🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






Call_me_Satan_666_
Nick w grze:
rafi555
team_518
remik55000
zoro_65
Kapitan_JackSparrow
luslain
Baakoma17
RimokeZ
Kolejny szambomiot: Vitrinex
„Wiele tu osób pragnie wygranej, ale czy im na pewno to dane? Mimo to i ja spróbuję, bo czołg za darmo chociażby na 3 dni idealnie w me polskie pochodzenie ujmuje. I jakże niezmiernie, by mnie wygrana cieszyła, bo tylko ona jest ciekawsza niż ta mogiła” – GIT555 (EU)
Nick lex_or
Nie mam meda premium a kusi mnie lanser
Andrzej219
/ Takiego Błotnika już nie dostanę /
Wsiadam do swego Lansena,
Będzie Lans na dzielni,
W klanie szacun,
Księżycowe zalewam paliwo,
Swój młot odkładam,
I lecę polować na randomy,
Leszcze zmiękną,
Ubije wszystkich,
Wpadnie pulik może i rosieni,
Zrobię pogrom
Nick ravenlukasz
A zaryzykuję 🙂
Nick: zielonejk
nick: Snive6
; )
SIEMA KTO PL? Grigorij_98
Ja kolekcjoner czołgów w wot z chęcią przetestuję tę maszynkę
Nick. Waldinio9
Kamyk_WK
kiperek2
Hokus pokus wielka scena,
Dacie kod na Lancena <3
Lecimy z tym koksem! Nick: FMmaniak24
wybierz mnie mnie mnie 😉
bodzio_thc
baton245
Hdoman_2014
Hej 🙂 PatrykPolski
TrOcIniAk_123TaP elo
Chyba najbardziej komentowany artykuł na rykoszecie xD ;v
fajnie byłoby wypróbować 😉 pitbull1974
HamPel11
Lobster_hero
Takiej ilości komentarzy nigdy nie było, może by tak coś dla stałych bywalców?
Nick: Gogollo
lordjelen
Klemkot
Szpak1616
Chinol63061
Wygląda nie jak wilk odyna ,tylko jak smok z Szwecji. Zawsze coś nowego do spróbowania 🙂 nick : Sinber
Leo_The_Animal może się uda no ale cóż admim to chyba wybierze jakiegoś pomidora a nie fioleta 🙁
Ciekawe czy to prawdziwy wiking czy malowany lis. Nick sawimar
Chcialbym przetestowac przed zakupem. Nick: Gustlik60
Nick: SzczypcioXD
Chciałbym przetestować maszynkę
Bartez5 – Przydałby się do wylewlowania załogi 🙁
Pozdrowienia dla załogi Rykoszet. GROMU
Kotala55
Teblor_
MaTiRyZwA
Panie rykoszet, to nie jest tak że jest albo że nie ma. Gdybym miał powiedzieć co cenię w ludziach najbardziej powiedziałbym, że ekhm szacunek. I niegranie artą. Kocham też kody. Można kodzik?
nick: michv2001
Ciekawe czy ten wiking nie przypomina współczesnych Szwedów. Nick sawimar
nick: usernamexmaster
nick Lex2359 (proszę)
spokomati101