Wsparcie Gracza: Ochrona przed spamem

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Aby uniknąć spamowania sygnałami w trakcie bitew, wprowadziliśmy specjalną ochronę przeciwspamową, która działa zgodnie z następującymi zasadami:

 • Każda wysłana wiadomość ma opóźnienie, po którego minięciu wiadomość może być ponownie wysłana. Opóźnienie wynosi 5 sekund dla komend globalnych i 2 sekundy dla wiadomości osobistych (3 sekundy, jeśli jest wysłana do tego samego gracza). Jedynym wyjątkiem jest znacznik „Uwaga na”, którego jeden gracz może wysłać do 3 razy w krótkim okresie czasu, zanim zostanie zablokowany. Tylko 3 znaczniki „Uwaga na” mogą istnieć jednocześnie w obrębie drużyny.
 • Przy ustawianiu nowego znacznika, poprzedni znacznik tego samego gracza zniknie i zostanie zastąpiony przez nowy. Jeśli nikt nie odpowie na znacznik, zniknie on po upływie 6 sekund.
 • Gracze mogą otrzymać maksymalnie jedną propozycję odpowiedzi osobistej w okresie 15 sekund i nie więcej niż 1 wiadomość głosową z wiadomością osobistą w ciągu 10 sekund.

Możecie również wyłączyć niewerbalną komunikację z konkretnym graczem używając opcji „Dodaj do listy ignorowanych” lub „Zablokuj na czas tej bitwy”, dostępnych w liście graczy.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Gamer pisze:

  Ciekawe ile w ciągu tygodnia będzie mikrolatek ?

 2. polowy pisze:

  fajnie się natarcie rozstawia z spam blokerem xd

 3. pepeh pisze:

  Jakoś nie mieli problemu z „Dowódcami bitwy” aka Ojcami pingoniuszami którzy potrafią pingnąć 10 razy pod rząd.

 4. Anonim pisze:

  Oddam nerkę za 1000 golda xD

 5. Anonim pisze:

  Czy tylko ja mam problem z tym że na stronie tank rewards nie zalicza mi punktów chociaż misje wykonałęm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.