🇸🇪 Lansen C: wypróbuj go przez 3 dni
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu.
W kodzie:
Lansen C na 3 dni;- Kod jest ważny do: 01.04.2019; 06.59 UTC;
- Brak unikatowego stylu „Wilki Odyna”;
Załoga wyszkolona w 100%;- Kod jest ważny na serwerze EU i NA.
- 27 – Domin666NPC
- 47 – Fanev
- 89 – rudzik123456
- 98 – luki5wojcik
- 108 – luki342
- 126 – PIOTRBURN12
- 141 – jakub5456
- 147 – Marcin6_16
- 152 – mustangcfc
- 153 – pilip0021
- 193 – kuben269
- 221 – Szpak1616
- 223 – lordjelen
- 232 – baton245
- 237 – Waldinio9
- 248 – luslain
- 255 – BoNiEk_574
- 271 – grzegorz1973r
- 293 – MystiqyeXs – czy to aby na pewno poprawny nick? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 296 – DoKituTenSyf
- 301 – ZimnyGrzejnik
- 313 – barrbarriann
- 314 – Pietrek – czy taki masz nick w grze? W razie czego proszę o kontakt: rykoszet(at)rykoszet.info (at = @)
- 319 – htarwacki
- 326 – a1x2c3v4
- 328 – SAYUUR
- 338 – Skipper
- 341 – Klaudek2002
Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w grze 🙂 Gratulacje!






Matko ile komentarzy 😀 nie śpię bo oglądam Ultra Music Festiwal … a już myślałem że ja gram zle ale są jeszcze gorsi ode mnie 😛 🙂
domelossz
ZimnyGrzejnik
EleSauL_
Poprosze:) Nick: OpasaXvX
krecior_PL. Nie zastanawiaj się. Po prostu dej.
maniekpak
DoKituTenSyf, tak taki NIK dałem w 2012 bo myślałem że gra WOT za free to kolejny gniot jakich wiele a ciągle w nią gram
19Johnny96
encod21
MystiqyeXs
ByStR30k0
Nick: sztil4
sztil4
Archanatus
gram od 2013r 😉
Założone: 29.11.2014 😛 i tylko 9k ??
nick: Sabatonus_
Puma_89
NICK W WOT: JANUSZ_KOMUNISTA_Z_1986
Rudinxon
nick: JANUSZ_KOMUNISTA_Z_1986
Gryf102
kalkowiak9877
Wojter345
B3he
ALERNO
EchelonNavy
BartaS_8
bartek2210game7
marcin_324
Rechinstag
nick danieljelen1
wjark
nick : addessbro
nick: grzegorz1973r
poproszę 😉 _Litrus_
Nick Pocałuj_mnie_w_lufe_1
michu1035
prrince00pl
black2563
No tak, możliwe że i go dostanę, a możliwe że nie. Ale życzę powodzenia innym graczom. Pozdrawiam Darazon z Klanu Białe Polskie Orły. Chetych zapraszam do nas. Miło fajnie i bez spin.
nick w grze:mikimikimiki
nick w wot: Quack40
Buuum_18
Obywatelkaaapl
Na górze róże,
na dole kot
Nie bądź Muli,
dej mnie kod <
RepublicTeam_PL
IGN:_ViiRaL_
Damianoo_Damianek nick z gry
A co mi tam, DarkJoinER1 😉
Damianoo_Damianek nick z gry
Nick:BoNiEk_574