Wsparcie Gracza: Dłuższy czas oczekiwania

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pastus

Może by był jakiś kodzik bonusowy
Na 7 dni konta premium?

gracz wota

Jeśli się nie doczekasz kodu możesz kupić za 21zł

RedDwarf

Wsparcie gracza to totalna kpina z graczy.

Sexton78

Gdyby były dobre srv było by mniej zgłoszeń, barany trzepią kase, ludzi po 200tys only, najbardziej oczekiwany event A k..rwy eu3 wył…..

Sid

Zauważyłem ciekawą prawidłowość, mianowicie, niezależnie od pory dnia, za każdym razem kiedy odpalam busta na srebro, MM leci na pysk, albo mam kretynów w drużynie, albo 90% bitew na 8 tierze losuje mi na 10 tier… Dopóki nie ma busta MM jest „relatywnie” ok.

Ceratizit_Pl

Nie ino ty tak masz bo gra widzi co poczeba ci w grze i ona będzie robić wszystko żebyś grał jak najdłużej hehe pozdrowienia

Chyba Ty

Bo tak jest i każdy mój znajomy z którym gram to potwierdza, oczywiście janusze wota będą Ci mówić, że to pieprzenie głupot, teorie spiskowe, naucz się grać itd. Prawda jest taka, że wot ma tak skonstruowany MM, że kto ma oczy to widzi jak to wygląda i sam wyciagnie wnioski… Czasem lepiej nie odpalać rezerw i grać na przyzwoitym WR, niż odpalic wszystkie i przegrywać prawie caly czas.

Sid

Dlatego odpalam maks 2 rezerwy na raz… Ale coś ostatnio nie działa ten trik, zwłaszcza z bustem na srebro… Ehh a czeka na mnie 6 dziesiątek do kupienia 🙁

Last edited 3 lat temu by Sid