Chieftain Mk. 6 alternatywną gałęzią Brytyjczyków?

Temat tego czołgu, za każdym razem powraca jak bumerang, więc żeby mieć już to za sobą… deweloperzy postanowili udzielić nieco więcej informacji. Na reddicie w tej kwestii wypowiedział się jeden z pracowników firmy Wargaming:

Prawdziwy powód, przez który pojazd nie został jeszcze zaimplementowany w grze jest taki, że próbujemy wypełnić / uzupełnić linię od Churchilla GC. Musimy upewnić się, że gracze naprawdę chcą grać tym X-tym tierem.

Nasz Insider potwierdza te informacje, a ponadto:

  • Jest pomysł, aby przesunąć / usunąć Churchilla GC i stworzyć przejście podobne do tego, co w niemieckiej gałęzi: JPanther II – Ferdinand. Projektami Churchilla i Chieftaina zajmowało się to samo studio;
  • Polskie drzewko powstanie ETA 2018 / 19;
  • Włoskie 2018 / 19 z naciskiem na 2019, aby “uciszyć” polską społeczność;
  • Chińskie niszczyciele czołgów okazały się strzałem w “dziesiątkę”, a skoro one się sprzedały, to i z japońskimi behemotami problemu nie będzie;
  • Będą nowe czołgi premium. Pojawił się także pomysł, aby część “premek” z Supertestu przenieść do drzewek technologicznych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz123_4

ludzie dajcie se spokój z polską nacją w grze to dla mnie to samo co HALF LIFE 3 Confirmed sorki jeżeli źle to napisałem Chyba od 2012 obiecują i dalej go nie ma to po co na to czekacie że niby pudel znaczy że polskie tanki dojdą? nie to nie znaczy bo polska nacja to mogą być tylko premki a nie linia

Mateusz123_4

ludzie dajcie se spokój z polską nacją w grze to dla mnie to samo co HALF LIFE 3 Confirmed sorki jeżeli źle to napisałem

Max

p..sie polaczku

hadrian

haa w ***** mam to polskie drzewo zależy mi jedynie na Japońskich niszczycielach czołgów moje marzenie się sprawdza

Raxo67

@hadrian tu się kurna zdziwisz odnośnie behemotów japońskich będą one 2020 roku.

dsdsdsdsdsd

WG pozdrawia kupujących Pudla

gustawpol

Do tego czasu to będzie ze 6 parków jak nic

Grzybek

Polskie drzewko powstanie ETA 2018 / 19;
xDDDDD jak co roku przesuwają Polskie drzewko to ta deklaracja nic nie znaczy. Napisali że wprowadzą w 2018/19 ale ile razy coś pisali i nie dotrzymali słowa. W skrócie może do 2019 zrobią połowę drzewka tak do 5 tieru.

farnia

thanks for this post.

WoW

Uff! Będą nowe premki, to jestem spokojny.

Anonimowo

Niszczyciel jak pamiętam

aaa

Churchill GC to przecież arta. co to wa wspólnego z ciężarami?

Anonimowo

to td 6 tieru tak na marginesie 🙂

Wik

ConqerorGC to arta

stud3nt

Churchill GC to TD – sprawdź drzewko rozwoju. Nawiasem mówiąc – podobno jest to jedna z najgorszych niszczarek w grze.

Conqueror GC to arta…

VanQuisch

Niestety musiałem mordować się z tym TDkiem. Nikomu nie polecam. Badziew okropny. Bez topowego działa nie zrobi nic. Pojazd sztywny o budowie cegły z działem z przodu.

Bruno

ja lubiłem nim grać, oczywiście jest bardzo specyficzny, więc i trudny w graniu. Ze względu na swoją rzadkość, każdy chce go ubić, bo wielu graczom brakuje do medalu mistrzowskiego.

Pan Darek z reala

kupie nowy mózg ! my old is kaputt