Cztery nowe czołgi dołączają do arsenału World of Tanks Italeri!

Tymczasem w Italeri 😀


Przedstawiamy nową kolekcję Italeri World of Tanks z pojazdami w skali 1:72, oraz dwa nowe egzemplarze w ofercie modeli 1:35!

Prawdziwie amerykański bohater M4 Sherman i ciężko opancerzony Tiger II są już dostępne w ofercie Italeri! Nowe modele w skali 1:72 pozwalają mniej doświadczonym entuzjastom modeli na złożenie modelu szybko i z łatwością. Do każdego modelu czołgu dołączone są trzy farby, którymi możecie nałożyć swój wzór kamuflażu, oraz 3 dni konta premium, które pomoże Wam zrobić postępy w grze!

Ponadto do oferty modeli w skali 1:35 dołączają dwa nowe egzemplarze! Crusader III i Panzer IV dołączają do arsenału w zestawach z naklejkami, poradnikiem dla zakupionego modelu oraz kody Wargaming na 3 dni konta premium i soczyste materiały eksploatacyjne.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PaK_Wagen

Ten Sherman wygląda trochę jak mikrocefal.