🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

273 komentarzy
Marcin

Może wygram.Nick Marcin6_16

Star

Nigdy nie grałem tymi brzydalami może ten Ninja turtle mnie przekona że warto Nick: Fabjen_79

dajMNIEtenZŁOM

Feel000

xddd

fajnie byloby przetestować ten czołg nick : call_me_Bartek10

vitt51

vitt51

Saphran

No i **** zbita, znów więcej przewijania niż pisania… Saphran

Anonimowo

zeroberg

palik30

Żółwik Rykoszet 🙂 kaBoom :). – Palik30

szymongrzonka8

Szymon_Grzonka

Anonimowo

Braveheart

gustaw1193

Gustaw1193

freecien

freecien

Anonimowo

cześć mój nick : miotaczkulami

BehemotPL07

Cudowny żółwik xD
Nick: BehemotPL07

Wuja Pazdzioch

KatapultA87

Anonimowo

J4STRZ4B2

AversiveM

Bardzo chciałbym go przetestować, myślałem o kupnie ale się boję, że to byłaby zbyt pochopna decyzja, a pieniędzmi nie szastam. AversiveM

Anonimowo

kacper5435

Totentamten

Totentamten

Anonimowo

Tiger1385

kbarteg

avirtus199602

Czorny_Bebok

Czorny_Bebok

Anonimowo

N3verSeeMeAgain

Nieczesany

Nieczesany

Ivoskill

Robert_Jedamski

Anonimowo

Aro84

Jopek

ZJEM_CI_SWETER

Huli

Koniowalik_666

Sjsjs

Nick: Nieprzewidalny

mich101

mich101

Mr.Question

POLAK223 🙂 🙂 🙂

Kunka784

Fajny ma dpm kunka784

Eshia

Eshia

AndyMacLeod1

Chciałbym się nim przejechać, bo cała linia tych „żółwi” jest w moim stylu.
AndyMacLeod1

Zwyklygrajek

ALERNO

Andrzeju

Andrzeju81

CezPlay

witam witam jam ci go przygarnę z miłą chęcią

CezPlay

aa o nicku zapomniałem xd
nick:CezPlay

Przeciętny gracz

SzczypcioXD

Sammer97

Jedzie sobie Żółwik jedzie
Nie uciekniesz Cię rozjedzie
Z góry los twój marny
Bo ten Żółwik bardzo fajny
Sammer97

Anonimowo

Keleth, ciekawi mnie ta maszyna i zastanawiam się nad jej nabyciem, miłego dnia wszystkim czołgistom w ten jesienny wieczór

JasioF

JasioF
Uwielbiam starszego braciszka z 9 klasy. Ciekawy jestem czy „młody” jest wart swej ceny.

Anonimowo

apiach26

Apo_Is_Cancer_Again

Apo_Is_Cancer_Again

Major

Major_Stulejkovic

Qdlatz

Qdlatz .pozdrawiam wszystkich czołgistów.

Qwal32

Qwal32

Niewiem

szymon5674

Anonimowo

JozinSz

Anonimowo

2braciki

reta77

reta77