Przychody WG w poszczególnych latach

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy
Czechslaf
PolskaDlaPolaków

ok, ale co to ma do wota co?

Siema. Kto PL?

lol tępak czy świeżak z mniej niż 100 bitew?

PEWIEN GRACZ

TYLE ZARABIAJA A DO GRY ***** WNOSZA DLA GRACZY LICZY SIE TYLKO DLA NICH ZAROBEK RUSLIE KOMUCHY

Anonimowo

Nie zesraj się

Wróg Szczecinianina

/hug

PolskaDlaPolaków

ocipciałeś młody?

Damirion

ja dzisiaj grałem randomke i było 9 premek a pomyśleć ze jeszcze parę lat temu była maks jedna

ansys

ciekawe jak te dane maja się w zestawieniu z ilością aktywnych kont WOTa

Dawid

Spokojnie
Na chleb im drobnych nie zabraknie …

HellTom

A drzewko Czechosłowackie nie trafiło do gry pod koniec 2015?

2016

A dlaczego 2016 nie jest ujawniony?

PolskaDlaPolaków

żebyś się pytał kolego

Jarosław I

Szkoda, że jest klasa jeszcze bardziej szkodliwa, ludzi myślących, że jak jest problem to trzeba siedzieć cicho, jak Cię robią w kakao to też cichutko może kiedyś z własnej woli będą milsi. Gdyby tacy ludzie rządzili to bylibyśmy dalej częścią ZSRR (faktyczną, choć niby oddzielną terytorialne…). Jednym słowem ludzie z sowiecką mentalnością utrwalają tylko marazm i filozofię „nie da się”.

asosiebede

Coś dla dysmózgów, którzy myślą, że jak nie kupią jakiegoś czołgu od WG to WG zbankrutuje. 🙂

Wlohaty

nie chodzi aby zbankrutowało tylko aby przy rozwoju gry zaczęło brać pod uwage opinie graczy…niech sobie i miliardy zarabiają

asosiebede

Gdyby tak było to w grze byłyby same OPeki, żeby tylko zadowolić graczy i grało by się jak na testowym.

General

kupujcie wincyj premkow debile hahaha

spart

Niech CI **** z żalu **** nie peknie. Nie Twój portfel nie Twój biznes.

NiezlySzajs

Idąc twoim tokiem myślenia, więcej jest ”debiluw” w grze LoL.

Maciej

Troll a wy go nakręcacie…

Szczecinianin

Debila to ty dzieciaku szukaj w szkole bo znajde cię szybciej niż google i zobaczymy jaki kozak …

Wróg Szczecinianina

XD
Dokładnie. Jak masz jakiś problem, to wbijaj do Szczecina.