FV4202, T26E5 oraz Patriot w sklepie premium

Czołgiem tygodnia będzie nic innego jak FV4202, brytyjski czołg średni 8-go poziomu.

FV4202, brytyjski czołg średni VIII poziomu, doskonale sprawdza się w pagórkowatym terenie. Zawdzięcza to swojej twardej wieży oraz świetnemu zakresowi opuszczenia działa, które dodatkowo jest na tyle celne, że pozwala trafiać przeciwników z dowolnego dystansu. W tym specjalnym zestawie znajdziesz pojazd wraz z miesiącem konta premium, 15 misjami zwiększającymi zdobyte PD oraz kilkoma rezerwami osobistymi na dokładkę.

  • FV4202 + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 111,51 zł;
  • T26E5 oraz miejsce w garażu za 143,53 zł;
  • T26E5 + miejsce w garażu + 7 500 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,64 zł;
  • T26E5 + miejsce w garażu + 13 500 złota oraz 8 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Warto dodać, że uprzednio dodane do sklepu w grze czołgi są dostępne teraz również w internetowym sklepie premium:

  • 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger;
  • Panzer 58 Mutz;
  • M46 Patton KR;
  • M56 Scorpion;
  • AMX M4 mle. 49;
  • AC 4 Experimental.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spokojny

SCHWARZPANZER 58 BLACK EDITION – STANDARDOWY ZESTAW
68,59 zł

Gandalf

Kupiłem ostatnio T26E5 , nie da się grac 9 na 10 bitew na 10 tkach, ten czołg to mięso armatnie I tyle a do tego wali same kalafiory po krzakach co jest nie tak nie polecam!!!!!!

Robert

Nic nie kupie puki nie dadzą Defendera do sklepu premium.

Rzy

jak sie pojawi defender w sklepie premium to wyprowadzę type 5 na polowanie. Nic mnie bardziej nie wkurza niż niezbalansowane premki i w związku z tym będę uprzykrzał tym wszystkim defenderom życie aż pobiegną z płaczem do mamy howgh:)

makumba

marzenie ściętej głowy, weźmiesz typa 5, to losowania tylko na dyszki tam medy na goldzie i arta robi z niego ser szwajcarski po 5 min bitwy

Crowley

+1

Rzy

Gdybym chciał przelać coś WG to też bym go kupił, ale nie przelewam od patcha 9.22. EDITED ich ruskie op maszyny z serwetek.

Szczecinianin

Gdybym miał kasę to kupiłbym tego Patriota….

Anonimowo

To juz nie jest czołg jak kiedyś, teraz mam odczucia,ze wieża mniej odbija i dzialo sadzi więcej kalafiorów. Kurzy sie w garażu do zarabiania wyprowadzam lwa i lorke

Griven Warthog

Tak samo lew lorka i skorpion ale mnie najbardziej wnerwia alpha już lepiej gra mi się T34

Pietrek

Tak jak koledzy piszą, trochę niecelne działo, na topie można poszaleć ale na 9 i 10 to już się lepiej trzymać z tyłu, no ale jak się trzymać z tyłu jak cię na 10 wylosuje jako trzeci czy czwarty czołg ciężki i jest presja żeby do przodu cisnąć bo od nobów wyzywają. Lorką nie czuję presji i więcej ugram z drugiej linii ale może leży mi bardziej taki styl gry. Zarabia Patriot i to jest chyba najważniejsze.

Szczecinianin

Mam na Lowe ok 4k bitew i wiesz …jakoś nie narzekam na niego …Co do Patriota to może i masz rację …Moj Lowe jak go spotyka to wchodzi każdy pocisk w niego a i ma lepsza celność 😛