Czołgiści: Łapcie te świąteczne zniżki!

Dowódcy!

Czarny piątek nie jest jedyną okazją, aby zgarnąć Wasze ulubione gadżety po niskich cenach! W grudniu nasi niesamowici partnerzy stworzyli wspaniałe oferty na produkty World of Tanks, zatem będziecie mogli nadal załapać się na prezenty zanim nadejdą święta!


Gale Force Nine

Dostępne do 28 grudnia, 23:59 CET (UTC+1)

Czy istnieje lepszy sposób na grę w pancerne bitwy offline, niż z miniaturkami z World of Tanks?

Ta niesamowita gra planszowa jest teraz dostępna we wszystkich wersjach językowych! Z okazji świąt, kupując pakiet startowy, możecie dobrać do zamówienia kostki i naklejki związane z konkretnym krajem – za darmo!

Użyjcie kodu GF9WOT w Waszym koszyku. Wtedy obsługa klienta skontaktuje się z Wami, aby potwierdzić Wasz wybór i przesłać Wam oba produkty. Zdobywajcie pola bitewne i patrzcie przeciwnikowi prosto w oczy, walcząc o dominację na blacie stołowym!

DO SKLEPU  


Bravado

Dostępne do 31 grudnia, 23:59 CET (UTC+1)

Dajcie czadu z nowymi projektami od Bravado i otrzymajcie 20% zniżki! Bravado ściśle współdziała z przedstawicielami branży muzycznej i wykorzystuje swoje eksperckie doświadczenie, by tworzyć kolekcje zainspirowane rockiem. Wykorzystajcie te niesamowite zniżki na koszulki z okazji 10-lecia WoT, wzory kamuflażu i odzież z motywem Zespołu Braci.

Wykorzystajcie swoją zniżkę, używając poniższego linku i kodu WOTXMAS

WALCZCIE GUSTOWNIE  


Displate

Dostępne do 20 grudnia, 23:59 CET (UTC+1)

Oprawcie Wasze ulubione momenty, osiągnięcia i czołgi z World of Tanks w ramy dzięki Displate. Otrzymajcie 25% zniżki przy zakupie dwóch produktów oraz 30% zniżki przy kupnie trzech lub więcej!

Wykorzystajcie zniżkę, używając poniższego linku!

ODBIERZ JĄ  


Spreadshirt

Dostępne do 24 grudnia, 23:59 CET (UTC+1)

Umieśćcie swój ulubiony czołg na koszulce, bluzie, nakładce na telefon, czy kubku. Stwórzcie fanowską koszulkę swojego klanu, pokażcie swoje osiągnięcia w grze, lub znajdźcie grafikę World of Tanks, którą uznacie za najciekawszą.

Otrzymajcie 15% zniżki na produkty World of Tanks z kodem: TANK15

Wykorzystajcie zniżkę, używając poniższego linku!

IDŹ NA ZAKUPY  


Cobi

Dostępne do 21 grudnia, 23:59 CET (UTC+1)

Przez lata Cobi pozostaje naszym zaufanym partnerem w dziedzinie zestawów modelarskich. Ich system części blokowych ułatwiających konstruowanie oraz przywiązywanie szczególnej wagi do detali, a także wytrzymałość ich modeli, sprawiają, że są one świetnym początkiem na drodze do świata pancernego modelarstwa.

Otrzymajcie 15% zniżki z kodem: WOTXMAS

Wykorzystajcie zniżkę, używając poniższego linku!

ZBUDUJ WŁASNĄ KOLEKCJĘ  


Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szaryszynszyl

offtop Bin4r nie wiesz czemu chrome nie zapamiętuje ustawionego ciemnego motywu i za kazdym razem musze go przełączać z jasnego

Amster

U mnie w firefoxie jest to samo. Przypuszczam, że po prostu domyślnie ma wczytuje się jasny motyw strony, a komu pasuje ciemny to sobie przełącza. Ja tam jestem zachwycony faktem, że moja sugestia została wysłuchana i to mi wystarczy. Przełączanie to dla mnie nie problem, a Tobie prawdę mówiąc nie wiem co poradzić zbytnio. Czyściłeś pamięć podręczną, ciastka itp.? Przeglądarka zaktualizowana?

Takiktos

Kolego, zmień ustawienia w przeglądarce z domyślnego na czarny nie będziesz musiał zmieniać za każdym razem, pzdr.