🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew
Lista zwycięzców:
- predator0407
- imnotamessiah
- AwsomeHe4o
- Kris_Kris35
- SewcioX
- ARGONAUTKA
- Ghaall
- Cubanio
- YimKXS
- OopSAA
- Teblor_
- RUBRIUS
- Palik30
- freecien
- Bialy291
Kody zostaną rozesłane poprzez PW w grze. Niewykluczone, że uda nam się jeszcze zorganizować jakąś pulę kodów tak więc, stay tuned 😉
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu. Losowanie odbędzie się dziś wieczorem, bądź jutro rano.





Może wygram.Nick Marcin6_16
Nigdy nie grałem tymi brzydalami może ten Ninja turtle mnie przekona że warto Nick: Fabjen_79
Feel000
fajnie byloby przetestować ten czołg nick : call_me_Bartek10
vitt51
No i **** zbita, znów więcej przewijania niż pisania… Saphran
zeroberg
Żółwik Rykoszet 🙂 kaBoom :). – Palik30
Szymon_Grzonka
Braveheart
Gustaw1193
freecien
cześć mój nick : miotaczkulami
Cudowny żółwik xD
Nick: BehemotPL07
KatapultA87
J4STRZ4B2
Bardzo chciałbym go przetestować, myślałem o kupnie ale się boję, że to byłaby zbyt pochopna decyzja, a pieniędzmi nie szastam. AversiveM
kacper5435
Totentamten
Tiger1385
avirtus199602
Czorny_Bebok
N3verSeeMeAgain
Nieczesany
Robert_Jedamski
Aro84
ZJEM_CI_SWETER
Koniowalik_666
Nick: Nieprzewidalny
mich101
POLAK223 🙂 🙂 🙂
Fajny ma dpm kunka784
Eshia
Chciałbym się nim przejechać, bo cała linia tych „żółwi” jest w moim stylu.
AndyMacLeod1
ALERNO
Andrzeju81
witam witam jam ci go przygarnę z miłą chęcią
aa o nicku zapomniałem xd
nick:CezPlay
SzczypcioXD
Jedzie sobie Żółwik jedzie
Nie uciekniesz Cię rozjedzie
Z góry los twój marny
Bo ten Żółwik bardzo fajny
Sammer97
Keleth, ciekawi mnie ta maszyna i zastanawiam się nad jej nabyciem, miłego dnia wszystkim czołgistom w ten jesienny wieczór
JasioF
Uwielbiam starszego braciszka z 9 klasy. Ciekawy jestem czy „młody” jest wart swej ceny.
apiach26
Apo_Is_Cancer_Again
Major_Stulejkovic
Qdlatz .pozdrawiam wszystkich czołgistów.
Qwal32
szymon5674
JozinSz
2braciki
reta77