9.22 – nowe czołgi trafią do stałej oferty w sklepie premium

Wraz z wprowadzeniem wersji 9.22 FCM 50 t zniknie z drzewa technologicznego i ze stałej oferty w sklepie premium. Od tego czasu dostępny będzie wyłącznie na specjalne okazje. Żeby zrekompensować usunięcie tego pojazdu z ogólnej sprzedaży na jego miejsce wjedzie kilka innych czołgów premium. Niżej wymienione maszyny będą dostępne do zakupu z poziomu internetowego sklepu premium – czy pojawi się możliwość zakupu za golda w drzewie technologicznym? Nie wiadomo:

 • 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger;
 • Panzer 58 Mutz;
 • M46 Patton KR;
 • M56 Scorpion;
 • AMX M4 mle. 49;
 • AC 4 Experimental.

via Portal RU, oficjalny Patch Notes


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

35 komentarzy

 1. bit 64 napisał(a):

  Dodatkowo do oferty wymiany zostały dodane następujące czołgi, które będziemy mogli nabyć:
  • Panzer 58 Mutz
  • 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
  • M46 Patton KR
  • M56 Scorpion
  • AMX M4 mle. 49
  • AC 4 Experimental

  WIEC TO TRADE IN a nie do kupienia normalnie chyba ze na czas trade in ( 9-20 luty)

  • Bin4r napisał(a):

   Gdyby było dla Trade-in, to tak bym napisał. Nasz post jest oparty na oficjalnych źródłach – odsyłam chociażby do tego wątku: KLIK. Jak dotąd Trade-in na serwerze EU nie został zapowiedziany, więc daty, które podałeś są wyssane z palca.

 2. Kriss napisał(a):

  WG usuwa FCMa bo ma ograniczony MM a zamiast niego wprowadza do sklepu Jadzię 88, która ma ograniczony MM, gdzie tu logika?

 3. Łukasz napisał(a):

  Mam czołg premium FCM 50 t czyli będe mógł go wymienić na Panzer 58 Mutz;? Ten czołg mi zniknie?Ja go kupiłem

  • Bul napisał(a):

   Boże czy ty to widzisz?? Rozumienie tekstu czytanego leży i kwiczy w tym kraju.

   • Anonim napisał(a):

    Nie od dziś. Do tego brak pogłębiający się stan braku samodzielności. Jakby Google gryzło, a logiczne myślenie totalnie leżało. Rozumiem gdy są jakieś niejasności czy coś i ktoś pyta, ale jak coś jest dobitnie w tekście pisanym (nie w tym, ale o warunkach wymiany jest sporo artykułów) – porażka totalna. Do tego zamiast kupować czołgi premium… może warto udać się do specjalisty i nauczyć się podstaw komunikacji w języku polskim z innymi ludźmi?

   • Sl napisał(a):

    „W tym kraju” to tak jakby w każdym innym na świecie ludzie byli ogarnięci. Otóż nie, Polska nie jest wyjątkowo pod tym względem. 🙂

   • mbstr napisał(a):

    Ot czasy nastały, ludzie z pokolenia na pokolenie coraz głupsi i bardziej leniwi. Nie ogarniali biblioteki – wymyślono im encyklopedie. Nie ogarniali encyklopedii- wymyślono im internety. Nie umieli szukać informacji w internetach- wymyślono im wikipedię. Nie ogarniają wiki- weź im kerwa przeczytaj bo są tak wybitnie leniwymi skurczybykami, że im się czytać nie chce i za 2-3 pokolenia ich potomkowie czytać nie będą umieli. Mało tego ich dzieciom nie wystarczy że im przeczytasz bo i tak kerwa nie zrozumieją i będziesz musiał godzinami tłumaczyć. A ciekawość świata? Co to jest świat? Zapodaj linka. Żałosne.

 4. Anonim napisał(a):

  Scorpiona chętnie bym kupił, natomiast reszta taka sobie (może oprócz Liberte 😉 )

 5. Masztol napisał(a):

  wy nawet kradzionych newsów nie potraficie tłumaczyć. jak boty

  chyba, że tylko ja widzę różnicę między trade-in, a sklepem premium.

 6. ChestnutS napisał(a):

  Yeee Scorpion, pozbieram sobie, chciałem go mieć. 😀

 7. Tomek.Z napisał(a):

  Nie wiem, mam trochę bezużytecznego golda tak ponad 40 tyś. Warto kupić tego FCM-a 50t ??? Jest opcja, że go zbaffują i dostanie np. magazynek, a zmienią mu losowania mm do X tierów. Czy nie ma sensu i grać na kącie premium przez następne dwa lata >??? Będę wdzięczny za jakieś konstruktywne podpowiedzi 🙂

  • RNG mnie nie lubi napisał(a):

   Hm… cieżko podpowiedzieć bo to zależy jakie są Twoje oczekiwania i ile masz premek w garażu. To, że kiedyś coś w nim zmienią jest raczej pewne ale sam sobie odpowiedz na pytanie, czy tego doczekasz? Wątpie, że w tym roku coś zmienia w preferencyjnych pojazdach. Mają dużo roboty z wersją 1.0, nowym drzewkiem lub drzewkami (jeśli znowu nie odsuną PL w czasie).
   Sprawdź sobie w necie jakieś bitewki z nim. Jak Ci odpowiada gameplay lub lubisz zbierać czołgi to go kup, i tak Ci pełno golda zostanie ale są lepsze dostępne w drzewkach premki, jak choćby Löwe czy chińska WZta (tedek) no ale może już je masz ;). Konto premium na 2lata, spoko loko ale wiesz, że tyle będziesz jeszcze w to grał? 😉
   Pzdr

  • guru napisał(a):

   WG raczej nastawia się na wydawanie nowych premek ,Naprawa starych po prostu im się nie opłaca,zbyt wiele problemów z tym się wiąże.
   Łatwiej usunąć i w to miejsce dać nową zabawkę.Tak że na jakikolwiek buff raczej bym nie liczył.Po prostu kasa musi im się zgadzać .
   Choć oczywiście mogę się mylić. Oby, bo całkiem fajnie mi się nim gra,chociaż nie każdemu może odpowiadać papierowy pancerz.

 8. Anonim napisał(a):

  112 tez wrocila przeciez xP

 9. Revanche25 napisał(a):

  Dziwne bo z tego samego powodu co FCM 50 t także jakiś czas temu WG wycofało 8,8 cm Pak 43 Jagdtigera i miał być dostąpmy jedynie na specjalne okazje, z drugiej strony może dotyczyć to jedynie serwera RU (bogatsze EU niech buli na promocjach).

  • piter9870 napisał(a):

   Kolejny powód dlaczego WG nie otrzyma ode mnie już ani złotówki więcej. Tak kupiłem Jg.88 a teraz znowu jest dostępny w sklepie premium a został wycofany z tego samego powodu co FCM teraz. Czyli możemy się spodziewać że FCM wróci do sklepu jak tylko usuną jakiś inny czołg z limitowanym MM (może IS-6) 😛

 1. 16:28, 6 Luty 2018

  […] usprawnieniami systemu losującego i nowym sezonem bitew rankingowych, sklep premium (o czym wspominaliśmy już wcześniej) zostanie wzbogacony o kilka staro-nowych maszyn 😉 Miłej […]

 2. 17:12, 12 Marzec 2018

  […] dodać, że uprzednio dodane do sklepu w grze czołgi są dostępne teraz również w internetowym sklepie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.