Wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało!

Wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało!
Zupełnie nowa, asymetryczna rozgrywka 7 vs. 1 w World of Tanks na komputerach osobistych.

Od dziś aż do 12 października czołgiści w World of Tanks PC mogą doświadczyć zupełnie nowego, asymetrycznego trybu gry w wydarzeniu Ostatni Waffenträger!

Wydarzenie oferuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 staje naprzeciwko potężnego niszczyciela czołgów 10. poziomu – Waffenträger Auf E 110. W pojedynkę nikt nie da mu rady, także gracze będą musieli współpracować, aby zniszczyć kolosa. Po mapach jeżdżą pomocnicy głównego przeciwnika kontrolowani przez AI i należy ich niszczyć, aby naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), za udział w wydarzeniu gracze otrzymają cenne nagrody jak style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110!

„Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć,” mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!”

Podczas trwania wydarzenia niekiedy będzie można się też natknąć na czołg Waffenträger Auf E 220. Ta maszyna będzie sterowana przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Wyzwanie będzie wtedy większe, ale też za zwycięstwo nagrody będą jeszcze bogatsze! Więcej informacji – https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/the-last-waffentraeger-regulations/

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

Możliwe że internet ci zwolnił bo wykorzystałeś już ustalony limit GB (nawet jak masz napisane internet bez limitu to zawsze jakis limit jest) ale z nowym miesiącem wróci

Arichtekt

Tak właśnie było w poniedziałek ze względu ma ogromną liczbę ludzi

stary gracz

Mam pytanie z innej beczki. Gram zawsze po wifi 5G. Nigdy nie miałem problemów z pingiem i fpsami. Od dzisiaj tzn od wydarzenia nie da się grać a ping mi muli w granicach 400ms. Zawsze miałem max 50ms. Czy też tak ktoś ma ?

Anonimowo

To wina dostawcy internetu! Możliwe że mają jakieś problemy ma Lini.