🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew
Lista zwycięzców:
- predator0407
- imnotamessiah
- AwsomeHe4o
- Kris_Kris35
- SewcioX
- ARGONAUTKA
- Ghaall
- Cubanio
- YimKXS
- OopSAA
- Teblor_
- RUBRIUS
- Palik30
- freecien
- Bialy291
Kody zostaną rozesłane poprzez PW w grze. Niewykluczone, że uda nam się jeszcze zorganizować jakąś pulę kodów tak więc, stay tuned 😉
Mamy dla Was szybki konkurs. Spośród komentujących ten wpis wybiorę (nie wylosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
Koniecznie napiszcie swój nick z gry w komentarzu. Losowanie odbędzie się dziś wieczorem, bądź jutro rano.





RukyOre
Jak jakiś ciekawy artykuł to komentarzy zaledwie kilka ale jak coś rozdają to się polaczki zbiegną. No ale ja też jestem polaczkiem więc mój nick Michuu__ i poproszę o czołga
Juventino1897
tomaszekq
miraldo74
romus_15
ValfristPL
gruno5
Djavolo_1, zastanawiam się nad kupnem. Chętnie bym go przetestowal. Lubię powolne i opancerzone pojazdy. Pozdrawiam serdecznie.
„Jeden z dziesięciu” nie wygram, ale super jakbym został jednym z piętnastu 😀 Aqua_newS
Chciałbym zobaczyć jak mniej więcej wygląda gra brytyjskimi TD, bo właśnie sie do nich przymierzam, więc bardzo mi się przyda ;). Krzychu202
Chętnie przetestuję „Żółwika” może to będzie motywacja do dokończenia linii… 😉 Akkerr
klikory2
piotrkrzak……co tu pisać może tu coś wygram
yaro1991
Adixowa
Chętnie przyjme kodzik ,królu Binarze . PatrykPolski
Ten czołg wcale nie przypomina żółwia. Dla mnie żółwiem zawsze będzie T95. Nick: andrzejmo
Cześć, chętnie wypróbuję ten czołg 😉
Dej koda, mam chorego jagdtigera 8.8. Nick: Jatsumot
Poprawka… Jatsumoto
bartekwiki1234567
Flying_Unicorn_Janusz
50Vox10
konto michak_stell
luslain
daj koda bo jestem słaby pls będę szczęsliwy
Proszę wybrać mnieeeee…….. !!!! Dziękuje to był dobry wybór. 🙂 vegan_pl
Ciekawy jest. WojtasKowej
anakin120
kocham wota i ciebie 10/10 % bedzie 10000000000000000000000000000000/10 % jak mi dasz koda PS kturej godzinie rano?
izabellka_1
Dawidjazz
ThreszX_
weź mnie bo nigdy nic nie wygrywam xDD
ChocolateCoffee
Ackella007
Powodzonka
Nick w WoT: radek_07
Rosomak57
BMW_POLSKA
Gogen83
Siemka mój Nick gulczass82 Pozdrawiam
Czyli juz po moim AT15 😭 Vitrinex
Cóż skoro napisałeś że wybierzesz to pewnie wszyscy zaczną pisać jakieś łzawe historie itp a mi się nie chce chociaż czołg warto by było przetestować
DEJ
Rafhart
Dzięki za wszystkie newsy z WoTa i różne konkursy.
Chętne wypróbowałbym ten czołg aby dowiedzieć się czy ten typ czołgu jest dla mnie, i zacząć robić linie wolnych TD.
nick: adame5166
TaoFao
Kajus7
Lubie_Motyle
Lepper
Pozdrawiam!
Jadą trzy żółwie gęsiego przez pustynię.
Pierwszy mówi:
– Przede mną pustynia, za mną żółwik.
Drugi na to:
– Przede mną żółwik i za mną żółwik.
I trzeci:
– Przede mną żółwik, a za mną też żółwik.
Dlaczego tak powiedział?
Bo to był żółwik kłamczuszek.
cloperflake
Nick: Kris_Kris35
Pozdrawiam☺