Stalowy Łowca 2020: harmonogram

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ziomas

Stalowy łowca to toporna gra w chowanego i szukanie szczęścia. Przy spotkaniu 1:1 dziwnie zawsze dostaję mano wrogi pojazd zadaje 200-350 a ja ledwo 60-250 max bez sensu. POZDRAWIAM i nie gram

Noob

Z zarabianiem słabo jest teraz , a potrzeb dużo ja chyba stalowego odpuszczę. W ogóle coś straciłem wenę do tej gry.

polak

Ciekaw jestem jak będą naliczane poziomy. Z tego co pamiętam to w stalowym można było zlecieć w dół . Jak zatem wbić gwiazdki za poziomy 🙂 Wole linie frontu od stalowego

Anonimowo

W tegorocznej edycji Stalowego Łowcy nie będzie można tracić szewronów, a więc nie będziemy tracić postępu gdybyśmy mieli gorszy dzień albo po prostu pecha. Niestety obawiam się, że nowy system szewronów będzie oznaczał więcej grindu niż w poprzednim roku.

Anonimowo

W poprzednim roku jedynym źródłem zarobku w Stalowym Łowcy były misje do wykonania w tym właśnie trybie. Z tego co pamiętam można było zarobić ok. 30k za bitwę.

NewMulti

Czy w trybie stalowego łowcy można fajnie pozbierać kredki jak w lini frontu?

Anonimowo

w ubiegłym roku nie było, eksp który się zdobywało wchodził na I tiery do konwersji

Sretetete

Można pozbierać po 10zl

Ten tego

Zalosny komentarz😛

R_R

No niestety ale nie bo w Stalowym Łowcy grasz czołgami które już są dla tego trybu zrobione, a w Lini Frontu grało się tylko premkami dlatego można było pozarabiać.

Maciek330

Nie podszywaj się pod multiego bo to zalosne