🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że miałbyś komentarz, a tu wszyscy jak jeden mąż walą tylko swoje nicki.
Hello gdzie komentarz?
Czołg fajnie się prezentuje, ale czy jest na tyle dobry,żeby pokonać naszego Rudego?
Lansować Lansena przez trzy dni to byłaby frajda-kilerka3
nick luki5wojcik
Fajną skurke ma ten Lansen C chciałbym im troszeczkę pośmigać
Nie wiem na jakiej zasadzie wybierasz, ale jeśli dajesz kod osobom z fajnym nickiem, to jako The_Tektyw mam całkiem spore szanse ;D
nick: andrzej6421 Pozdrawiam 🙂
W odróżnieniu od reszty parę słow na temat szweda. Spotkałem go w bitwie raz, gracz miał pecha, albo to norma, i grał na dyszkach. Ja miałem top dmg w swoim teamie, on w swoim. Tyle, ze ja grałem Super Conquerorem – albo Lansen jest faktycznie niezły, albo gracz był konkretny. Na koniec trzymał w szachu trzy nasze IX i dopiero jak wjechałem mu na plecy zginął. Wygraliśmy, ale szwed padł ostatni. Nick ARQx.
nick- stasq
Siema nick z gry retip1990PL
aero1212
Swierzy2005
nick w grze rudzik123456
8Lukasz
nick: Namikehi
Nick: TheShuhar
nick: endiur
K_E_E_X_U_S_S
Extrimekpl
Spróbujmy, może raz się uda…
KubaM004
blutengel2401 powodzenia wszystkim
Feel000
thomass90
Można czołg na wypożyczonko? Kaucję się ustali,a obiecuje że oddam szweda całego i zdrowego za 3dni z pełnym zbiornikiem 😛 nick:Tonek_2
Kamiljan_t
PruszekAa
TNTP
Saint337
Nick: FCBaleron
Nick: Lacha1995
Saint337
nick w wot: Kacperr98
Nick to: Strike2017_megaman
Nick: slabulec
pozdrowienia
Mistrz220 ciekawe ciekawe……
kenay85
Nick kamiljenda
nick Geburach pozdrawiam
KACPER04094_1
henderson8
losowanie nietrzeźwego admina byłoby ciekawe 🤔
jak oglądałem film multiego to wydawał sie fajny chciałbym go kupić ale przydałby sie test czołgu więc miło by mi było gdybym otrzymał taki kodzik pozdrawiam nick thelordxam
mam taki kozacki nick: 17396482 wiec poprosze bardzo 😛
Bardzo podoba mi się ten czołg i z chęcią go przetestuję. nick: Wulgaryzm
wujo555
A niech się starej kości na rozruszanie trafi 🙂
w grze nick Slaughterr
Gwiazdorz
KLOCEK64PL
Agmidar
GyGy_93
Nick : vixiarzek
Sciek_Spoleczny