🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






Nick z Gry tabalooga
jak za darmo to biere kurła
nick: sKY323
nick: Fanev
kamik102 Dej za darmo
Nick: Reksimen
kamilos1_2015
Mikser2001
JaYcOb_2015
Diabolo212
jarpor77
konpry
tabalooga
Hmm
Zastanawiam się nad nim jako prezent dla mnie na urodzinki…
Nikc: MatSzaTV_YouTube
Nick: bajerjerba
Wojtek946 nick z wota
Nick: Reksimen
Pomidorowy_krwiopijca
Trampek89
nick: czolgista69_3
Reksimen
Roliczek01
Proszę o ten kodzik bo akurat zastanawiam się nad kupnem
Pozdrawiam IRONMAN_17_
Witam , pograł bym czymś nowym , mój nick AudienPOL
nick: Domin666NPC
MatkaPrzemka
Siema daj pan mnie kodzika bo ja potestuje za pana kurła 😀
Nick: heliosdrago
nick z gry ameryka
ELIASZEK_
Może się z raz. Uda nick: _NieKrzyczNaMnie_
Nick: Okszeszek
GazowanySpirytus
Idę o 100, że mnie nie wybierzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kappa
Franas_80
nick: jowisz5
okata_cuza nick z gry
kamil_1298
nick: macio_marksman
nick w grze: ShizZon
nick to MlodyJugowPL
Może się uda 😉 Pozdrawiam: albert966
Damian18032001
Lubię szwedzkie czołgi nick:corkalesnika
klikory2
nick: POLAK223
nick DepoySun
kiler9719
Jak tam życie?
Tak wrazie czego podam nick: Gremly00
siemka nick PL_Kaszub
Jestem pierwszy panie kierowniku 😛
Nick: Maks_23
nick w wot: janek245
reziloes_1337 nick z gry