Wersja 1.25 – nowe czołgi, nowy Chieftain?

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AssessedColt931

Grałem na konsoli 6 lat, tam był ten Chief i w sumie poza działem to nic specjalnego, miękki, średnio jeżdżący. DPM nadrabiał za bolączki jakimi jest pancerz czy gar na wieży, imo przyjemny pojazd, zobaczymy jak to będzie na PC

Otaku_pl1

To samo grałem na niego bez 176 na redshire i ten garnek zbiera bardzo dobrze na początku myślałem że zmienili nazwę chifa ale to nowy czołg

AssessedColt931

Grałem na konsoli 6 lat, tam był ten Chief i w sumie poza działem to nic specjalnego, miękki, średnio jeżdżący. DPM nadrabiał za bolączki jakimi jest pancerz czy gar na wieży, imo przyjemny pojazd, zobaczymy jak to będzie na PC

Warkot

Kandydaci do grudniowych paczuszek.

Nowaru

W sumie na RU był ten złoty Waffel, a gracze chwalą sobie RU, że balansują jakkolwiek tą gierke a nie dwa razy w roku balance patch gdzie połowa zmian jest usless. Taki chief na święta może zawojować sporo kaski.

SerB

A może być sobie i za złoto, wolny exp czy co tam wolą. Wywalone w gierkę i te ich paczki, niech „gracze” ze wschodu płacą skoro tak ich nasprowadzali na serwer EU.

Baba

Jestem podobnego zdania, gracze ze wschodu w zasadzie zabili tę grę. Ciągłe porażki 0-15, wiele osób nie zadaje żadnych obrażeń siedząc w krzakach nawet czołgami ciężkimi, a botów coraz więcej, nie mówiąc o cheaterach.

pudzian

tylko cieniarze i beksy szukają winnych ….

Janusz

Witamy kolegę ze wschodu. Nauczcie się grać, to nikt was nie będzie obwiniał za ciągłe przegrywanie bitwe.

Geronimo1979

15-0 i kamperzy byli rok temu, 2 lata temu i 3 lata temu. Problemem jest expienie pojazdów (teraz dojście do X to czasem 100-150 bitew bo schematy, mnożniki itp). Dodatkowo łatwy dostęp do darmowych i płatnych premek 8-9 poziomu daje ameby na wysokich tierach. Patrząc na statystyki choćby na stronie Skil4ltu „M-ka” i markowanie na wschodnich serwisach wymagało większych wartości więc mieli wyższy poziom. Tu raczej różnica stylu gry. Oni są często bardzo agresywni i jak 3-4 takich w drużynie przepchnie jakąś flankę to bitwa trwa 4 min i jest 15-0. Wschodnia taktyka na Uraaa sprawdziła się w II WŚ, sprawdza w Ukrainie (niestety) i widać działa też w WoT.

Dragos

Dobrze ze głupich nie sieją co?

Ciepły Fan Krawczyka

aha koleny op cziftejn dla fioletów a dla zwykłych graczy to już nic nie zostanie tylko granie słabymi czołgami drzewowymi np stb albo konkłeror po nerfie

Człowiek z Lasu

Problem w tym że on jest „gorszy” od obecnego cziftejna i ma gar na wieży, więc nawet ameba będzie mogła bić po weakspocie

Bajeczny

Jedyne co ma ten chiftejn to mobilność pewnie coś koło 60km i dpm

Dzikuś

max speed wynosi 42h

Trolololo

I pierwszy grzyb zebrany

janek

ten Szwed miał wejść jakoś z 2 lata temu nawet sam go widziałem tydzień po 1 premierze że miał wejść „wargaming gra w kulki”

Dami

Jak ten czołg ukazał się po raz pierwszy jakoś w Maju 2023 roku, to jak to możliwe, że 2 lata temu miał być xd

Prometeusz

Po tym co się odpier…la w grze mam serdecznie wywalone w nowe linie, nowe premki. Do tego zaprzestałem wydawać na tę grę. Nie ma za co im płacić.

Lufa w gaciach

Straty oszacowana na 3zł i jedną Tatrę.

kisiel w gaciach

czyli cały twój zasiłek

Chomik

I tak zrobi wiele osób, które do tej pory wyłożyły na tę grę grube tysiące. Wpuszczenie graczy ze wschodu szybko odbije się WG potężną czkawką, gdy zrozumieją, że zyski zaczną im spadać błyskawicznym tempie.

Dzikuś

ta gra zaczęła miec problemy przed przybyszami ze wschodu

Object_Moon

Ten Chiftein jest bardzo podobny w opancerzeniu jak chiftein proto tylko ze słabszym dpm

Sero

Ja bym proponował z nowym OP Chifem tak: 1. Dać go jako nagrodę w kampanii (tylko jednej kampanii), a po 2. Zapomnieć na kilka lat o jego istnieniu gdy tylko stanie się meta czołgiem dla wybranych szczęśliwców którzy go zdobyli. To dobry i sprawdzony scenariusz który działa.