🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

353 komentarzy
Call_me_Satan_666_

Call_me_Satan_666_

Anonimowo

Nick w grze:
rafi555

Anonimowo

team_518

remik55000

remik55000

Anonimowo

zoro_65

Anonimowo

Kapitan_JackSparrow

luslain

luslain

Baakoma17

Baakoma17

Anonimowo

RimokeZ

Leon

Kolejny szambomiot: Vitrinex

Riv4lry

„Wiele tu osób pragnie wygranej, ale czy im na pewno to dane? Mimo to i ja spróbuję, bo czołg za darmo chociażby na 3 dni idealnie w me polskie pochodzenie ujmuje. I jakże niezmiernie, by mnie wygrana cieszyła, bo tylko ona jest ciekawsza niż ta mogiła” – GIT555 (EU)

Anonimowo

Nick lex_or
Nie mam meda premium a kusi mnie lanser

Andrzej219

Andrzej219
/ Takiego Błotnika już nie dostanę /

Raven

Wsiadam do swego Lansena,
Będzie Lans na dzielni,
W klanie szacun,
Księżycowe zalewam paliwo,
Swój młot odkładam,
I lecę polować na randomy,
Leszcze zmiękną,
Ubije wszystkich,
Wpadnie pulik może i rosieni,
Zrobię pogrom
Nick ravenlukasz

Anonimowo

A zaryzykuję 🙂
Nick: zielonejk

Snive

nick: Snive6
; )

Anonimowo

SIEMA KTO PL? Grigorij_98

Waldinio9

Ja kolekcjoner czołgów w wot z chęcią przetestuję tę maszynkę
Nick. Waldinio9

Kamyk

Kamyk_WK

kiperek2

kiperek2
Hokus pokus wielka scena,
Dacie kod na Lancena <3

FMmaniak24

Lecimy z tym koksem! Nick: FMmaniak24

bodzio_thc

wybierz mnie mnie mnie 😉
bodzio_thc

Anonimowo

baton245

Hdoman

Hdoman_2014

Czytelnik

Hej 🙂 PatrykPolski

TrOcIniAk_123TaP

TrOcIniAk_123TaP elo

Stromglad

Chyba najbardziej komentowany artykuł na rykoszecie xD ;v

pitbull

fajnie byłoby wypróbować 😉 pitbull1974

HamPel11

HamPel11

GramPL

Lobster_hero

Gogol

Takiej ilości komentarzy nigdy nie było, może by tak coś dla stałych bywalców?
Nick: Gogollo

Anonimowo

lordjelen

Dio_arbo

Klemkot

szpak1616

Szpak1616

Anonimowo

Chinol63061

anonimmm

Wygląda nie jak wilk odyna ,tylko jak smok z Szwecji. Zawsze coś nowego do spróbowania 🙂 nick : Sinber

Leo_The_Animal

Leo_The_Animal może się uda no ale cóż admim to chyba wybierze jakiegoś pomidora a nie fioleta 🙁

Sawimar

Ciekawe czy to prawdziwy wiking czy malowany lis. Nick sawimar

Michał

Chcialbym przetestowac przed zakupem. Nick: Gustlik60

SzczypcioXD

Nick: SzczypcioXD
Chciałbym przetestować maszynkę

XXX

Bartez5 – Przydałby się do wylewlowania załogi 🙁

Pietrek

Pozdrowienia dla załogi Rykoszet. GROMU

Anonimowo

Kotala55

Teblor

Teblor_

Mateusz

MaTiRyZwA

michVał

Panie rykoszet, to nie jest tak że jest albo że nie ma. Gdybym miał powiedzieć co cenię w ludziach najbardziej powiedziałbym, że ekhm szacunek. I niegranie artą. Kocham też kody. Można kodzik?
nick: michv2001

Sawimar

Ciekawe czy ten wiking nie przypomina współczesnych Szwedów. Nick sawimar

usersmasters

nick: usernamexmaster

Anonimowo

nick Lex2359 (proszę)

spokomati101

spokomati101