🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






pilip0021
Na Młot Thora. Dawaj Lansrna. Jak nie dopadnie cię moc jego Młota Mjölnira.
Nick. mustangcfc
Pisze drugi raz bo zapomniałem dodać rymowanki 😀
Na górze róże
Na dole laczki
Bin4r biegnie po piwosza do żabki
nick z gry: WujaszekPac
oooo. z miłą chęcią….zibi1234
Glow_Jack
Fajny jest ten czołg. Nick Marcin6_16
uzx
mam nadzieje ze wygram X D
Chętnie sprawdził bym cudaka 🙂
Nick: TryAgaiilV
Ja tam kodu nie chce nick wpisuje bo miał być
aPoCoMiNiCk
ja poproszę Giaur37
mariuszpiniu
Chętnie przygarne lansena C
nick: jakub5456
buker11_2018
Ja [poproszę Giaur37
Jak nie losujesz to dej pan śledziaka
Nick: furiorus
witam poproszę kodzik 😛
nick:kuba24092002
Pozdro dla ekipy rykoszet.info Miłego weekendu 😀 nick: PhysXOfficial
ChocolateCoffee chciałbym lansena 🙂
A w dup…,… se wsadźcie ten czołg. 😀
Nick: kudzio123
Pokaż mi tego następcę śledzia!
Nick: battle_sheep
misiu4545
Klocu
Ładne to było ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam mam nadzieję, że 2KC nie będzie potrzebny 😛
nick: mrobert18
zresztą po cholerę umieszczasz z tym zajefajnym wzorem „wilki Odyna” jeśli nie dajesz z tym własnie malowaniem – wprowadzasz w błąd ludzi.
PIOTRBURN12 – nick z gry
dej mnie ten kod . Niech szwedy pokażą co potrafią 🙂 nick: whiteandwild2
Pr0Tank3r
witaj
jak bez wilków Odyna – jebać to
vroobelek
Teraz można spr jacy z was ,,kozacy w necie 😀 😀
Nick WOT ; sebeastian1980
nick – r-koper
bulii1
Czerepak675
Ziuber
Pierwszego wypłata… Może wesprę biedne WG… Ale czy starczy mi do ostatniego?
Nick: pattryk48
OWSIK26PL
O matko i córko 😀 😀 bez komentarza 😀
grzywacz9912
Biniu można kodzik? Nick w WOT : Arczi_90
A nie chcesz po ryju cwelu z tdstr !!!! kazdy cwel na randomie jest martwy ….
Chętnie podaj nick wyślę adres na pw
Nick z Wota – misiek166
wiget7
Nick: luki342
Pozdrawiam cały zespół rykoszet.info 😉
imnotamessiah
Chyba się nie załapie bo ludzi z kom. więcej jak 28.. Trudno.. A powiem otwarcie miałem kupić.. Przetestowałem bym napewno.. Pozdr. I dzięki za fajną inicjatywę.. 😁 Slaw_ZD
Cześć, mg spróbować szczęścia w tym konkursie?
Mój nick Adi_456
Trzcina014
Czeko_to_come_back
Nick: _Dark_Sandflame_
A ja sie poświęcę i napiszę więcej niż tylko nick…
Lansen C to czołg szwedzki VIII tieru.
Moim zdaniem fajnie by było przetestować ten czołg 😛 Dobre opuszczanie działa i dmg na strzał to coś co cenie. Mój nick: szeriko