Jutrzejsze bonusy i misje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na jutro przewidziane są następujące bonusy i misje 😉

  • Podwójne doświadczenie dla załogi za bitwę;
  • Korzystniejszy kurs wymiany PD na wolne PD (1 sztuka złota za 35 wolnych PD);
  • Solidny wybór misji zapewniających dodatkowe PD – do wykonania tylko na czołgach premium i pojazdach standardowych X poziomu.

Powyższy bonus i misje będą dostępne od 6:00 w sobotę, 3 marca do 6:00 we wtorek, 6 marca.

Misje dostępne podczas tego wydarzenia są już większości znane, ale jeśli jednak nie, to odsyłam do oficjalnego portalu WoT 😉

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J23 znów nadaje

Ale jak się wykupi pakiet „Super Premium +” jest to „Premium plus” i „Gold Premium +” w jednym pakiecie, za jedyne 16 000 golda i 350 zł otrzymuje się dodatkowo pociski rakietowe, które bez celowania same trafiają w cel. Ilość pakietów jest ograniczana (także jest to super okazja). Same zalety, za pociski rakietowe i premium nie płaci się, naprawa pojazdu jest darmowa, dodatkowo spotyka się same Boty, które mają współczynnik zwycięstw 33% i samych Noobów, co jest gwarancją wiele zwycięstw i wielu fragów, a więc zapewnia zadowolenie.

Szczecinianin

I jak zawsze wygraj bitwe….

WG.eu

napisz do suportu że chcesz wykupić “premium plus” zabierają ci z konta 7500 złota i przez miesiąc jesteś zawsze na topie.
Ja od paru miesięcy już nie widziałem w bitwie czołgu nawet o poziom wyżej a wr mi skoczył z 49% do 71%
są też minusy nie można grać w plutonie nawet jak obaj macie “premium + ” wtedy przestaje działać
no i przez to że nie grasz z wyższymi tierami o jakieś 10-20 % jest mniej kredytów jak sie tłucze wyższy tier to kasa jest lepsza niż jak się bije ze swojego tieru
ale w końcu 2/3 bitew jest wygranych więc się wychodzi lepiej
i co najważniejsze jak są eventy x5 czy x3 to system jakby jeszcze lepiej traktuje raz miałem na 30 bitew x3 30 wygranych

BamboMambo

A poźniej się obudziłeś

WG.eu

poważnie mówię napisz do suportu a potem tu wróć

WoT to nie P2W :-)

Premium + się nie opłaca. Lepiej kupić. Gold Premium + ,zabierają 10k golda i doplacasz 400zł kupujac najlepszy zestaw ze sklepu premium. Same plusy: zawsze na topce, RNG tylko -5%/+30% , za pociski premium nie placisz, naprawa pojazdu jest darmowa. Ale ten sam minus co kolega mowi ze znajomymi w plutonie niedziala MM +0 i RNG +30% ale tak to same plusy. Dodatkowo nie spotykasz Botów i Noobów na polu walki.

Płaczek

Ale z Was frajerzy. Płacić za bonus. Jak Skisły był na Finałach to pogadałem z nim, uchyliliśmy kielicha i od tamtej pory mam WoTowy raj jaki sobie nawet nie możecie wyobrazić.

Płaczek

I to bez wydawania grosza na konto, bo gold wybieram jak ze studni bez dna.