos77
Krótko ale treściwie
Nick: BioXin
miszczu_69
nick: mozaret45
Nick pol1PL 😉
Arkoma
Nick: dismalk
Nie trzeźwiej bo bez alko życie jest nie do przyjęcia xD
nick: TupolevTu154
BartekPG_1
F2PorP2W
PL_GabrielGut_PL
WYTRZEŹWIJ!
nick 2braciki
Hustanker 🙂
nick : ___PLAC3Q___
nick : 2006_tank_killer
jacago
nick : PlacekDefedner
njick: takiktoS03
Ukibuki22
PRZEMKS
A to w takim razie ja po proszę : )
PRZEMKS
nick- wojtek33
Jak stracić 3dni z życia?
Napisać komentarz na rykoszet.info!!!
I to właśnie jest ryzyko😆
Nick: Croctech1
CHARLIE_RNG
nick- basku12
Pralat696
Call__Me__Kris
no będąc szczery wierze w to że czakry promili podpowiedzą prowadzącemu że jestem równie napromilowany i wart kodu na jazde próbną 😀
szczególnie że na nowym koncie nie mam premki 8tier i kase trza zarobić 😀
Nick:Rexx_PL
johan74ts
ja_jarek
Proszę pana rykoszeta o Lansena
Maxs9021
kluchagg
CarlosBoss2222
Nick: mateusz7793
„…w zależności od trzeźwości prowadzącego.„ – no to nie trzeźwiej 😉 dexter401
PIOTRBURN12
Łooo kurła jak darmowe to biere.Łoooo kurła i jeszcze wot z 2011kurła Halyna mom zawał!
nick ; SZMELFEK111