🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

273 komentarzy
Bajer

bajerjerba

Anonimowo

zoro_65, kruca bomba, dej dej

embri

embri

DANI

_D_A_N_I

Anonimowo

szkaf

takiktoS03

chciałbym go porównać z amerykańskim tsem 5 🙂 nick: takiktoS03

VivekPL

VivekPL

Anonimowo

Powiem tak. Nie ma chyba sensu go testować. Spotkałem go parę razy na randomach i za każdym razem robił za chłopca do bicia. Oczywiście mogła być to kwestia totalnego pomidora za sterami.

Anonimowo

BartekPG_1

Twój młody pijany

Nick: ikiu

YoungHaris

Nick: TheGamb

Zygfryd

wymiatacz01 – mój nick

ŻUŁFIK

*** G I V E M E T E N Ż Ó Ł F ***

____noł many for bajing ju noł men____

*** \\☆☆☆//***
nick: dismalk

_JanuszWota_

_JanuszWota_

Anonimowo

Adi_456

Kuba

Cubanio to mój Nick.
Zastanawiam się nad zakupem wiec mała próbka byłaby mile widziana.
Pozdrawiam

XXX

Nick: Okata_cuza

Heaven33

Heaven33

wot 01

bez nicku. Naprawdę ,,nagroda” w postaci 10 bitew czołgiem premium? Are you serious rykoszet?

kreciktank

kreciktank 🙂 chętnie przejechałbym się na „żółwiku” pozdrawiam

Partyzant140

Partyzant140

Radzio_87

Chętnie przetestuje tą maszynkę 🙂 Nik: Radzio_87

Burrson

Ciekawe czy będzie to taki mini tortoise😉 nick: burrson22

Anonimowo

B0N3R_T0_P4L4

Gracz

Dawid23_2016

jarpor77

Da mnie tego koda kurła
jarpor77

krzys___

Fajnie byłoby przetestować tego gada 😀
Nick : kynio191

Kolesz

Koleszq22

YimKXS

YimKXS

Zbieram kredyty i wolne doświadczenie, zastanawiam się nad kupnem tej premki. Przydała by mi się jazda testowa.

NiEMiEC767

NiEMiEC767

Semalec

Semalec

Anonimowo

Precz z cenzurą. Barry_spocona_pacha

OopSAA

Well, well well…. I’m curious why anyone should purches this tank instead of the TS5. Because I already own the TS-5, I really can make a comparison when if I can try the turtle MK-1 for the rental period. Ofcourse I will keep you all informed wich tank is the better one.

Ingame name
OopSAA
EU server

CziksonPL

CziksonPL

autobus2000

lapers

TheVenomeek

TheVenomeek

PlacekDefender

PlacekDefender

xBananeeQ

xBananeeQ

_Marf1k

_Marf1k

Shaaaanks

Shaaaanks

Fines

Fines

Anonimowo

nick – jaro474

Anonimowo

Hmmm. Dawno n ie widziałem tylu wpisów. Czyżby interesujący news? Nie, to tylko my wszyscy chcemy zaznać odrobiny luksusu. Taki Turtle to nie byle co, przecie…
Sz3olita

Teblor_

Teblor_

QamiQadze

Nick QamiQadze

Anonimowo

golden1001

rubrius

Gdy w skorupie smacznie śpi
Inne życie sobie śni
I w przepięknych swych marzeniach
Jeździ, strzela bez wytchnienia
A dowodzę ja -RUBRIUS

Ainex

Też spróbuję 😉 Nick Ainex

presti(r)ż

dcjifjkfjfkdddda’aeo[poe ,;lcvxz,dknvkgmzfsk nick : Patryk_520

Adam552

Pies gra na ukulele A sarna kaszalot
Adam552