RNG. Co się stało?

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Nie było nas od miesiąca. Przez cały ten czas … Nie, nie tylko graliśmy w WoTa. Miesiąc poświęciliśmy na odkrycie najstraszniejszej tajemnicy tej gry.

Dowiedzieliśmy się, że ten, kto jest niewidzialny w każdej bitwie i decyduje o losach bitew… naprawdę istnieje. Zupełnie przypadkowo. To RNG.

Jednym rzutem kostką tworzy historię i wpływa na losy ludzi. Można go kochać lub nienawidzić, ale nie można go lekceważyć. Będziemy razem nawiązywać kontakt z tą wszechmocną istotą. Od dzisiaj zaczynamy otwarcie badać go z pomocą graczy. Na razie wiemy o nim tylko to, że ma ciekawe poczucie humoru, jest wszechmocny i… trochę szalony.

Żeby go lepiej poznać, potrzebujemy więcej danych. Jeśli będziesz miał szczęście spotkać go – wyślij powtórkę! Najlepsi badacze zostaną nagrodzeni złotem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KACPER04094_1

Można pobierać serwer testowy 🙂

Jerzaq

Kiedyś byłem przeciwny RNG ale w dobie nieuczciwych graczy może jest to jakieś małe rozwiązanie ….
Moim zdaniem zablokowanie sekcji mod dla graczy było by najlepszym co może wg zrobić z wotem jak i duże zmniejszenie dmg amunicji premium . Dzięki temu gracze byliby zmuszeni uczyć się gry , taktyki , pracy zespołowej , szlifowania umiejętności i pokazało by ile są naprawdę warci w bitwie . Radykalny pomysł ale z perspektywy czasu bardzo by poprawiło jakość Wota pod każdym względem . Innymi słowy wilk syty i owca cała – Wg zarabiało by znacznie więcej i częściej a gracze dostali by pełnowartościowy i satysfakcjonujący produkt Wyznaję zasadę gram fair play – żadnych modów oraz złotych pocisków – fakt często ginę ale przynajmniej uczę się gry na poszczególnych maszynach i wiem gdzie i kiedy strzelać a to daje mi dużą satysfakcję mimo szybkich i przegranych bitew .Niestety większość “napakowanych” graczy jest odmiennego zdania co całkowicie spycha Wota na poziom dużo niżej niż przeciętna gra.

xDDD

Jakiej taktyki gościu, na randomie jedyna taktyka jak chcesz coś zrobić to graj pod siebie, taktyki istnieją tylko w grach klanowych

jerzaq

I tu się mylisz – ratowanie tyłka kolegi z drużyny wspomagając go w bezpośredniej walce już wymaga taktyki ( pomijam wyjazd na pałę)
Jak nie będziesz grał bez modów i złotej amunicji to sam się przekonasz 🙂
Ale jestem pewny że stoisz po stronie graczy full gold i full mods tak więc zapomnij o czym mówiłem innymi słowy nigdy nie doświadczysz prawdziwej frajdy i potencjału produkcji WOT

Jedrek

O czym ty do mnie rozmawiasz? Głowa ciebie nie boli?