RNG. Co się stało?

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Nie było nas od miesiąca. Przez cały ten czas … Nie, nie tylko graliśmy w WoTa. Miesiąc poświęciliśmy na odkrycie najstraszniejszej tajemnicy tej gry.

Dowiedzieliśmy się, że ten, kto jest niewidzialny w każdej bitwie i decyduje o losach bitew… naprawdę istnieje. Zupełnie przypadkowo. To RNG.

Jednym rzutem kostką tworzy historię i wpływa na losy ludzi. Można go kochać lub nienawidzić, ale nie można go lekceważyć. Będziemy razem nawiązywać kontakt z tą wszechmocną istotą. Od dzisiaj zaczynamy otwarcie badać go z pomocą graczy. Na razie wiemy o nim tylko to, że ma ciekawe poczucie humoru, jest wszechmocny i… trochę szalony.

Żeby go lepiej poznać, potrzebujemy więcej danych. Jeśli będziesz miał szczęście spotkać go – wyślij powtórkę! Najlepsi badacze zostaną nagrodzeni złotem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. KACPER04094_1 pisze:

  Można pobierać serwer testowy 🙂

 2. Jerzaq pisze:

  Kiedyś byłem przeciwny RNG ale w dobie nieuczciwych graczy może jest to jakieś małe rozwiązanie ….
  Moim zdaniem zablokowanie sekcji mod dla graczy było by najlepszym co może wg zrobić z wotem jak i duże zmniejszenie dmg amunicji premium . Dzięki temu gracze byliby zmuszeni uczyć się gry , taktyki , pracy zespołowej , szlifowania umiejętności i pokazało by ile są naprawdę warci w bitwie . Radykalny pomysł ale z perspektywy czasu bardzo by poprawiło jakość Wota pod każdym względem . Innymi słowy wilk syty i owca cała – Wg zarabiało by znacznie więcej i częściej a gracze dostali by pełnowartościowy i satysfakcjonujący produkt Wyznaję zasadę gram fair play – żadnych modów oraz złotych pocisków – fakt często ginę ale przynajmniej uczę się gry na poszczególnych maszynach i wiem gdzie i kiedy strzelać a to daje mi dużą satysfakcję mimo szybkich i przegranych bitew .Niestety większość „napakowanych” graczy jest odmiennego zdania co całkowicie spycha Wota na poziom dużo niżej niż przeciętna gra.

  • xDDD pisze:

   Jakiej taktyki gościu, na randomie jedyna taktyka jak chcesz coś zrobić to graj pod siebie, taktyki istnieją tylko w grach klanowych

   • jerzaq pisze:

    I tu się mylisz – ratowanie tyłka kolegi z drużyny wspomagając go w bezpośredniej walce już wymaga taktyki ( pomijam wyjazd na pałę)
    Jak nie będziesz grał bez modów i złotej amunicji to sam się przekonasz 🙂
    Ale jestem pewny że stoisz po stronie graczy full gold i full mods tak więc zapomnij o czym mówiłem innymi słowy nigdy nie doświadczysz prawdziwej frajdy i potencjału produkcji WOT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.