🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

353 komentarzy
Anonimowo

pilip0021

Mustangcfc

Na Młot Thora. Dawaj Lansrna. Jak nie dopadnie cię moc jego Młota Mjölnira.
Nick. mustangcfc

ChocolateCoffee

Pisze drugi raz bo zapomniałem dodać rymowanki 😀
Na górze róże
Na dole laczki
Bin4r biegnie po piwosza do żabki

Anonimowo

nick z gry: WujaszekPac

zibi

oooo. z miłą chęcią….zibi1234

Glow_Jack

Glow_Jack

Marcin

Fajny jest ten czołg. Nick Marcin6_16

bepc

uzx
mam nadzieje ze wygram X D

TryAgaiilV

Chętnie sprawdził bym cudaka 🙂
Nick: TryAgaiilV

Anonimowo

Ja tam kodu nie chce nick wpisuje bo miał być
aPoCoMiNiCk

Anonimowo

ja poproszę Giaur37

Anonimowo

mariuszpiniu

Krulicki

Chętnie przygarne lansena C
nick: jakub5456

Marcin Bukwaś

buker11_2018

max

Ja [poproszę Giaur37

Furiorus

Jak nie losujesz to dej pan śledziaka
Nick: furiorus

Anonimowo

witam poproszę kodzik 😛
nick:kuba24092002

PhysXOfficial

Pozdro dla ekipy rykoszet.info Miłego weekendu 😀 nick: PhysXOfficial

ChocolateCoffee

ChocolateCoffee chciałbym lansena 🙂

kudzio123

A w dup…,… se wsadźcie ten czołg. 😀
Nick: kudzio123

Darek

Pokaż mi tego następcę śledzia!
Nick: battle_sheep

misiu4545

misiu4545

Klocu

Klocu

mrobert18

Ładne to było ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam mam nadzieję, że 2KC nie będzie potrzebny 😛

nick: mrobert18

krezus

zresztą po cholerę umieszczasz z tym zajefajnym wzorem „wilki Odyna” jeśli nie dajesz z tym własnie malowaniem – wprowadzasz w błąd ludzi.

PIOTRBURN12

PIOTRBURN12 – nick z gry

whiteandwild2

dej mnie ten kod . Niech szwedy pokażą co potrafią 🙂 nick: whiteandwild2

Pr0Tank3r

Pr0Tank3r

krezus

witaj
jak bez wilków Odyna – jebać to

vroo

vroobelek

anonim

Teraz można spr jacy z was ,,kozacy w necie 😀 😀

sebeastian1980

Nick WOT ; sebeastian1980

r-koper

nick – r-koper

bulii1

bulii1

Anonimowo

Czerepak675

Anonimowo

Ziuber

pattryk48

Pierwszego wypłata… Może wesprę biedne WG… Ale czy starczy mi do ostatniego?
Nick: pattryk48

Owsik

OWSIK26PL

anonim

O matko i córko 😀 😀 bez komentarza 😀

Bartek

grzywacz9912

Arczi_90

Biniu można kodzik? Nick w WOT : Arczi_90

anonim

A nie chcesz po ryju cwelu z tdstr !!!! kazdy cwel na randomie jest martwy ….

Arczi_90

Chętnie podaj nick wyślę adres na pw

Anonimowo

Nick z Wota – misiek166

Anonimowo

wiget7

TakiSkromnyPan

Nick: luki342
Pozdrawiam cały zespół rykoszet.info 😉

zimny

imnotamessiah

Slow65

Chyba się nie załapie bo ludzi z kom. więcej jak 28.. Trudno.. A powiem otwarcie miałem kupić.. Przetestowałem bym napewno.. Pozdr. I dzięki za fajną inicjatywę.. 😁 Slaw_ZD

Adi_456

Cześć, mg spróbować szczęścia w tym konkursie?

Adi_456

Mój nick Adi_456

Trzcina014

Trzcina014

Czeko

Czeko_to_come_back

FlamixKL

Nick: _Dark_Sandflame_

A ja sie poświęcę i napiszę więcej niż tylko nick…

Lansen C to czołg szwedzki VIII tieru.

szeriko

Moim zdaniem fajnie by było przetestować ten czołg 😛 Dobre opuszczanie działa i dmg na strzał to coś co cenie. Mój nick: szeriko