Wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało!

Wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało!
Zupełnie nowa, asymetryczna rozgrywka 7 vs. 1 w World of Tanks na komputerach osobistych.

Od dziś aż do 12 października czołgiści w World of Tanks PC mogą doświadczyć zupełnie nowego, asymetrycznego trybu gry w wydarzeniu Ostatni Waffenträger!

Wydarzenie oferuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 staje naprzeciwko potężnego niszczyciela czołgów 10. poziomu – Waffenträger Auf E 110. W pojedynkę nikt nie da mu rady, także gracze będą musieli współpracować, aby zniszczyć kolosa. Po mapach jeżdżą pomocnicy głównego przeciwnika kontrolowani przez AI i należy ich niszczyć, aby naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), za udział w wydarzeniu gracze otrzymają cenne nagrody jak style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110!

„Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć,” mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!”

Podczas trwania wydarzenia niekiedy będzie można się też natknąć na czołg Waffenträger Auf E 220. Ta maszyna będzie sterowana przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Wyzwanie będzie wtedy większe, ale też za zwycięstwo nagrody będą jeszcze bogatsze! Więcej informacji – https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/the-last-waffentraeger-regulations/

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. Ktoś pisze:

    Możliwe że internet ci zwolnił bo wykorzystałeś już ustalony limit GB (nawet jak masz napisane internet bez limitu to zawsze jakis limit jest) ale z nowym miesiącem wróci

  2. Arichtekt pisze:

    Tak właśnie było w poniedziałek ze względu ma ogromną liczbę ludzi

  3. stary gracz pisze:

    Mam pytanie z innej beczki. Gram zawsze po wifi 5G. Nigdy nie miałem problemów z pingiem i fpsami. Od dzisiaj tzn od wydarzenia nie da się grać a ping mi muli w granicach 400ms. Zawsze miałem max 50ms. Czy też tak ktoś ma ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.