World of Tanks na konsolach wita Johna Rambo, pułkownika Jamesa Braddocka bohatera filmu „Zaginiony w akcji”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pitras

Niedoinformowani ludzie piszący straszne rzeczy, pijany na swoich 2 strimach powiedział wiele i konkretnie, w tym że aktualizacja nie jest dokończona gdyż będą wychodziły łatki i w ciągu 2 tygodni ma być wszystko naprawione, wystarczy obejrzeć i posłuchać, jak ktoś nie wie to ma swój kanał na YT – maszynypancerne, mimo że przeciwnik wota tak teraz gra jak i wytłumaczył wszystko co do update 6.0

Jack

Gra po zmianach tragiczna. Dźwięki jak z bajek, to co ważne nie słychać i nie widać. Nawet nie wiadomo kto w bitwie uczestniczy. Zmianie miejsca mapy i beznadziejna obsługa załogi nie wspomnę. Zawsze to była gra w czołgi a nie w ładne kamyki, kolorowe ściany i kiwające drzewa. Tragedia. Zwłaszcza kradzież wyszkolonych załóg na jakieś kilka zdolności.

Isk

Porażka grafika słaba menu zawiłe wot się nie postarał nie gram czekam aż poprawią

Zeus X PL

Wszystko fajnie tylko po co zmieniać pozycję minimapy i co ze wstęgami bitewnymi i dynamicznymi statystykami w bitwie? Ilość Dmg, odbicia, wykrycia, teraz nawet ile mamy fragów się nie wyświetla na bieżąco. Po co było usuwać jedną z najlepszych funkcjonalności kiedykolwiek?
Cała reszta do przełknięcia, przestawienia się ale to? Żal.

Czarny

W bitwach losowych na ps nie idzie gradz bo niema graczy żenada czekam nawęd po kilka mimut i nie idzie zebradz graczy

WUNDERWAFEN

wdg mnie fatalnie , nie czytelnie , gdzie moje perki i stopień dowódcy