Nasza historia: Akt 5, odcinek 7

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukaszenkosuckme

Polać mu! Te obchody to ponury żart z graczy, którzy oczekują czegoś więcej niz klaksonu i męczy 15-0.

kek

Wiadomo kiedy bedzie serwer testowy i co na nim będzie? Bo pewnie już niedługo, bo jest co 2 miesiace

Demonek66

No i to było pożądane świętowanie rocznicy: mnóstwo eventów z ciekawymi nagrodami, nowymi mechanikami, ładny nowy garaż, nieśmiertelniki, mini gry w garażu itd. 9 rocznicę wspominam naprawdę bardzo miło. Było widać, że się postarali. Niestety nie mogę tego powiedzieć o 10 rocznicy, która jak dla mnie była bardzo kiepska. Wszystkie te eventy były robione na szybko, byle jak. Dodali klakson na 1 tydzień, włączyli czat ogólny itd. Jedynym ciekawym wydarzeniem był sturmtiger, chociaż też szybko się znudził. Dostaliśmy też czołgi z poprzednich lat i 2 nowe tragiczne pojazdy. Wiem że event 10 rocznicy jeszcze trwa, ale na cudy już nie liczę. Szkoda, że 10 lecie zostało potraktowane w taki sposób. 🙁

zaciekawiony

Plus jeden ,

Kacper_PL

Gdybym mógł zmienić scenariusz:

“Obchody IX rocznicy World of Tanks w 2019 roku, były lepsze od tych w tym roku.”

Gdyby wziąć pod uwagę IX rocznicę WoTa, a X, to IX była lepsza ze względu na to, że działo się dużo w 2 miesiące, a w tym roku działo się dużo przez 5 miesięcy.

Ogólnie o to co wynieśliśmy z tych obchodów (oby dwóch) to można się kłócić co lepsze, ale ze względu na czas i huczne zapowiedzi X rocznicy.

Szkoda 😢

Anonimowo

A zgniłą wisienka na torcie jest Lis z wścieklizna. Szczerze t54 mod 1 jest słaby a się lepiej gra ruskiem. Nie wiedziałem że może być coś gorszego od mod1 serio. Dobrze że to zdobyłem za friko bo gdybym wydał 150-250 zł to bym wyrzucił pieniądze do kibla.

Anonimowo

Ty musisz być najwyraźniej słaby. T-54 Mod. 1 nigdy nie był słabym pojazdem. Kiedyś był przeciętny, a teraz jest całkiem dobrym pojazdem, bo ma w miarę sensowny jak na meda pancerz, i jakoś jeździ. I po tym wnioskuję, że jesteś raczej słabym graczem lub takim który preferuje czołgi ciężkie, czy TDki w krzaku. A że czołgi niemal identyczne w grze, ale różne bitewki na nich miały miejsce to i całkiem odmienne odczucia.

Anonimowo

Czyli mod 1 jest lepszy od t 44 100 ? Wez sie puknij w pusty łeb. Slabym graczem to jesteś ty bo nie wykazujesz znajomości gry. A te twoje gdybania co do mojego stylu gry sa błędne. Mam zielone staty, gram kazda klasa pojazdow a ulubiona sa medy. Skoro wspomniałeś o TD to sam jesteś camperem. Oceniać to se możesz na YT czarny bocie

Anonimowo

A gdzie napisałem, że jest lepszy? Coś wątpię, byś był tym “zielonym”. Bardziej tym do kogo chcesz mnie porównać.

colraginis

Absolutnie się nie zgadzam. Lisek to bardzo fajny czołg, mam na nim teraz ok. 70 bitew. Dobry, wyważony med. Ma dobre działo, znośną prędkość, odbijającą czasem wieżę. Nie nadaje się do jazdy na yolo. Uważam, że WG tutaj zrobiło dobrą robotę. Na chwilę obecną obok lansena, progetto i lorki ulubiona 8. Pzdr

Demonek66

Mam identyczne zdanie. X rocznica nawet nie dorównuje poziomem IX. Szkoda 🙁