World of Tanks na konsolach wita Johna Rambo, pułkownika Jamesa Braddocka bohatera filmu „Zaginiony w akcji”

World of Tanks na konsolach wita Johna Rambo, pułkownika Jamesa Braddocka bohatera filmu „Zaginiony w akcji”
oraz Snake’a z kultowej „Ucieczki z Nowego Jorku”!

Dodatkowo duże usprawnienia w kwestiach technologicznych gry. 

World of Tanks na konsolach ma przyjemność ogłosić sezon 3 zawartości do gry. Przede wszystkim nowe usprawnienia technologiczne, grafikę i interfejs użytkownika. Od poprawionej widoczności przez zwiększenie poziomu szczegółowości detali, oświetlenia i tekstur – World of Tanks na konsolach wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiejsza aktualizacja to również zmiany w rozgrywce, zarządzaniu pojazdami i wyposażeniem. Gracze będą mogli zapoznać się ze swoją kartą profilową, która zawiera szczegółowe informacje o ich karierze czołgisty, medalach, statystykach, osiągnięciach.

Wraz z sezonem 3 do gry trafiają również kultowe postacie filmów akcji z lat 80. Na graczy czeka John Rambo, który ze swoją znajomością militariów, siłą i wytrzymałością przyniesie ze sobą niespotykaną agresję na pole bitwy. Drugim bohaterem jest Snake Plissken, operator sił specjalnych, główna postać filmu „Ucieczka z Nowego Jorku”. Trzecią postacią jest pułkownik James Braddock z kultowego „Zaginionego w Akcji”. Wszyscy dostępni są są zarówno jako dowódcy czołgów, jak również mają swoje unikatowe maszyny. Część elementów związanych z bohaterami kina akcji jest dostępna za darmo poprzez regularną grę i wypełnianie konkretnych zadań, a część dostępna w przepustce sezonowej lub jako zakupy w sklepie. 

„Zespół i ja jesteśmy szczęśliwi, że możemy dać graczom największą aktualizację w historii konsolowego World of Tanks!” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny. „Wykorzystujemy nasz autorski silnik Despair, a dzięki najnowszym konsolom zrewolucjonizowaliśmy kwestie technologiczne, jak również unowocześniliśmy HUD, zarządzanie czołgami, interfejs użytkownika i wiele więcej.”

Z ponad 20 000 000 zarejestrowanymi graczami, World of Tanks na konsolach jest dostępne na PlayStation®4 oraz Xbox One, jak również we wstecznej kompatybilności na  PlayStation®5 i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że World of Tanks oferuje rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną. Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji jest dostępne pod adresem  https://console.worldoftanks.com/en/action-heroes-vehicles/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pitras

Niedoinformowani ludzie piszący straszne rzeczy, pijany na swoich 2 strimach powiedział wiele i konkretnie, w tym że aktualizacja nie jest dokończona gdyż będą wychodziły łatki i w ciągu 2 tygodni ma być wszystko naprawione, wystarczy obejrzeć i posłuchać, jak ktoś nie wie to ma swój kanał na YT – maszynypancerne, mimo że przeciwnik wota tak teraz gra jak i wytłumaczył wszystko co do update 6.0

Jack

Gra po zmianach tragiczna. Dźwięki jak z bajek, to co ważne nie słychać i nie widać. Nawet nie wiadomo kto w bitwie uczestniczy. Zmianie miejsca mapy i beznadziejna obsługa załogi nie wspomnę. Zawsze to była gra w czołgi a nie w ładne kamyki, kolorowe ściany i kiwające drzewa. Tragedia. Zwłaszcza kradzież wyszkolonych załóg na jakieś kilka zdolności.

Isk

Porażka grafika słaba menu zawiłe wot się nie postarał nie gram czekam aż poprawią

Zeus X PL

Wszystko fajnie tylko po co zmieniać pozycję minimapy i co ze wstęgami bitewnymi i dynamicznymi statystykami w bitwie? Ilość Dmg, odbicia, wykrycia, teraz nawet ile mamy fragów się nie wyświetla na bieżąco. Po co było usuwać jedną z najlepszych funkcjonalności kiedykolwiek?
Cała reszta do przełknięcia, przestawienia się ale to? Żal.

Czarny

W bitwach losowych na ps nie idzie gradz bo niema graczy żenada czekam nawęd po kilka mimut i nie idzie zebradz graczy

WUNDERWAFEN

wdg mnie fatalnie , nie czytelnie , gdzie moje perki i stopień dowódcy