Misje sprowadzenia Brzęczyszczykiewicza do domu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

49 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gen von Klingerhoffen

OMG, jaka blyskotliwa ocena strategii WP w .39.
I jeszcze znajomosc Nowej Strategii Kraju , cokolwiek to by mialo znaczyc

Spasiony_lolo

Już pędzę oglądać polskich bolców nabąbelkowanych goldem, racjami bojowymi i załogami po minimum 6 perków. Dobre dla dzieci, które nie mają kasy żeby kupić sobie czołg.

Anonimowo

Prawilny Janusz gra na załodze 50% i full HE

Spasiony_lolo

Gdzie trzeba użyć golda to trzeba, ale nie full gold. Niech zrobią te 3 moe bez racji, zaczynając z załoga jak każdy gracz i grają głównie podstawową amunicją. Za chwile okazało by się że żaden nie wbije 3 moe. Włączyłem na 2 min tego śmiesznego Kamilka, kolo ma tyle energii w sobie co trupy na cmentarzu. Trzeba go podgłośnić żeby usłyszeć co bełkocze pod nosem, nagle nie trafia i drze tego ryja.

Anonimowo

To co mam nie używać racji ponieważ jakiś żółty gracz powiedział ,że są be?

Anonimowo

Bo racje i gold som dla burżuji, a uczciwy człowiek to co najwyżej może sobie na automatyczną gaśnice pozwolić…
Tak na serio, zamiast przpier kasę na kolejne czołgi moglibyście zainwestować w racje, ale w końcu lepiej narzekać…

Spasiony_lolo

Widać że chyba jesteś za tępy żeby to zrozumieć, gdzie tu masz skilla jeśli jeżdżą tak nabąbelkowani ?
Czego ma nauczyć się od nich nowy gracz ? chyba tylko nabawić się frustracji że jego pestki nie wchodzą tak jak ich.
Śmiać mi się chce jak widzę takich głąbów na twierdzach, nawali golda do 907 i spotyka chieftaina, nagle bot nie wie co się dzieje nie może przebić od boku. Albo jeszcze lepsze głąby w chiefach na full goldzie, bo kurła 270 peny to za mało, za mało to mają mózgu i tyle. Najłatwiej klikną 2 i napierdalać jak bezmózgie yeti, na uj pomyśleć.

Anonimowo

„Widać że chyba jesteś za tępy żeby to zrozumieć, gdzie tu masz skilla jeśli jeżdżą tak nabąbelkowani ?
Czego ma nauczyć się od nich nowy gracz ? chyba tylko nabawić się frustracji że jego pestki nie wchodzą tak jak ich.”
To powiedz mi czemu taki gracz robi średnio 4000dmg na np. 277. Jest to mniej więcej 8 strzałów z przebiciem. Jednak jak spojrzysz na statystyki to taki gracz żółty nawet tyle razy nie strzeli więc tu nie chodzi o te głupie racje bo to zmienia 0.2s przeładowania maks tylko o sytuacje w jakich się znajduje że może tyle razy oddać strzał ale i tak tacy ludzie jak ty (którzy nie radzą sobie w gierce) powiedzą ze to przez golda i racje bo wtedy we własnych myślach nie wychodzicie na słabych graczy tylko na nie „oszukujących” według własnych zasad.

Anonimowo

Pomidory jak zwykle płaczą a potem nie mają w co grać i wracają do WOTa

Anonimowo

Spory błąd.
Lubię gry z innymi ludźmi.
Starcraft, Diablo, GTA
Jednak jak nie ma nic ciekawego robi się bardzo dobre solówki: Widżminy, Kingdom itd.

A teraz się odkłada kasę na Cyberpunk i nową kartę graficzną.
Jest zawsze na co wydać.

Wargaming musi zrozumieć że ma MEGA konkurencję która nie daje tyle ciała co ta firma 🙂

Anonimowo

no, np. Blizzard którego gry wymieniłeś XD

Anonimowo

Piękna klęska.
Z ładnym numerem 1.10.

Tanker

WG po tylu latach stwierdziło że ******** tą gierkę do końca. Ludzie narzekali że EBR są za mocne? Znerfimy jest trochę ale damy nowe moduły dla lajtów i teraz wszystkie będą jeszcze mocniejsze. Co oni tam ***** mają w głowach. Ten patch *********** grę jak nic innego wcześniej.

Człowiek

Demagogia. Ludzie z Ludowego Wojska tak samo chcieli do Polski jak Ci od Maczka. Nie mieszaj do polityki tysięcy żołnierzy, którzy po prostu chcieli wrócić do domu z głębi ZSRR. Tak samo dzielnie walczyli i ginęli. Upraszczanie historii i ludzkich dramatów do celów obecnej polityki.

Parchatinho

Ja nie mam nic do żołnierzy LWP z lat 1944-1945 lecz mam do tych po roku 1945 aż do 1989 😉 Prosty przykład by zostać oficerem w WP II RP trzeba było się latami kształcić i przejść szereg kursów w LWP każdy debil mógł zostać oficerem w ciągu kilku tygodni ale jak to się mówi jaka władza taka elita 😉 Nie wspomnę o tych co za litr wódki rozstrzeliwali przeciwników władzy ludowej… bydło które powinno być sądzone w dzisiejszej Polsce. Dobrze że część ubeków nie ma już wysokich emerytur w Polsce ale, nie zmienia to faktów że dogadano się przy okrągłym stole przy przekazaniu władzy dlatego dzisiaj jest w Polsce jak jest…

Tys burak

Tiaa.. szczególnie 1939 pokazał jaki mieliśmy wyższy korpus oficerski w II RP. Ustawienie większości armii przy samej granicy to jeden z bardziej kretyńskich pomysłów w historii wojskowości. Gdyby nie odwaga i poświęcenie zwykłych żołnierzy przegrana była bby znacznie większa. P.S. Nowa strategia obrony kraju zakłada rozmieszczenie najsilniejszych związków taktycznych na granicy z Białorusią

Anonimowo

Właśnie to był plan zakładający wsparcie aliantów. Oddawanie terytorium w przypadku wsparcia Francji nie miałoby sensu. Gdy widzieli o tym, że zostaną sami obrona wyglądałaby inaczej.

Anonimowo

Warunkiem pomocy aliantów była obrona i walka z Niemcami przez 3 dni. Politycy zdecydowali o takiej formie rozmieszczenia wojsk żeby nie było pretekstu że nie walczymy. Gdyby to zależało od wojskowych to wrzesień 39 wyglądał by inaczej.

tys burak

1. Wszystko zależało od wojskowych, premierem był Generał Felicjan Sławoj Składkowski, a za sznurki państwa pociągał Marszałek Śmigły-Rydz
2. Każdy średnio inteligentny generał wiedział, że Francja na reakcję potrzebuje nie dni ale tygodni. Musiał wysłać dywizje na pozycje wyjściowe do ataku , podciągnąć odwody i zaopatrzenie etc. Jej taktyka była z I Wojny Światowej , zakładała uderzenie masy piechoty na sporej długości frontu (co wymaga przygotowań), nie brali możliwości wykonania szybkiego ataku siłami kilku dywizji. Dlatego te 3 dni to ściema – każdy powinien się domyśleć.
3. Dziadek opowiadał mi jak w 39 wszyscy zrobili karpia, że Niemcy tak łatwo nas pokonali, wszystkim wciskali kity jaka to nasza armia byłą potężna (4 na kontynencie), widać góra dowództwa sam uwierzyła w swoją propagandę.

Maku89

Tys burak } Doucz się zanim zaczniesz pisać bzdury. Polską rządził Prezydent Moscicki, a władzę w kraju przejmował Rydz-smigły dopiero w stanie wojny .Za wszystko odpowiadał Beck, gdyż mogł wymóc w układach na Francuzach pełną mobilizację w chwili gdy Niemcy zaczną swoją. Gdyby Francuzi zaczęli mobilizację pod koniec sierpnia to mogliby uderzyć na Linie Zygfryda juz około 6-7 września. Naturalnie Wp w takiej sytuacji walczyło by do końca o każdą piędz ziemi i nie poddało by Warszawy tak szybko aby wiązać siły wroga.

hm

Kurcze, zacząłem grać w WoT we wrześniu 2012 i totalnie wsiąkłem do 2016. Potem stwierdziłem, że WoWs oferuje jednak sto razy lepszą rozrywkę, mniej p2w, bitew 0-15 itp.
Teraz to nawet nie chce mi się WoT-a odpalić, żeby zobaczyć „wielką” aktualizację :))))

Anonimowo

Wows i brak jednostronnych bitew XD. Zwłaszcza na tierach 8-10. Jak expiłem Izumo to groziło mi zalamanie nerwowe

Anonimowo

Ogólnie problem jest z wami. Tryb bitwy losowej jak sama nazwa mówi – jest losowa. WG tego trybu nie zlikwiduje, bo tylko dzięki niemu masz szansę na szybką bitwę, a nie czekanie paru minut aż znajdzie równych graczy na tych samych pojazdach (lub nawet nie znajdzie). Gdyby mieli to w jakikolwiek sposób ograniczać to zawsze będzie jakaś część graczy poszkodowana. Ci przeciętni najmniej tu stracą, bo ich jest najwięcej i najłatwiej ich dobrać. Wymiatacze i totalne cieniasy mieliby problem znaleźć podobnych sobie w późnych godzinach. A oni też są, nawet jeśli tylko potencjalnymi, klientami WG. Ogólnie wg mnie WG powinno testowo wprowadzić jako osobny tryb, gdzie każdy sojusznik miałby takie samego przeciwnika, o bardzo podobnych umiejętnościach. I jestem pewien, że raz dwa by pojawiły się opinie, że to najgorszy tryb, bo wywala z kolejki z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania – ci co najwięcej płaczą – ci byliby w jakiś sposób ukontentowani. I nawet jeśli – i tak dalej będą jednostronne bitwy, tylko może nie w aż tak dużym stopniu. Dalej mamy do czynienia z czynnikiem ludzkim. A ten może być smutny, być pod wpływem, może mu się zaciąć Internet, czy Windows wysypać.

Parchatinho

Po co te nagrody tym członkom pancernego kręgu jak na bank oni wszyscy mają te polskie premki a konta premium mają na najbliższe dwa lata 😛

Silent_Death97

Ono mają to rozdać swoim widzom.

Silent_Death97

Oni*

Parchatinho

28. Pułk Dział Samobieżnych Drugiej Armii ( Ludowego ) Wojska Polskiego. Jak zwykle WG zmienia historię na korzyść ZSRR… Dlaczego nie dadzą emblematów 10 Brygada Kawalerii Pancernej gen Maczka tylko wiecznie to komunistyczne ludowe gówno… Kto w Ludowym Wojsku Polskim nie godził się na moskiewską Polskę po 1945 uciekał na zachód z tego wojska albo szedł do lasu walczyć z komuchami… Ludowe Wojsko Polskie było na usługach Moskwy i po 1945 prowadziło terror na terenach Polski nie mówiąc że to oni wykończyli partyzantkę antykomunistyczną ( Żołnierzy Niezłomnych ) . Jakoś WG nie daje emblematów na niemieckie czołgi typu SS „Germania” a dla mnie to jest jedno i to samo 😉
Oby panowanie czerwonej hołoty nigdy nie wróciło !!!

Apek

Różnica jest zasadnicza dzieciaku wychowany na nowej propagandzie, bo Niemcy wsadziliby twoich przodków do pieca, natomiast Armia Czerwona pozwoliła im żyć. A Ludowe bo ludowe, ale było to wojsko polskie, nie składało się z sowietów, tylko z Polaków, nie ich wina że urodzili się w takim okresie. Jeszcze przyjdą czasy, ze będzie się wytykać takich co służą okupantom amerykańskim obecnie, 447 i te sprawy, nowe umowy, jeszcze wam ten sajuznik z za oceanu bokiem wyjdzie i to jest pewne.

Gawron

Nie krępuj się i pisz cyrylicą, łatwiej będzie rozpoznać skąd ci wyrastają nogi. Mamy trochę firm produkcyjnych, wbrew temu co chcesz nam tu przedstawiać. Przykłady? Solaris, luksusowe Jachty i wiele wiele więcej. Za dużo słuchasz kacapckiej propagandy. Odnośnie wojny to nie zapominaj o Katyniu i fali gwałtów, zsyłkach na wschód tysiącami i zabójstw żołnierzy na Rakowieckiej. Powiedź swoim kolegom, że rozsądni Polacy (większość) nie tęskni do mateczki rosji i słusznie, bo nie ma za czym.

Grzegorz

Z historii mojej rodziny-styczeń 1945 w domu dziadka przez kilka dni mieszkali żołnierze niemieccy i w zasadzie tyle.Po w kroczeniu rosjan kilka dni później dziadka chcieli rozstrzelać za to że w jego obejściu znaleźli lufę od MG 42.Przeżył tylko dlatego że był szewcem i obiecał „komandirowi” nowe skórzane buty….Butów jednak nie uszył bo reszta ruskich tak sprawnie przeszukała zagrodę że ukradli wszystko łącznie z wyprawionymi skórami na buty.
Dla ścisłości wieś na Pomorzu-rdzennie polska(nie ziemie odzyskane)

Apek

Po za tym, to trollowisko z USraela wszędzie sie musi wpcyhać, nawet na forum gier. te czołgi były malowane na papierze za ludowej Polski i słusznie takie emblematy są rozdawane. Za komuny przynajmniej coś tam budowano i próbowano – a tak zwana „wolna” Polska nie potrafi dziś samodzielnie nawet kosiarki wyprodukować, tylko koszulki z kotwicą.

Parchatinho

Widać że lewicowa neomarksistowska ideologia zeżarła resztki Twojego mózgu. Głównie mam pretensje że WG udaje że Wojska Polskiego na Zachodzie nie było bo to jest przecież sowiecka poprawność polityczna… Pancerniacy gen Maczka zrobili więcej niż propagandowy Rudy 😉 i to całe Ludowe Wojsko Polskie które było tylko mięsem armatnim w rękach Żukowa 😉 Po wojnie ludzie którzy nie mieli wyboru i walczyli w Ludowym Wojsku Polskim to z niego odchodzili lub wręcz dezerterowali a reszcie było na rękę co się dzieje w końcu LWP po wojnie było budowane na AL i Batalionach Chłopskich.
Po Twojej wypowiedzi widzę że masz mnie za pisowca ale, się mylisz bo jestem przeciwko naszej przyjaźni z USA i Izraelem który od początku swojego istnienia prowadzi wojny na bliskim wschodzie 😉 Zgodzę się z Tobą że Polska nie potrafi nic wyprodukować bo sprzedaliśmy się Unii Europejskiej która odebrała nam samodzielność a teraz próbuję nam swoją ideologią odebrać tożsamość narodową… również uważam że jeśli ktoś ubiera koszulkę patriotyczną to powinien wiedzieć co nosi i się zachowywać w niej jak należy. Masz mnie za dzieciaka a dawno już nim nie jestem ma się swoje lata… ale moja rodzina wychowała mnie w duchu konserwatywnym i patriotycznym współczuję że Twoja rodzina wolała kreować Twój światopogląd w lewą stronę …

Anonimowo

szkoda czasu, a na edukacje – „DLA WSZYSTKO wiedzących” za późno.

Ludzie odporni na wiedzę i prawdę historyczną są wszędzie.
Więc takze i na takim małym forum.
Zostają też urazy jak więzy rodzinne, to ze się było naiwnym w szkole za zcasów PRL i łykało propagandę jak prawdy objawione. Trzeba pamiętać że PRL zniszczył chęć poznawania prawdy u wielu osób – lepiej i bezpieczniej było łykać papkę propagandy. Po 1989 też dobrze nie było. Ile czasu zajęło ludziom poojęcie iż aparat bezpieczeństwa po wojnie kazdego patriotę sprowadzał w opisie do roli bandyty. Ilu się „obraża” na IPN?
Niektórzy poprostu nie potrafią przyswoić sobie że ktoś im nakłamał a prawda jest inna.

Ponury

Dzieciaki, a może byście zajżeli do działu malowanie w waszych garażach i popatrzyli jakie są w nich emblematy wojska polskiego. Dopiero później się opluwajcie. Co poniektortm lekcje historii też by się przydały.

gracz

Dla tych co nie wiedzą 10:30 UTC to 12:30 czas lokalny

Nazwa

U nas to 9:30

mid

1. pisać nie
2. czytać nie
3. grać pewnie tez nie umiesz

szkoda takich typów, psują rozgrywki innym …..

Anonimowo

Jaki maraton?

AgainLost

Macie pomarańcze maraton na czolg premium haha mówiłem to wy nie hehe

Anonimowo

Masz niepowtarzalną okazję się podniecić jaki to jesteś „mondry” i w ogóle super.

AgainLost

Dzięki pomarańczo 👍

Anonimowo

A nie ma za co węgielku. Zawsze służę pomocą 🙂

Anonimowo

Glupi i glupszy

DAŁNY z WG

Hahah, standardowo wywaliło serwery, pondro wu gie

Swój chłop

Dzbany po 10 latach istnienia gry dalej nie ogarniają, że przy wprowadzaniu łątki są serwery wyłączone. Wszędzie można poczytać: niemogęsięzalogowaćdogry – yebane wg.

Anonimowo

To był typowy troll, którego łyknąłeś jak pelikan. Spójrz na nicka.

Nazwa

Co za chłop xD