🇬🇧 Turtle Mk. I: wypróbuj go przez 10 bitew

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

273 komentarzy
RukyOre

RukyOre

Michuu__

Jak jakiś ciekawy artykuł to komentarzy zaledwie kilka ale jak coś rozdają to się polaczki zbiegną. No ale ja też jestem polaczkiem więc mój nick Michuu__ i poproszę o czołga

Juventino1897

Juventino1897

tomaszekq

tomaszekq

Jedna szansa na Turtle Mk.I :-)

miraldo74

Anonimowo

romus_15

Valfa

ValfristPL

gruno

gruno5

Łukasz

Djavolo_1, zastanawiam się nad kupnem. Chętnie bym go przetestowal. Lubię powolne i opancerzone pojazdy. Pozdrawiam serdecznie.

Aqua_newS

„Jeden z dziesięciu” nie wygram, ale super jakbym został jednym z piętnastu 😀 Aqua_newS

Anonim

Chciałbym zobaczyć jak mniej więcej wygląda gra brytyjskimi TD, bo właśnie sie do nich przymierzam, więc bardzo mi się przyda ;). Krzychu202

Akkerr

Chętnie przetestuję „Żółwika” może to będzie motywacja do dokończenia linii… 😉 Akkerr

Jendrek

klikory2

Anonimowo

piotrkrzak……co tu pisać może tu coś wygram

Anonimowo

yaro1991

Anonimowo

Adixowa

Czytelnik

Chętnie przyjme kodzik ,królu Binarze . PatrykPolski

andrzejmo

Ten czołg wcale nie przypomina żółwia. Dla mnie żółwiem zawsze będzie T95. Nick: andrzejmo

nick:Horus_2k

Cześć, chętnie wypróbuję ten czołg 😉

Anonimowo

Dej koda, mam chorego jagdtigera 8.8. Nick: Jatsumot

Anonimowo

Poprawka… Jatsumoto

Anonimowo

bartekwiki1234567

SOMERSBY blackberry

Flying_Unicorn_Janusz

50Vox10

50Vox10

daj koda :(

konto michak_stell

Anonimowo

luslain

daj koda :(

daj koda bo jestem słaby pls będę szczęsliwy

vegan_pl

Proszę wybrać mnieeeee…….. !!!! Dziękuje to był dobry wybór. 🙂 vegan_pl

Anonimowo

Ciekawy jest. WojtasKowej

Anakin120

anakin120

SIEMANECZKO0111

kocham wota i ciebie 10/10 % bedzie 10000000000000000000000000000000/10 % jak mi dasz koda PS kturej godzinie rano?

izabella

izabellka_1

Anonimowo

Dawidjazz

Anonimowo

ThreszX_

ChocolateCoffee

weź mnie bo nigdy nic nie wygrywam xDD

ChocolateCoffee

Shajbus

Ackella007

Powodzonka

Karp

Nick w WoT: radek_07

Rosomak57

Rosomak57

Anonimowo

BMW_POLSKA

Gogen83

Gogen83

Anonimowo

Siemka mój Nick gulczass82 Pozdrawiam

Leon

Czyli juz po moim AT15 😭 Vitrinex

FURIA6_fighter

Cóż skoro napisałeś że wybierzesz to pewnie wszyscy zaczną pisać jakieś łzawe historie itp a mi się nie chce chociaż czołg warto by było przetestować

Rafhart

DEJ
Rafhart

Adam

Dzięki za wszystkie newsy z WoTa i różne konkursy.
Chętne wypróbowałbym ten czołg aby dowiedzieć się czy ten typ czołgu jest dla mnie, i zacząć robić linie wolnych TD.
nick: adame5166

TaoFao

TaoFao

Kajus

Kajus7

Lubie_Motyle

Lubie_Motyle

Lepperr

Lepper

Pozdrawiam!

cloperflake

Jadą trzy żółwie gęsiego przez pustynię.
Pierwszy mówi:
– Przede mną pustynia, za mną żółwik.
Drugi na to:
– Przede mną żółwik i za mną żółwik.
I trzeci:
– Przede mną żółwik, a za mną też żółwik.

Dlaczego tak powiedział?

Bo to był żółwik kłamczuszek.

cloperflake

Kris

Nick: Kris_Kris35
Pozdrawiam☺