Sklep premium: STG

Poziomem VIII tygodnia zostaje radziecki czołg średni STG. Dostępny w zestawie za 130,21 zł.

Oferta z STG

STG to radziecki czołg średni VIII poziomu z w pełni obrotowa wieżą i wspaniałymi kątami opuszczenia działa. Dodaj do tego niesamowity zasięg wykrywania oraz wyjątkowe wartości kamuflażu, a przeciwnicy nawet się nie zorientują, kiedy zdołałeś do nich dotrzeć. Nieprzyjaciele czmychną w popłochu na widok Twojego 122 mm działa zamontowanego na tyle i silnego przedniego pancerza. Do boju!

Uwaga: misje wchodzące w skład tego zestawu mogą zostać ukończone jedynie pojazdem STG po uprzednim wykorzystaniu premii za pierwsze zwycięstwo dnia.

Poziom VIII tygodnia: STG
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png STG
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny.

Cena: 130,21 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

47 komentarzy

 1. NoCool pisze:

  Duo **** ta gra już od dawna jest zepsuta. Tylko uzależnieni gracze w to jeszcze grają i wydają pieniądze . niestety jestem jednym z nich . Ale robię sobie odwyk. Niech każdy sobie żąda sobie pytanie wiecie jakie…

 2. iBlackLagoon pisze:

  Revalorize jest słabszy od niego.

 3. Anonim pisze:

  Czolg przy obecnych realiach wota sredniak. Za wolny, za slepy i niecelny. Kiedyś mój ulubiony, obecnie bym go nie kupił.

 4. wege pisze:

  A propos, kiedy battle pass?

 5. Anonim pisze:

  Czołg, który mógłby być OP, a jest mięsem armatnim. Dlaczego OP? Sylwetka, dobre nachylenie pancerza, obła wieża. Jednak w rzeczywistości już VII tiery nam dziurawią wieżę, kadłub łapie wszystko, osadzenie wieży z tyłu pojazdu tylko utrudnia, strzały od przodu uszkadzają silnik i podpalają… Gdyby minimalnie mu wzmocnić pancerz to czołg by dostał drugie życie i nadawałby się krótki-średni dystans. Teraz trzeba nim grać jak pseudo TDkiem.

 6. wege pisze:

  Przy Lisie ten pojazd posysa.

 7. Anonim pisze:

  kiedy battle pass?

  • Progracz pisze:

   Wczoraj będzie a co ja Nostradamus? Pytaj parima

  • Stefan pisze:

   Po co pytasz się o to na blogu? Idź na forum, tam dostaniesz szybciej odpowiedz i chociaż masz szanse ze ktoś z wg ci odpowie, a tu nie.
   Będzie kiedy będzie. Nie rozumiem po co ci się śpieszy. Masz szanse odpocząć od gierki, zająć się nauką/pracą/rodziną …
   Dodatkowo wg innych osób co ci odpowiedziały po co pytasz się pod każdym postem/codziennie? Skoro ci nie odpowiedzieli to znaczy że nie wiadomo. A jak już będzie wiadomo to szybciej będzie na oficjalnej/na ruskich forach/blogach.

   • Anonim pisze:

    Bo mam taka mozliwosc to sie pytam? Ciesze sie ze lepiej znasz moje zycie ode mnie samego i ustalasz czym i kiedy powieninem sie zajmowacc. Dodatkowo, skoro widzisz ze sie udzielam pod kazdym postem i to codziennie to masz cos z glowa. Bo zapytalem drugi raz. Dodatkowo skoro to widzisz, to powinienes wiedziec w jakim celu i nie pisac glupot.

    • Sretetete pisze:

     Piszesz codziennie i te same głupie pytania kiedy to kiedy tamto, może jeszcze zapytaj kiedy wot padnie? Musiałem się wysrac z wrażenia, kupa była śmierdząca jak Twoje pytanie i odpowiedzi

    • Stefan pisze:

     Umiesz czytać ze zrozumieniem? „Dodatkowo wg innych osób”. Wiesz chyba co to znaczy? Polecam nie omijać lektur szkolnych, które uczą między innymi czytania ze zrozumieniem.

 8. Sretetete pisze:

  Co lepsze stg czy gwardzista? No zastanawiam się co se kupić na 12urodziny. Jestem pro graczem

 9. Nowy pisze:

  Mi juz zadnej premki w tej grze nie trzeba grając premkami na zmianę w ciągu 7 dni zarabiam 15 mln kredek na czysto. Chyba ze dadzą jakaś naprawdę op co warto miec to kupię to ten czołg jest naprawdę słaby.

 10. Tomek. Z pisze:

  Można go kupić w sklepie w grze za obligacje.

 11. Nazwa pisze:

  Fajne ma działo, mobilność też jest ok, ale pancerz mógłby mieć lepszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.