Wargaming Store: Wykorzystajcie oferty Aktu IV już teraz

Dowódcy!

Rozpoczynamy Akt IV odliczania do głównej imprezy z okazji 10-lecia World of Tanks. Jak nakazuje tradycja, wraz z nim przedstawiamy Wam wspaniałą ofertę w Sklepie Wargaming.

Wybierzcie dwie sztuki odzieży z naszej rocznicowej kolekcji i dostańcie trzecią, wybraną przez Was rzecz z tej kolekcji za darmo!

Ta oferta jest ważna do 22 lipca i obejmuje następujące produkty związane z 10. jubileuszem WoT: koszulki, bluzę z kapturem, czapkę i pamiątkową przypinkę.

Nie zwlekajcie! W ramach specjalnego bonusu rocznicowego odliczania, do wszystkich zakupów dołączony zostanie 10% voucher, do zrealizowania wraz z kolejnym zakupem w Sklepie Wargaming.

A to jeszcze nie wszystko, co Sklep Wargaming ma do zaoferowania w ramach świętowania 10 wspaniałych pancernych lat. Przedstawiamy zupełnie nowe, jubileuszowe krzesło gamingowe premium już dostępne w przedsprzedaży! Rzućcie okiem na te oferty i nie przegapcie okazji na dorwanie pamiątkowej poduszki lub kubka ze wspaniałymi grafikami z Aktu IV.

Do Sklepu Wargaming

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Nazwa pisze:

  Racja, teraz to strach jakikolwiek czołg premium kupić

 2. Jogiii pisze:

  Zawsze mnie zastanawia kto kupuje ten szajs, ceny są strasznie zawyżone. Głupi kubek z nadrukiem za 65 ziko , ABSURD !? Taki kubek można kupić za 15 zł.
  T-shiry Fruit of the loom, za stówę też lekka przesada. Do tego ich design wcale nie jest jakiś porywający.
  Wszystko na czym pojawia się logo WG robi się droższe o 5x

 3. Majkel pisze:

  Nie dam ani cebuliona dopóki nie wycofają się z nerfa progetto jednym z podstawowych powodów zakupu był fosyłacz

 4. Anonim pisze:

  Nie dzięki, szajsu nie kupuje

  • Anonim pisze:

   Ale wszyscy muszą o tym wiedzieć. Ehh poszukujący atencji…

   • Anonim pisze:

    w dobie niesprawiedliwych nerfow ktore robia krzywde tym co wydali w ich sklepie pieniadze trzeba wyraznie podkreslic ze szajsu sie nie kupuje taka prawda po za tym kubek kosztuje 5-10 zł + sam sobie mozesz okleic grafika a oni chca 65 zł tym bardziej mowie NIE. Normalnie kupilbym czolg za 160 zł bardziej niz ten kubek ale… podziekuje za taka polityke i wcale tego nie musze zachowywac wylacznie dla siebie. Jesli ktos ma swoj rozum wie o co chodzi.

    • Anonim pisze:

     Powiem jak ja widzę całą tą inbę z progetto. WG wycofa nerfa tak jak z KV-2, pewnie zrobili to dla beki żeby dzieci się powkurzały. WG zbuffowało masę maszyn które odbiegały daleko od tego co jest teraz. Sam Super Pershing dostał ze 3 buffy do penetracji

    • Anonim pisze:

     Krzywdy by nie było, gdyby ludzie czytali wszystkie regulaminy. Zwykle jest tak, że nie czyta się i klika „Akceptuje” i nara. Potem nagle okazuje się, że ktoś zbiera dziwne dane o nas, że ktoś instaluje oprogramowanie firm trzecich i wielka afera. A w regulaminie korzystania z usługi jest wszystko zawarte. Więc krzywdę to sobie robicie sami. I nie. Gadanie WG w jakiś Q&A nie jest dla mnie wiążąca sprawą, bo to tylko gadanie. Defektor, jak Falanti mówił, nie będzie za prędko. A bodajże po dwóch miechach się pojawił od tego „news’a”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.