Stalowy Łowca 2020: Zestawy stylizacyjne, cz. 2

Kolejne zestawy stylizacyjne dodane do plików aktualizacji 1.10. Traktowane jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wycenione na 1750 szt. złota. Dostępne dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

Utworzono cztery style do zdobycia za darmo i cztery, za które trzeba będzie zapłacić. Tak prezentuje się wersja płatna.

“Shield of Artemis”
 
— Całoroczny styl dostępny do kupienia podczas etapu I Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć bogini łowów w starożytnej mitologii greckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

“Shield of Ullr”
 
— Całoroczny styl dostępny do kupienia podczas etapu II Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć boga myślistwa w mitologii nordyckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

“Shield of Anhur”
 
— Całoroczny styl dostępny do kupienia podczas etapu III Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć boga polowań w starożytnej mitologii egipskiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

“Shield of Devana”
 
— Całoroczny styl dostępny do kupienia podczas etapu IV Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć bogini polowań w mitologii słowiańskiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja

Czyli płatne są po prostu pozbawione łańcuchów?

facet

i całe szczęście, ktoś kto wymyślił te łańcuchy powinien je dostać do noszenia 😀

Anonimowo

hallack sie w tobie odpalił?