Wargaming.net współpracuje z Splash Damage

– Wargaming przygotowuje swój nowy projekt we współpracy z firmą Splash Damage.

Zostaliśmy o tym poinformowani nieoficjalnie z Londyńskiego biura firmy, ale już niedługo powinno pojawić się oficjalne oświadczenie. Wiktor Kisłyj osobiście poinformował o pracach nad nowym tytułem już jakiś czas temu:

Q: Wszystkie te projekty już istnieją. Co dalej?
A: “Po pierwsze chcemy pracować na Total War: ARENA. Z drugiej strony pracujemy już nad przygotowaniem nowego projektu nazwanego “Caliber”, który ma być taktycznym shooterem przygotowywanym przez studio 1C. A wkrótce ogłosimy współpracę nad jeszcze innym projektem z bardzo znaną brytyjską firmą.”

* Splash Damage – prywatna firma, developer gier komputerowych wyspecjalizowany w tworzeniu gier FPS multiplayer. Siedziba firmy znajduje się w Londynie i sam developer blisko współpracuje z amerykańską firmą id Software. Brali udział między innymi w tworzeniu takich gier jak “Enemy Territory”, “Gears of War 4”, “Gears of War”, czy “Batman: Arkham Origins”.

Strona firmy: http://www.splashdamage.com/

W razie jakichś nowości będziemy informować.

via WoT Express

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RexThemAll

Czyli wkrótce serwer SEA może spodziewać się nowego premium OP czołgu: Batmobila? 😀

Kurczak

Śmiej się ale w blitz już jest. Czyli t6 dracula czyli amx cdc tylko na 7 tierze. Jest dokładnie taki sam. Takie samo działo, pancerz ilość hp i silnik tylko jest lżejszy i szybszy. Ogólnie mego OP

ZiemniacznyPlacuchZGulaszem

No bez jaj HAHAH. xD