🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

273 komentarzy
Andrzej

nazgul43

MA

MACIEJMIG

Anonimowo

iwciulo

Anonimowo

CrossFix_10

Anonimowo

rafi555

AdrianC1987

Nie lubię czołgów bez obrotowej wieży. Może ten TDk sprawi, że zmienię zdanie.
Nick w grze: AdrianC1987

Anonim

brzoza870909

Anonimowo

_OPTIMUS_PRIME_23_ Dawadź do czołga. Bo mnie coś ***********

Pivosh

Piwosz2000

klp12232

klp12232

Anonimowo

Lordstark123

Misterny_Pan_Cerny__

Misterny_Pan_Cerny__

barczeski

barczeski

Grabaah

Grabaah

Wybierz mnie!

Nick to: vlad_j_j

ryhoo

danielejelen1

ryhoo

danieljelen1

Dawid

Error2011

Bardzo proszę 😉

Anonimowo

Tomczak98

seth221

seth221

Anonimowo

Duzy_DRAGON

OlegPolienin

OlegPolienin

Janusz

_po_prostu_kacper_

100dominik

100dominik

Hellorion

Hellorion

Peevo

KAbanos17

Concept_1

Conept_1

Delega

Swiety_Diabel

Error_5

error_5

Anonimowo

__P4W3L__ Turtle za darmo? Brawo Ty

Szkodnix

Hehe multi beka xd skimbaka kiedy hdez
Szkodnix

Kristofer2k

Kristofer2k

Kimicz555

Ciekawy ten czolg ciekawe czy dobry z góry dzięki nick Kimicz555

Willy

Willygooo

Poczatkujacy

Turtle niby AT15 niby mały Tortoise ale jednak cos mu brakuje,a tym czyms raczej jest ta penetracja,poniewaz z takim pancerzem moża cos juz ugrać bo jak zle ktos przymierzy to bedzie problem z prebiciem ale sie zobaczy jak sie go ogarnie i przetestuje.I_N_S_A_N_E_1

chaszyk83

A ja wcale go mie chce

Gutek

Bóg zapłać dobry człowieku 😎
_Gustaff_

Anonimowo

Hi, Mówią że to ,, żółw,, . Choć jq uważam że żółwik to T95 i nie masz w wocie wolniejszej maszyny. Z wielką chęcią będę mknął niczym strzała przez pola bitew będąc bez kierowcy ogłoszony i z uszkodzonym silnikiem, pozdrawiam NorbiPoland

Maciek

mjr_sienek – Panie BIN4R proszę o możliwość przegonienia brytyjskiego Żółwia 🙂

Anonimowo

robbi17

Pan_Nikt

Hokus pokus czary mary ja chce czołga za dolary 😉
Nick: luki342

przecinak

przecinak

Bialy291

Bialy291

Uve

UveKolarz123

Eliashek

Lubię dobry DPM 💪
Nick: Eliashek
Pozdrawiam!

kilerka3

kilerka3

Iroquois7

Iroquois7

Rowerzysta

rowerzysta30

Thunder_sword

Thunder_sword

Anonimowo

pilip0021

krlsn_4

krlsn_4