Sklep premium: STG

Poziomem VIII tygodnia zostaje radziecki czołg średni STG. Dostępny w zestawie za 130,21 zł.

Oferta z STG

STG to radziecki czołg średni VIII poziomu z w pełni obrotowa wieżą i wspaniałymi kątami opuszczenia działa. Dodaj do tego niesamowity zasięg wykrywania oraz wyjątkowe wartości kamuflażu, a przeciwnicy nawet się nie zorientują, kiedy zdołałeś do nich dotrzeć. Nieprzyjaciele czmychną w popłochu na widok Twojego 122 mm działa zamontowanego na tyle i silnego przedniego pancerza. Do boju!

Uwaga: misje wchodzące w skład tego zestawu mogą zostać ukończone jedynie pojazdem STG po uprzednim wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Poziom VIII tygodnia: STG
  • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png STG
  • Miejsce w garażu
  • Załoga wyszkolona w 100%
  •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
  • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
  • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny.

Cena: 130,21 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
47 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NoCool

Duo **** ta gra już od dawna jest zepsuta. Tylko uzależnieni gracze w to jeszcze grają i wydają pieniądze . niestety jestem jednym z nich . Ale robię sobie odwyk. Niech każdy sobie żąda sobie pytanie wiecie jakie…

iBlackLagoon

Revalorize jest słabszy od niego.

Anonimowo

Czolg przy obecnych realiach wota sredniak. Za wolny, za slepy i niecelny. Kiedyś mój ulubiony, obecnie bym go nie kupił.

wege

A propos, kiedy battle pass?

JapaSynek

Piątego dnia o świecie, o brzasku patrz na wschód.

Tomek. Z

XD……

Anonimowo

Czołg, który mógłby być OP, a jest mięsem armatnim. Dlaczego OP? Sylwetka, dobre nachylenie pancerza, obła wieża. Jednak w rzeczywistości już VII tiery nam dziurawią wieżę, kadłub łapie wszystko, osadzenie wieży z tyłu pojazdu tylko utrudnia, strzały od przodu uszkadzają silnik i podpalają… Gdyby minimalnie mu wzmocnić pancerz to czołg by dostał drugie życie i nadawałby się krótki-średni dystans. Teraz trzeba nim grać jak pseudo TDkiem.

misio

dziwne, ale ja mam z gwardzistą większe problemy niż z Defenderami

Anonimowo

To jest dziwne.

wege

Przy Lisie ten pojazd posysa.

Anonimowo

kiedy battle pass?

Progracz

Wczoraj będzie a co ja Nostradamus? Pytaj parima

Anonimowo

Nie pytalem ciebie, wiec czego chcesz?

Chyzy_

zapytaj wróżbity Macieja

Stefan

Po co pytasz się o to na blogu? Idź na forum, tam dostaniesz szybciej odpowiedz i chociaż masz szanse ze ktoś z wg ci odpowie, a tu nie.
Będzie kiedy będzie. Nie rozumiem po co ci się śpieszy. Masz szanse odpocząć od gierki, zająć się nauką/pracą/rodziną …
Dodatkowo wg innych osób co ci odpowiedziały po co pytasz się pod każdym postem/codziennie? Skoro ci nie odpowiedzieli to znaczy że nie wiadomo. A jak już będzie wiadomo to szybciej będzie na oficjalnej/na ruskich forach/blogach.

Anonimowo

Bo mam taka mozliwosc to sie pytam? Ciesze sie ze lepiej znasz moje zycie ode mnie samego i ustalasz czym i kiedy powieninem sie zajmowacc. Dodatkowo, skoro widzisz ze sie udzielam pod kazdym postem i to codziennie to masz cos z glowa. Bo zapytalem drugi raz. Dodatkowo skoro to widzisz, to powinienes wiedziec w jakim celu i nie pisac glupot.

Sretetete

Piszesz codziennie i te same głupie pytania kiedy to kiedy tamto, może jeszcze zapytaj kiedy wot padnie? Musiałem się wysrac z wrażenia, kupa była śmierdząca jak Twoje pytanie i odpowiedzi

Stefan

Umiesz czytać ze zrozumieniem? “Dodatkowo wg innych osób”. Wiesz chyba co to znaczy? Polecam nie omijać lektur szkolnych, które uczą między innymi czytania ze zrozumieniem.

Sretetete

Co lepsze stg czy gwardzista? No zastanawiam się co se kupić na 12urodziny. Jestem pro graczem

Edek

bierz oba

sretetete

kupiłem i jednak gwardzista ma lepszą alfe pene i rng polecam gwardziste

colraginis

Wiadomo, ruski kamuflaż czyni cuda.

Chyzy_

Przecieź to ten sam czołg, tylko inaczej malowany. Co za troll…

colraginis

Haha, no patrz, nie wiedziałem

Anonimowo

już nie ma lepszych ani gorszych czołgów w wot – jest tylko lepsze albo gorsze RNG

Nowy

Mi juz zadnej premki w tej grze nie trzeba grając premkami na zmianę w ciągu 7 dni zarabiam 15 mln kredek na czysto. Chyba ze dadzą jakaś naprawdę op co warto miec to kupię to ten czołg jest naprawdę słaby.

Tomek. Z

Można go kupić w sklepie w grze za obligacje.

Nazwa

Fajne ma działo, mobilność też jest ok, ale pancerz mógłby mieć lepszy

Anonimowo

Ma dużo atutów ale jednak to czołg na na pierwszą linie