Operacje świąteczne 2021: Szanse na wylosowanie nagród z Dużych pudełek

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

143 komentarzy
kosmita4

500 paczek z 200k golda 30mln kredytów jakos 9 czołów premium VIII poziomu wszytkie pozostałe od 3do6 tieru 2 lata konta premium wszystkie style 3D. Z dekoracji dostałem z 300 tys skrupek kupiłem wszystkie kamuflaze kupiłem za golda kupiłem wszystkie premi 8 i 7 poziomu pare 6 i zostało mi 65k golda EBR od 0 wyexpiłem i kupiłem 5 X tierów.

kosmita4

Jak ktos kupił mniej niz 100 i wylosował VIII premium to naprawde dobrze

Tomek

Łącznie kupiłem 28 paczek
z pierwszych trzech:
M4A1 FL 10
troche golda i dni premium
z nastepnych jedenastu:
matilda bp
pz t 15
troche golda, dni premium
nastepne jedenascie:
t78
gold, dni premium
i ostatnie trzy:
Długo wyczekiwany Buraczek <33
Gold i chyba 2 dni premium
Podsumowując, było słabo ale ostatnie trzy paczki uratowały dużo 🙂

Nabity w butelkę

50 paczek: zero premek VIII, 3 style, 1 premka VI, 76 dni premium

Chyba Ty

36 pak: bisonte, buras, franca6, 12k golda, prawie 2 mln siana. Za 240 zl mysle, że bardzo fajnie mi dropło w tym roku. Aa no i oczywiscie z 30 dni premy

Last edited 5 lat temu by Chyba Ty
sharlih

Kupione 3 bożonarodzeniowe, z pierwszej wypadł GSOR, a z trzeciej styl 3D na E100 😁

nova

siema. ja zamiast 3 paczek kupiłem 70 (przez pomyłkę) dostałęm
30k gold, 5baniek srebra, 60dni premium, bisonte c45,GSOR, ISU 152k i chyba wszystkie 6tiery premium.
nie chciałęm wydać tej kasy, ale chyba nawet wyszedłem do przodu

Last edited 5 lat temu by nova
Patascod

Pomyłka? Jak można nie zauważyć że się płaci jakieś 400 zł zamiast 25 zł

MJBrp

bez kitu

Szuszej

z 25 skrzynek dostałem 10,5k golda, isu, gsor, 11 dni premium, 400k srebra, wszystkie lolki, styl na stb, arte, wz. W tamtym roku z 25 paczek nie trafiłem ani 1 ósemki, 2 lata temu tylko skorpiona g.

Last edited 5 lat temu by Szuszej
Maniek

Hejka ja w tamtym roku kupiłem pudełka za kasę i ustrzeliłem 3 czołgi warto ryzykowac

Badge

Nie , nie warto , ja w tym roku kupiłem 150 pudełek i nie trafiłem żadnej 8. Mam gold i dni premium, ale za te pieniądze bez problemu kupiłbym to samo. Szkoda siana na paczki.

Maniek

Mamy ek

ser_richard

Kurna no, paczki za 350 ziko i ani jednej ósemki, nawet lolkow nie dropilo. Wg explain!!

Witas

Ja kupiłem 75 i później 25, żadnej 8, jakąś 3 , 5 i t 78, 4 style, 37k gold i 60-70 dni premi. Ledwie na zero, moralniak taki że myślę jak tu się odegrać na wg. Pozostaje nie grać , albo grać Arta.

Dremuncoccxdk

Przecież za te 37k golda możesz kupić z 6 czołgów premium z tego kalendarza bo są w promocji

Badge

Za kasę którą wydał na paczki kupiłby więcej golda w sklepie.

Saper0067

Przeciez macie pokazane ze czolgi premium 3-6 tiery…

cyklon88

Z 25 styl na e100 i cgc(które wymieniłbym z pocałowaniem ręki na tego francuza z magazynkiem), 9,5k golda, 32 dni premium i jedyny czołg na którym mi zależało, czyli gsor(borata mam). Zero lolków i mniej niż 1mln kredytów. Generalnie jestem bardzo zadowolony, ale szczerze mówiąc, gdyby wypadł włoch albo co gorsze isu, to byłbym najwyżej zadowolony. W tamtym roku było znacznie lepiej z 36.

Jumbo

Już nigdy nie kupię paczek. Kupiłem 14 i nie dostałem nic. Nawet jednej paczki gdzie byłoby cokolwiek więcej niż minimum. Nawet nie mówię o czołgach, tylko złocie i kredytach.

Tomasz

Ja już od kilku lat nie kupuje.
I nie dostaną ani grosza dopóki nie zlikwidują samochodów.

Last edited 5 lat temu by Tomasz
Mirai84

Kupilem paczke 11 . i 2 x 8 tier he he

Pyrpyr

farciarz, kupilem 50 i nawet stylu 3D nie dostałem, co dopiero 8 tier

Elektryk

Założyłem kupno paczek na Golda i konto premium na cały rok. Pierwsze 25 paczek. Bizon, borat, isu. Drugie 25 bo nie starczyło by Golda na premke do końca roku (od 2 lat kupuje tylko paczki) i wpadł gsor. TURBO fart. Dla porównania kolega otworzył więcej niż 50 i nie dostał żadnej 8mki. Nie wolno otwierać paczek z myślą o premkach 🙂

Last edited 5 lat temu by Elektryk
JapaSynek

Powiem tak, dla tych którzy kupują paczki dla Bisonte to powiem, że nie warto. Naprawdę. Działo jest mniej celne niż w Defenderze, a jak działo niedomaga no to niestety cały fun z gry pada. Nie jest to zły czołg, ale są zdecydowanie lepsze HT premium. Defender, E75TS, obj 703 czy nawet Somua dają więcej frajdy i są bardziej przydatne na polu bitwy. Celność 0,42 i czas celowania 2,7s + ping serwerowy i lagi to jest dramat… Nie byłby OP jakby mu dali celność na poziomie 0, 38 i czas celowania 2,4s, a stałby się mnie irytujący.

Jajco

wg mnie ma lepsza stabilizacje dziala niz to gofno gsor a tez jest nowy, na 1 miejscu borsuqe potem bizon… nie wiem czy isu152k nie jest lepsze od gsora bo chociaz wali po 750 co 15 s a gsor po 320 na 42 s xD 1/4 jesli masz szczescie wiecej i tak lepiej wydropic bizona.

slayer77

0 paczek kupionych, 0 zł wydanych. W garażu kilkadziesiąt czołgów i po kiego grzyba jeszcze coś dobierać?

Mateusz

u mnie z 3 paczek isu152k aż się nie spodziewałem kupiłem skrzynki na odwal i pyk wypadła premka!!!

Sgt_Ownage

86 paczek:
-Trashonte (jeszcze nie wyrobiłem sobie o nim zdania, narazie taki se się wydaje)
-ISU 152K (którego ponad wszystko NIE chciałem bo to nieruchawy wieloryb)
-4 style 3d
-ok 30k golda
-ok 35 dni premium

Ch*jnia z grzybnią, jeszcze nigdy nie czułem się tak oszukany. Wiem, że to hazard ale za tyle kasy powinny absolutnie wszystkie premki powpadać. Gold i dni premium nie ma dla mnie absolutnie żadnej wartości…

mhm

Popełniasz ten błąd, że przeliczasz paczki na premki, gdy powinno się je przeliczać na golda, wszystko ponad to jest dodatkiem. Zapłaciłeś 480zł, dostałeś golda za 400zł + masę bonusów więc jesteś na plus.

paczki

dokładnie

Sgt_Ownage

Masz rację, jeżeli chodzi o wartość wirtualnych dóbr to i tak jestem na plus. Po prostu nigdy wcześniej nie wydałem tyle pieniędzy nie dostając w zamian tego co sobie założyłem. We wszystkich poprzednich latach i podczas innych paczkowych eventów kupowałem nie więcej niż 50 paczek i zawsze byłem bardzo zadowolony bo np za ok 200zł wpadały 4 premki. Po prostu musiałem się komuś wyżalić że dałem się zrobić na hajs i nie dostałem Burasa i GSOR’a 😉

Last edited 5 lat temu by Sgt_Ownage
burr_zoust

gratulacje, wydales realna kase na pixele 🙂

xCq

ok boomer

Xxxx

Każdy liczy na chociaż Włocha, a tutaj perfekcyjnie wyliczone nagrody nie więcej niż gdybyśmy zakupili normalnie gold czy premium

slayer77

Buhaha

ApheexX

Czytając niektórych komentarze aż smiać się chce 😀 Ja akurat kupiłem 30 skrzynek i trafiłem 14k golda, 5mln srebrnych, 35 dni premium, dwa lolki, isu i buraske i 2 style 3d. Liczy się szczęście i tyle 😛

Aleksy

A ja kupiłem za pierwszym razem 11 paczek i miałem tylko premki VI i III tieru i styl do E100
A za drugim razem jak kupiłem też 11 paczek to dostałem GSOR, isu 152 i bisconte burasca już miałem więc i dobrze że mi go nie wylosowało i nie żałuję że mimo tego że drugi raz miałem nie kupować to skusiłem się i kupiłem 😁

Golem

Zakupiłem w tym roku 11 paczek. Trafiłem Bisonte C45, Pz. T15, 4100 golda, 3 dni konta premium oraz styl 3D dla STB-1.