Operacje świąteczne 2021: FAQ

FAQ prosto z portalu WoT 😉


Dowódcy!

Wydarzenia świąteczne już ruszyły! Zapnijcie pasy i ruszajcie na podbój operacji świątecznych. Odkryjcie nowy garaż, podejmijcie misje od Chucka i zbierzcie jak najwięcej dekoracji, aby zwiększyć poziom świątecznej atmosfery!

Zanim jednak ruszycie do bitwy, chcielibyśmy wyjaśnić kilka szczegółów, rozwiać wszelkie obawy i odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań.


Duże pudełka

Czy style 3D są historyczne?

Wszystkie style są wierną kopią historycznych wzorów.

Czy można otrzymać duże pudełka za darmo?

To niemożliwe, ale możecie je zakupić w Sklepie premium. W czasie trwania operacji świątecznych dostępne będą tony gratisów, w tym małe pudełka, zawierające różne zestawy przedmiotów. Czekają na Was także liczne aktywności społecznościowe i Twitch Drops, które umożliwią zdobycie małych pudełek, czołgów premium i innych nagród w grze.

Czy duże pudełka zawierają dekoracje V poziomu lub inne dekoracje losowego poziomu?

Każde duże pudełko zawiera cztery gadżety, z których trzy nie ulegają zmianie. Należą do nich:

  • 250 szt. złota
  • Dekoracja V poziomu z określonej kolekcji
  • Dekoracja losowego poziomu z określonej kolekcji
Czy mogę otrzymać styl 3D dwa razy?

To niemożliwe. Jednakże w okresie świątecznym dostępnych jest łącznie 11 unikalnych stylów 3D – spróbujcie zebrać je wszystkie!

Czy otrzymam rekompensatę, jeśli już posiadam ten czołg?

Jeśli przy odpakowaniu okaże się, że trafił Wam się czołg premium, który już posiadacie, otrzymacie jego pełną wartość w złocie, bez względu na to ile razy tak się zdarzy.

Czy mogę wysłać duże pudełka jako podarunek?

Ależ oczywiście! Wejdźcie do Sklepu premium i zakupcie je w ten sam sposób, w jaki zazwyczaj to robicie. Po wyświetleniu przypomnienia o zalogowaniu się do Waszego konta Wargaming.net, pojawi się opcja „Kup na prezent”. Nie zapomnijcie dodać świątecznych życzeń do swojego podarunku!

Kliknijcie przycisk poniżej, by dowiedzieć się więcej o dużych pudełkach i fantach do zdobycia.

PRZEGLĄD DUŻYCH PUDEŁEK  


Rozgrywka

Czy mogę uprościć misje od Chucka, jeśli są za trudne?
Tak. Możecie ukończyć uproszczone misje, jeśli już wypełniliście wymagania dla łatwiejszej wersji. Użyjcie 500 skorupek (tych ze Zderzacza), by zyskać łatwiejsze warunki, ale te same nagrody. Ta opcja jest dostępna dwa razy na misję.
Odnośnie gałęzi operacji świątecznych: czy mogę użyć pojazdów kolekcjonerskich i pojazdów-nagród z osobistych misji?

Tak. Możecie zbudować swoją własną gałąź pojazdów operacji świątecznych, zawierającą do 6 pojazdów poziomów od V do X. Te pojazdy, w zależności od ich typu, otrzymają specjalne premie PD.

Czy mogę zastosować zniżkę do kredytów także dla kolekcjonerskich pojazdów, czy jest ona możliwa tylko dla jednostek z drzewa technologicznego?

Nie, jest to możliwe jedynie dla pojazdów z drzewa technologicznego.

Czy zniżka do kredytów jest na stałe?

Tak jak w poprzednich operacjach świątecznych, zniżka do kredytów nie traci ważności!

Kliknijcie poniższy przycisk, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w Operacjach świątecznych 2021 i fantach do zgarnięcia.

KOMPLETNY PRZEWODNIK PO OPERACJACH ŚWIĄTECZNYCH 2021  


Dekoracje

Jak tworzyć dekoracje w wielkim Zderzaczu Skorupek?
  1. Rozbijajcie dekoracje, których nie potrzebujecie i włóżcie skorupki do Zderzacza Skorupek, aby otrzymać brakujący element do swoich kolekcji.
  2. Ustawcie parametry (poziom, typ i kolekcję) dla dekoracji, którą chcecie otrzymać.
  3. Sprawdźcie, czy macie wystarczająco skorupek i wciśnijcie przycisk Tworzenie.

Nie macie niczego konkretnego na liście życzeń? Wybierzcie opcję „Losowa kolekcja” i stwórzcie losową dekorację. W porównaniu do tworzenia konkretnej dekoracji, ta opcja wymaga mniejszej liczby skorupek.

Jak działa Antyduplikator?

Jeśli chcecie mieć całkowitą pewność, że otrzymacie dekorację, której nie macie w swojej kolekcji, wykorzystajcie ładunki. Pamiętajcie: po każdym użyciu antyduplikator wyłącza się i musicie go ręcznie włączyć, by stworzyć nową dekorację bez duplikatów.

Liczba dostępnych ładunków jest ograniczona, więc używajcie ich z głową, tylko do tworzenia najpotrzebniejszych i rzadkich dekoracji!

Czy duże dekoracje zwiększają poziom świątecznej atmosfery?

Numer Łatwo pomylić je z klasycznymi dekoracjami (poziomu I-V), które podnoszą poziom świątecznej atmosfery. Każda duża dekoracja daje dodatkowe 2,5% do kredytów w bitwach losowych. Istnieją cztery duże dekoracje, które mogą dodać jeszcze 10% do kredytów w bitwach losowych.

Dowiedzcie się, jak powiększyć zarobki w kredytach nawet do 50%.

Jak mogę otrzymać duże dekoracje?  

Z małych pudełek lub z Wielkiego Zderzacza Skorupek, tworząc je poprzez rozbijanie niepotrzebnych klasycznych dekoracji (z poziomów I–V).

Kliknijcie poniższy przycisk, aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie dekoracje możecie zdobyć w Operacjach świątecznych 2021.

KOMPLETNY PRZEWODNIK PO OPERACJACH ŚWIĄTECZNYCH 2021  


Nagrody

Czy Chuck Norris, jako dowódca, posiada unikalny podkład głosowy tegoż aktora?

Oczywiście!

Czy atut dowódcy Chucka Norrisa Braterstwo Broni zostaje aktywowany nawet, jeśli pozostali członkowie załogi go nie posiadają?

Wszyscy pozostali załoganci powinni mieć atut Braterstwo Broni.

Czy nowe pojazdy dostępne są z dużych pudełek?

Obecnie tak. Bądźcie wśród pierwszych graczy, którzy załapią się na nowe pojazdy.

Jak mogę otrzymać małe pudełka?

Wypełniajcie misje dzienne, misje od Chucka i te z adwentowego kalendarza i zbierajcie małe pudełka, zawierające dekoracje i mnóstwo cennych przedmiotów z gry. Czekają na Was także liczne aktywności społecznościowe i Twitch Drops, które umożliwią zdobycie małych pudełek, czołgów premium i innych nagród w grze.

Czy muszę zrekrutować „starą” Śnieżynkę, aby odblokować nową?
Śnieżynki są odblokowywane za pomocą poziomów świątecznej atmosfery. Niezależnie od tego, czy rekrutowaliście pierwszą Śnieżynkę, kolejna nadal będzie dostępna, pod warunkiem, że osiągnęliście wymagany poziom świątecznej atmosfery.
Czy członkinie załogi należy rekrutować zanim upłynie określony czas?

W tym przypadku nie istnieją żadne ograniczenia czasowe, nawet po zakończeniu Operacji świątecznych 2021.

Kliknijcie poniższy przycisk, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w Operacjach świątecznych 2021 i fantach do zgarnięcia.

KOMPLETNY PRZEWODNIK PO OPERACJACH ŚWIĄTECZNYCH 2021  


Jeśli macie jeszcze inne pytania, na które tutaj nie odpowiedzieliśmy udajcie się na nasze forum, gdzie nasz zespół chętnie Wam pomoże. Link znajdziecie poniżej.

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek_BO

A gdzie jest zniżka do kredytów na czołg ?

Chłop z WSI

U Chucka.

Paweł

Dlaczego odznaka została zamieniona? Jaki to ma sens zabierać coś co dawali rok temu

greg12

Pytanie odnośnie dużych pudełek. Czy dekoracje 5 poziomu mogą się dublować. Kupiłem 11 paczek i się nie zdublowały. Ale pewnie jeszcze kupię i stąd to pytanie.

Kamil

Tak mogą się zdublować

hmg

Mi z trzech pudeł dropnęło kupon na ciptejna za kredyty i styl Covid na Ebolę. Jestem zadowolony.

MrN___

oo to może kupisz mi 2137 paczek? Nick Napoleon1985_

Tańczący z babokami

Jesteś cienki jak sik pająka, dostaniesz 0 paczek

Sid

Boże, pięknie porównanie xD

misio

nie przesadzaj 2-5 tier wymiata

Anon

Miałem w planach do 300 pudełek zależnie od dropu, głównie zależało mi na stylach X poziomu, w resztę wbite bo czołgi takie o lub mam więc liczyłem na gold i kredyty.
Po 300 pudełkach nie wydropiły mi nadal style na STB i 140, na których mi najbardziej zależało i styl na Mausa który też jest super… Kolejne 75 pudełek dało dwa pierwsze style, więc przynajmniej tyle, ale szkoda tego Mausa. Mam jednak dość zakupów, może za rok się uda.
W sumie dostałem jakieś 200 dni premium, 20mln+ kredytów, 180k golda.

Last edited 1 miesiąc temu by Anon
kijo23

Zderzacz zaczyna działaś od 10 poziomu czy coś takiego? Nie mam możliwości wyboru poziomu czy kolekcji +jak już cos uda mi się stworzyc, to nie pokazuje tego jak w latach poprzednich tylko sam muszę szukać co dostałem

Dzień dobry

U mnie jest wszystko normalnie.
Rozumiem, że masz wystarczającą ilość skorupek i nie masz żadnych modów?

kijo23

Mody, no tak! Wczoraj po łatce przeniosłem od razu MoE do nowego folderu, zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki 😉

Killer

Moe nie powinno miec wplywu na to jedynie nie bedzie dzialac poprawnie mam na mysli ze bedzie pokazywalo stare dane co do wbijania marek

Kamil

Jeżeli posiadam Burassque,ale ją sprzedałem (jest dostępna do odzyskania w magazynie), to czy w momencie, kiedy dropnie mi ją z paczek otrzymam rekompensate w złocie czy ponownie czołg?

Gal anonim

ponownie czołg, bez rekompensaty

Bobby

Ponownie