Stalowy Łowca 2020: harmonogram

Jak już wspominałem wczoraj:

  • Etap 1. Stalowego łowcy 2020 rozpocznie się 17 sierpnia i będzie trwać przez jeden tydzień, do 24 sierpnia. Drugi etap rozpocznie się w połowie września.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ziomas

Stalowy łowca to toporna gra w chowanego i szukanie szczęścia. Przy spotkaniu 1:1 dziwnie zawsze dostaję mano wrogi pojazd zadaje 200-350 a ja ledwo 60-250 max bez sensu. POZDRAWIAM i nie gram

Noob

Z zarabianiem słabo jest teraz , a potrzeb dużo ja chyba stalowego odpuszczę. W ogóle coś straciłem wenę do tej gry.

polak

Ciekaw jestem jak będą naliczane poziomy. Z tego co pamiętam to w stalowym można było zlecieć w dół . Jak zatem wbić gwiazdki za poziomy 🙂 Wole linie frontu od stalowego

Anonimowo

W tegorocznej edycji Stalowego Łowcy nie będzie można tracić szewronów, a więc nie będziemy tracić postępu gdybyśmy mieli gorszy dzień albo po prostu pecha. Niestety obawiam się, że nowy system szewronów będzie oznaczał więcej grindu niż w poprzednim roku.

Anonimowo

W poprzednim roku jedynym źródłem zarobku w Stalowym Łowcy były misje do wykonania w tym właśnie trybie. Z tego co pamiętam można było zarobić ok. 30k za bitwę.

NewMulti

Czy w trybie stalowego łowcy można fajnie pozbierać kredki jak w lini frontu?

Anonimowo

w ubiegłym roku nie było, eksp który się zdobywało wchodził na I tiery do konwersji

Sretetete

Można pozbierać po 10zl

Ten tego

Zalosny komentarz😛

R_R

No niestety ale nie bo w Stalowym Łowcy grasz czołgami które już są dla tego trybu zrobione, a w Lini Frontu grało się tylko premkami dlatego można było pozarabiać.

Maciek330

Nie podszywaj się pod multiego bo to zalosne