Operacje świąteczne 2021: Szanse na wylosowanie nagród z Dużych pudełek
Tak prezentują się szanse na wylosowanie nagród z Dużych pudełek. Według WoT Express dane są oficjalne.
Latem 2020 roku wydano nową wersję WoT w Chinach i zgodnie z ustawodawstwem tego kraju, szanse na wylosowanie poszczególnych nagród muszą być jawne i publicznie dostępne.
W infografice nagrody podzielono na cztery grupy:
- 100% szansy:
- 250 szt. złota
- Dekoracja V poziomu z określonej kolekcji
- Dekoracja losowego poziomu z określonej kolekcji;
+ koniecznie coś z poniższej listy:
- 85,94% szansy: konto premium, złoto lub kredyty;
- 11,66% szansy: czołgi premium poziomów 3-6;
- 8,4% szansy: czołgi premium 8 poziomu i style 3D.
Możecie otrzymać wyłącznie style 3D, których jeszcze nie posiadacie (tylko jeden styl 3D każdego rodzaju na konto).





U mnie 25 paczek i gsor, isu, bizon i 3 lolki , 15 dni premki, 7500 golda i dwa style
To słabo. U mnie 3 paczki i Bizon, GSOR i Bourrasque.
Witam wszystkich.
Po ostatnich prawie 100 paczkach z wafla na t77 powiedzialem basta…ale cos mi dzis nie dawalo spokoju .
Zakupiłem 3 bożonarodzeniowe i super lucky:)
-GSOR
-7 dni premki
-jakis lolek na L chyba 3 tier
Życze wszystkim farta w paczuchach i Wesołych Świąt
Witam, 14 paczek
Matylda i m4a1 fl
Style Lewandowski, stb1, maus, wz111 5a
~ 700 000 srebro
~ 4000 złota
Parę dni premium
Najważniejsze to umiar, mnie starczy.
W zeszłym roku ponad 300 zł na paczki i ani 1 VIII
w moim klanie kilka osób zakupiło paczuszki, nikomu nic nie wpadło z 8 tieru, jedynie style 3D dni premium i gold. Bardzo precyzyjnie wyliczony tak jakbyś kupił po prostu w sklepie. Zdecydowanie bieżcie to pod uwagę.
136 paczek, weszło wszystko oprócz GSOR-a, w tym 87 dni premki, 67k złota, 12mln srebra. 800pln. Planowałem 600, ale z tą ilością złota i premki mogę spokojnie czekać na czarny rynek i do następnych Świąt. Pozdro.
150 paczek i wszystkie czołgi premium razem z lolkami 130 tys golda 307 dni premium, 12 mln kredytów i wszystkie style lacznie z tymi z tamtego roku. Myślę ze sie opłacało wydac 800 zł 🙂
Kłamiesz, nikt nie przekroczył 700 golda na paczkę, i 1,3 dnia premium na paczkę. W ubiegłym roku tak było, ale nie w tym.
Policz golda jako rekompensatę za już posiadane pojazdy.
Chwileczke mowimy o Chinach, czyli: o cywilizowanym kraju w ktorym normalnym ludzia podaje sie szanse na wygrana w loterii w grze komputerowej. Nie ma to zadnego zwiazku z tak niecywilizowanym miejscem jak Unia Europejska. Szanse na wyloswanie czegokolwiek w EU moga byc Inne np. nizsze. WG nigdzie nie podaje na swojej stronie szans na wygrana w EU. takze.. scam jak ch..
50 paczuszek, gesor,17k Golda. 1.5 kredytów, i parę lolkow. + 4 style 3 d, i 50 dni premium, jakby nie patrząc na to wydane 320 zł zwróciło mi się co do grosza. Liczyłem na więcej 8, ale cóż, jeden ma farta, a drugi zadowala się tym co ma.
Hej, nie jestem z tego dumny, ale… 3×25 plus 11 paczek, czyli dwa razy więcej niż planowałem, ale urobek ponad wydaną kasę. Bisonte, najważniejszy dla mnie Borat, GSOR, wszystkie style z tego roku, ok 40 dni premki oraz 45k golda. Jestem teoretycznie wolny od wydatków ma WoT w 2021 roku. Teoretycznie, bo to WoT, a oni wiedzą co robią, jeśli chodzi o naszą kasę:D
Pro tip, jeśli jeszcze nie wiecie. Premki 8 tieru zapowiada niebieska poświata przy otwieraniu paczek
Niebieska poświata zapowiada też style 3D. A większość jednak oczekuje dropu premki niż skina, który nie ma żadnych bonusów.
Racja, zapomniałem. Złe WG:/
Beka z ludzi co wydają kilka stów na tą f grę i twierdzą, że coś zarobili na paczkach. XD
75 paczek
38tys golda, wszystkie lolki, wszystkie nowe style, włoski złom 8 tieru, 5mln kredek. Ogólnie paczki się opłacało.
Pierwszy raz kupiłem paczuchy, 11 za 80 ziko i nie było warto XD – 3,5k golda 600k kredytów i 10 dni premium. NIDGY WIĘCEJ
Mam to samo ale ja się czuję zawiedziony choć dropnąłem shermaba t78 i matildę
Widziały gały co brały 😉 Imho ogólnie nie warto w takie coś się bawić. Hazard wciąga i po jednej wygranej ma się apetyt na kolejne, albo po porażce ciągnie do tego, by się odkuć. No i przy solidnym pechu można nic ciekawego dostać, a nawet wyjść na minus w przeliczeniu na samego golda. Za 80 ziko możesz kupić ponad 5k golda, a jak pechowo ci będzie dropić tylko gold + ozdoby to „zyskasz” ok. 2,7k golda. Ale z reguły coś dropi więcej niż minimum. Ale to hazard, więc wracamy do pierwsze zdania 🙂
75 paczek i:
-ISU, którego zresztą nie za bardzo chciałem,
– golda 27000,
-3 style,
– 4 lolki,
– 2,5mln kredek.
Więc szału nie było. Można powiedzieć że jestem na zero.
no i tak bedzie u wiekszosci. wg wszedzie tnie co moze i wyciska nas jak cytrynki
malo golda jak na 75 paczek 🙁
Mam szczęście w tym roku. Bizon, Francuz 6tier, styl chińczyka, styl ob 140 mega zadowolony ja. 19 dni premkii,3750 golda, ok miliona srebra i to TYLKO z 11PACZEK ! 😀
Dla mnie w tym roku wajcha w dół.
31 paczek francuski Sherman Matylda i te niskie tiery. Plus styl na Lewego 33 dni premium i 10500 golda. Teraz pozostaje czekanie aż w kalendarzu pojawi się Lt 432 to sobie choć trochę wynagrodze ten drop.
3 paczki za 11zł, bisonte i GSOR w 1 i 3 paczce.
weź sprawdź wpierw ile kosztują 3 paczki zanim cos ztrollujesz
a potem się obudziłeś
30 skrzynek. 23 dni premium. Bisonte, GSOR 1008, 11k golda. Brutalnie na plus, jestem zadowolony
4 x Matylda
Oczywiście jest jeszcze isuka, bison, sherman, 2x3D. Paczek było 25
150 paczuszek dwóch stylów magiczny i ten z gwiazdką śniegu – wszystkie VIII poza Burakiem, który już miałem, wszystkie niższe tiery, wiele wielokrotnie (rekompensaty), łącznie ok. 70 000 golda, ponad 100 dni konta premium, 9 000 000 kredytów, wszystkie style 3D.
Można powiedzieć że z grubsza miałem identycznie z tych 150 paczek
75 noworocznych wpadły 4 VIII, 31150 złota, 50 dni konta premium, 5000000 kredek, 3 style 3D, i chyba wszystkie pomniejsze tiery, szkoda tylko że brak stylu na Lewandowskiego
11 paczek i z ostatniej wypadl Bisonte. Calkiem fajny.
Pierwsze wrażenie jest takie że bardzo mało dropu z paczek wypada. Widać że WG skręciło mocno kurek z tankami w stosunku do poprzednich lat. Kupiłem trzy paczki i wyszedłem na zero, tylko dzięki temu że w jednej padło 7 dni premium. Dla mnie to koniec zakupów pudełek. Wolę racjonalniej zarządzać pieniędzmi, kupię co potrzebuje , a nie to co łaskawie WG mi da.
Ale chyba nie znasz idei skrzynek, czołg to tylko truskawka na torcie jaki dostajesz, ja wydałem 160 PLN i zaoszczędziłem blisko 80-100 PLN, to że Ty po 3 skrzynkach nie dostałeś czołgu i sobie płaczesz w kącie nie znaczy że nie są wartę, za te 25 PLN co wydałeś masz 7 dni premium + kilka innych fantów no i zboostowałeś sobie atmosferę świąteczną
Wydałeś 160 i zaoszczędziłeś 100? Wydałeś 160 i jesteś 160 w plecy, nie zaoszczędziłeś nawet złotówki. Widzę że niektórym forma mikropłatności tak wyprała mózg że nawet jak są na minus to myślą że są na plus (na marginesie dodam że hazardziści liczą tylko wygrane), kwestia percepcji i trzeźwej oceny.
nie, nie zaoszczędziłeś… wydałeś po prostu 160pln
Że jeszcze tacy ludzie są co nie rozumieją, o co z tym chodzi. Jeżeli kupiłeś tylko 3 to nie płacz że ojoj jakie to wg złe, tylko się zastanów zanim zaczniesz się pluć!
Żadnego plucia się, ja nie widzę. To że ktoś wyraził swoje zdanie, to nie plucie się. Tak wygląda merytoryczna dyskusja. Większość osób twierdzi że drop i gold jest słabszy. Niektórzy nawet policzyli że o 30 procent.
a nie czasami o 32? bo moim wróżbitom tak kula mówi
Nie zgodze sie z tym ze w tym roku wypada bardzo malo dropu, gdyz kupowalem paczki zarowno 2 lata jak i rok temu i byla totalna padaka z tym, natomiast w tym roku z 25 paczek otrzymalem lacznie 6 czolgow w tym 2 x VIII i porownywalna ilosc golda i dni premium co w zeszlym roku. Wiec w tym roku WG bylo dla mnie bardziej laskawe.
Gadanie w nastepnym roku tez kupisz juz pare osób juz mówilo w tamtym roku ze nie kupia. I kupili xD 🙂
75 paczek: GSOR, 32,5k złota i zdecydowana większość stylów 3D
31 paczek – 9kgolda / ISU / Styl na Lewego/ 3 szroty III tieru i ten niszczyciel z USA
42 pudełka i całkiem fajny drop:
Bisonte, GSOR, rekompensata za Burą, żabojad VI, Matilda BP + ponowna rekompensata za nią. Styl 3D na CGC i WZ111. Sporo golda, dni premium i kredytów. Poszczęściło mi się.
11 paczek 4750 golda, ISU-152K i styl 3D do T110E4
75 skrzynek gsor, 27k golda, 5 kamo i 45 dni kp… ogolnie kiepsko
2×75 skrzynek:
Czy to warto??? Chyba tak. To znaczy jak komuś bardzo się podoba któraś z premek w tym roczku i sobie obieca że już ani grosika w przyszłym roczku, to za tą kasiorkę dostanie normalnie 61 kilo golda, a tak bokiem weszło 4 ósemkowe premki (jedna w goldzie, więc do wyboru teraz czy kiedyśtam) a też i wszystkie mniejsze oraz setka górką dni premium i kredsy i style.
Miałem wszystkie zeszłoroczne style. Czyli nie powiem czy wchodzą wspólnie do puli losowania czy nie. WG powiedziało że dostaje się tylko te których się nie ma, więc dubla nie będzie. Z czołgami nie wiem. Buraska miałem wcześniej.
Po mojemu to nie jest zła ta oferta od WG ale po pierwszych 75 paczkach był lekki wk**, bo tylko jedna 8 i do tego ta najmniej chciana (ISU). Bizonek wpadł w 76 😀
Nie było żadnego ukrytego dwuperkowego kierowcy :(((
Zakupiłem 25 paczek nie mając żadnych z możliwych do wygrania czołgów w garażu. Sensowny drop zaczął się w 20 paczce (VIII tier). Ja otrzymałem 7 500 golda, 21 dni premium, 0,9 mln sreberek, 2 style (jeden na E4 drugi na 60TP – tu jestem bardzo zadowolony), Matildę BP, ten niszczyciel T78 (tak się chyba nazywa) oraz GSOR’a – którego akurat chciałem najmniej, ale może nie będzie taki zły. Wartość znacząco przewyższa cenę paczek. Jestem bardzo zadowolony z dropu, najbardziej mi zależało na atmosferze świątecznej (po ubraniu drzewek itp, otrzymaniu 1 dużej ozdoby, zrobieniu kolejnych 2) – łącznie mam na start +18% do zarobków. Dodając do tego kilkadziesiąt otrzymanych boostów +50% do zarobków przez 1h otrzymanych z poziomu atmosfery i konto premium można liczyć na wyśmienite zarobki przez miesiąc na czym mi właśnie zależało.
pozdrawiam
96 skrzynek: gsor, 35k golda. Totalna porażka…
kazdy psychol to juz sama porazka, bardzo dobrze ci wylosowalo
No niestety, ale nalezy spodziewać się tendencji, jak z innymi propozycjami od WG. Czyli gorzej za tą samą kasę.
Mi złota zostało jeszcze z zeszłorocznych paczek, tak samo jak ponad 350 dni premium. Więc w tym roku odpuszczam. Pamiętajcie, to firma i rozumie tylko język pieniędzy. Jak w tym roku kaska będzie mniejsza niż przed rokiem, to być może pomyślą, żeby polepszyć oferty, a jak nie, to po co się wysilać, jak ciemny lud i tak wszystko łyknie.
75 paczek: ciężki włoch, GSOR 1008, wysztkie lolki niskiego poziomu, około 26 tys. Golda, 60 dni premium i koło 7 mln. Kredek
25 paczek księżycowych, 8k golda, locust, t15, borusaqee, bisonte, gsor, 22dni premki :DDD
Kupowałem paczki przez pieresze 2 lata. W sumie wydałem na nie prawie 600 zł i wypadła mi z nich jedynie biedna lorka. Chyba już lepiej palić pieniędzmi w piecu niż kupować paczki od WG. Lub po prostu kupić w sklepie premium coś, co nam pasuje Serdecznie NIEpolecam.
uwielbiam jak ludzie dopiero po wydaniu pieniędzy orientują się że coś jest be 🙂
a i teraz tak patrze że nie posiadając żadnego stylu 3d szansa na wylosowanie jakiejś VIII to ile 1,5 czy 2 procent 😀 ?
8%
yyy nie ?
Ale nauczyłem się na błedach i od tamtej pory nie kupiłem już ani jednej. I nie kupię w przyszłości 😀
Po co te twoje śmieszne żale tutaj? Ile to ty wydałeś, i co dostałeś. Tych co stać kupują sobie paczki, a tych co nie lub szkoda im na to kasy. To wiecznie narzekają. Nie chcesz nie kupuj, ale zostaw swoje brednie w kieszeni.
Nie żalę się i nie narzekam. Piszę, żeby każdy świadomie zdecydował, bo można wydać dużo pieniędzy i bardzo się rozczarować. A wyłącznie pozytywne komentarze typu co to mi nie wypadło i ile złota, nakręcają wiele osób.
Stać na głupie paczki praktycznie każdego, żeby jednak hurtowo je kupować to trzeba już mieć wyłączony jakiś instynkt samozachowawczy w głowie. I zamożność nie ma tutaj nic do rzeczy. Rozrywka kończy się tam gdzie zaczyna hazard.
2x 75 paczek i wszystko dostałem do tego 10mil kredytow 60k golda 100dni premium
troche malo tych kredytow i golda ale reszta przynajmniej wpadła
I ani jednej 8?
Jaką formę płatności wybieracie aby transakcja była że tak powiem OD RAZU???
izraelskie srebniki
3skrzynki 1500golda 3dni premium w przeliczeniu 48zl a wydane 24zl takze jestem zadowolony,mimo ze nie trafiłem czolgu bo nie jestem stratmy 👍
jak ty to liczysz? bo mi wychodzi że jesteś 24zl w plecy 😀
Dzien premium kosztuje 4.31 zl a nie potrzebuje na juz tylko wtedy kiedy gram 😉 Tak samo zloto 500zlot 9.03zl.
Dokladnir wychodzi 40.2zl za wszystko nie licze oczywiscie ozdob oraz jakis gasnik i drobniakow w kredytach 👍Takze chyba marnie Ci z matmy w szkole szlo.A tak w ogole to nie kazdy wydaje cala pensje na rok premium po to zeby przez ten rok zagrac 3-4dni w tyg 👌
25 Noworocznych: Bisonte C45, ISU 152K, 3 lolki niższych tierów, 8250 golda, 2000000 kredytów, 18 dni konta premium, styl 3D do Mausa i przyznam że jestem w pełni usatysfakcjonowany, gdyż najbardziej zależało mi na włochu 😉
25 paczek bożonarodzeniowych: 9250 golda, 2 000 000 kredek, 11 dni konta premium, M4A1 i t15. Bez 8tieru ani nawet stylu…
25 paczek bożonarodzeniowych: 9250 golda, 2 000 000 kredek, 11 dni konta premium, M4A1 i t15. Bez 8tieru ani nawet stylu…
za tyle golda to sobie mozesz kupic cos z kalendarza
Właśnie już się czaję na ruską dwururkę 🙂
50 paczek: 17k golda, wszystkie premki VIII oprócz ruskiego TD, 3 premki niższych tierów ( sprzedane od razu ), gówniany styl na 60 TP i STB. Bidy nie ma, ale i rewelacji też nie specjalnie.
które paczki wybrałes?
75 paczek noworocznych. Wylosowany tylko Włoch i jakieś głupie style. Nie polecam w tym roku. Dwa razy mniej golda niż rok temu. W przyszłym roku już zdecydowanie nie kupię 75 😉 Pozdrawiam
Zobaczcie dopisek WG na samym dole: dla niepiśmiennych w ruskim – gwarancja wylosowania stylu LUB premki VIII tieru jest przy zakupie 50 pudełek.
Podkreślam „LUB” – czyli możecie kupić 50 i wciąż zostać co najwyżej ze stylem 3D.
No czyli poker tyle ze z kasa od stolu odchodzi tylko wg
Kolego tam jest napisane że jak będziesz Miał pecha i nie wylosujesz z 49 pudełek czołgu 8 tieru lub stylu 3D . To WG gwarantuje przy otwarciu 50 pudełka jedną z tych pozycji. Pozdrawiam
25 skrzynek bożonarodzeniowy: 8650 golda, 22 dni premium, 1,2ml kredytów, T78, M4A1 FL10 i T 15, żadnej VIII kiepsko w tym roku
25 pudełek – 9,7k golda, 8dni premium, 2,2mln kredek, Locust, Matilda BP i nowy styl na Conquerora GC .. kiszka, kiszka
u mnie w 33 paczkach żadnej VIII i żadnego stylu 🙁
2x 75 paczek. Po jednym 8t (każdy wpadł jeden), kilka-kilkanaście niskotierowych premium, 65k gold, 120 dni premium, 10m srebra, kilka styli. Rok temu za tyle samo paczek miałem ponad 120k golda.
Burżuj, ciekawe skont wzioł na to piniążki, pewnie ukrad, złodziej!!
które paczki kupowałeś?
To nie ma różnicy które kupisz
Ale ja nie pytam o różnice, tylko o to, które kupił :))
Jedne bożonarodzeniowe i jedne magiczne. Z bożonarodzeniiwych miałem 3/4 premki T8 i większość lolków premium. Z tych magicznych wypadł tylko bizonte, żadnych dubli T8 i kilka razy t15 itp.
Kupiłem 25 paczek i dropnąłem 7k golda, su 152k i bisonte c45 i styl e 100 zeszłoroczny więc nie ma tragedii :D, jakby ktoś pytał otwierałem przed ostatnie ze sklepu
Z 75 paczek dziś 2x M4 FL10, 1x matilda bp, 2x T15, 2xLocust, 1x GSOR, kamo do mausa i STB
mam nadzieje że z 75 paczek coś dropnę, mam bardzo duże szanse, według kalkulatora szans zdobędę około 6 styli 3D lub czołgów 8 tieru
Nie ma szans. Musisz kupić 200 paczek
Dla pewności kup 400.
A jak Ty te szanse obliczasz?
No ale w chinach słyszałem ze inną firma tym zarzadza wiec u nas wcale nie musi być tak samo
No firma sie nazywa WG
No nie bardzo. W chinach wotem nie zarządza Wg
hmmm… ciekawe; w ubiegłych latach szanse były takie same?
To u nas jest to samo te szanse?
Nie, u nas jest na odwrót.