Przegląd aktualizacji 9.22

Tym razem przegląd nowości zawartych w patchu 9.22. 😉 Wcześniej opublikowany patch notes pozostaje bez zmian, za wyjątkiem:

Object 257:

  • Pancerz boczny kadłuba został nieznacznie zwiększony.

Object 268 Version 4:

  • Dostępna wcześniej do zamontowania osłona przeciwodłamkowa jest zmieniona z dużej na bardzo dużą.

Object 705:

  • Wzmocniono pancerz przedniej części gniazda wieży (chodzi o miejsce łączenia wieży z kadłubem).

Object 705A:

  • Wzmocniono pancerz przedniej części gniazda wieży (chodzi o miejsce łączenia wieży z kadłubem).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Barsa

Jutrzejsze wydanie tego patcha potwierdzone?

MK

Ja się pytam co z moim ulubionym T-44?
Było kilka razy o podniesieniu mocy silnika i lepszym strzelaniu w ruchu…
https://rykoszet.info/2017/12/26/prosto-z-supertestu-zmiany-w-t-44-cz-ii/

MK

Racja… przegapiłem to.
Czyli jednak się opamiętali i nie zmniejszają czasu przeładowania a moc podniosą tylko trochę.
Tak czułem że to byłoby zbyt piękne…
Dziękuję.

Fioletowy łowca

lajt jesteś idiotą

Mr.Question

W tym patchu dojdzie ta X po T-10? i kiedy dokladnie ten patch?

lajt

oglądałeś ten filmik w ogóle? czytałeś newsy o tym kiedy wyjdzie? używanie wyszukiwarki jest tak zaawansowane dla ciebie, że nie nauczyłeś się tego?

Mr.Question

***** człowieku film jest po rusku a poza tym nie musisz tak pluć jadem typowy polaczku, tak ciężko odpowiedzieć w paru słowach?

Ja tylko daje zarobić WG

Jest też po polsku wystarczy poszukać

Dyziog

no dobra, ale może on o tym nie wiedział. tak poza tym ma rację nie plujcie jadem i nie mówcie ,,wystarczy poszukać,,, czy ,,poszukaj sobie,, , bo jest to po prostu żałosne. Odpowiedz w kilku słowach i tyle a nie piszesz takie komentarze

dziku

lajt to typowy kulturany inaczej polak chrzescijanin co wyznaje zasade – *Rodakom nigdy nie pomagac, a jesli da sie dokopac robic to z duma i samozachwytem z wlasnej wiedzy. Swoja nikla wartosc zawsze podbijac kosztem drugiego polaka. Polak to osoba gorsza i nie powinno sie jej okazywac wsparcia*

Dyziog

Dokładnie, ,,lajt,, wydrukuj to sobie i zawsze za nim przyjdzie ci do głowy mydl napisania takiego komentarza to to przeczytaj i się zastanów ( od siebie dodałbym jeszcze, iż samozachwyt przebijający wiedzę, skutkuje niezauważeniem tego faktu, przez co słowa są jeszcze bardziej przykre, a osoba arogancka)

Dyziog

Dokładnie, ,,lajt,, wydrukuj to sobie i zawsze za nim przyjdzie ci do głowy mydl napisania takiego komentarza to to przeczytaj i się zastanów.

Siema. Kto PL?

No to jak w końcu? W tym patchu dojdzie ta X po T-10? 🙂

IloveWG

Haahahahaha. Najpierw bok 257 był nie do przebicia i go znerfili. OK. Teraz go znowy zwiększają. Nie mam pytan. A nowe cieżkie jeszcze wzmocnili aby przypadkiem bez golda nie mozna bylo ich przebic 🙂

smalec235

Ale wiesz… ruskie czołgi mają u WG specjalne traktowanie bo to takie tam jak WG=Białoruś=ZSRR=ruskie czołgi= $ (całkowite 0 przypadku). Na te czołgi powinni dodać specjalną amunicję taką dostępną tylko w sklepie premium i to do kupienia jedynie za Ruble.

Anonimowo

bo na boku miał 40mm, czyli 122mm ruskie działo mogło przebijać go z autopenetracją

Dyziog

chodzi chyba nawet nie o to, że ruskie czołgi itd. jakieś przypadki z ZSRR i w ogóle, tylko p prostu było tak, że był za mocny, więc go zmniejszyli, ale okazał się za słaby wiec go zwiększyli. Jeśli chodzi o nowe ciężkie, to zobacz, że znowu tu jest balans, zwiększono pancerz, ale kosztem mobilności, te czołgi mają duże oporu dla gruntu, dodając pancerz moc na tonę się pomniejsza 😉