Stalowy Łowca 2020: Zestawy stylizacyjne

Kolejne zestawy stylizacyjne dodane do plików aktualizacji 1.10. Traktowane jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wycenione na 1750 szt. złota. Dostępne dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

Utworzono cztery style do zdobycia za darmo i cztery, za które trzeba będzie zapłacić. Zaczniemy od tych darmowych (nagrody).

„Sword of Artemis”
 
— Całoroczny styl, przyznawany za osiągnięcie maksymalnego poziomu podczas etapu I Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć bogini łowów w starożytnej mitologii greckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

„Sword of Ullr”
 
— Całoroczny styl, przyznawany za osiągnięcie maksymalnego poziomu podczas etapu II Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć boga myślistwa w mitologii nordyckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

„Sword of Anhur”
 
— Całoroczny styl, przyznawany za osiągnięcie maksymalnego poziomu podczas etapu III Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć boga polowań w starożytnej mitologii egipskiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

„Sword of Devana”
 
— Całoroczny styl, przyznawany za osiągnięcie maksymalnego poziomu podczas etapu IV Stalowego Łowcy 2020. Nazwany na cześć bogini polowań w mitologii słowiańskiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. Kowal pisze:

  Postawiłem 49k pewnie jescze dozbieram trochę to poprawię ofertę.Zobaczymy

 2. Tomek Z pisze:

  Wie ktoś kiedy początek licytacji ?

 3. ilovewot pisze:

  Ja daje 50k, podobno to minimum

 4. Ziomek pisze:

  Witam, ile szacujecie obligacjii na czolgi z kampanii ??? 40k wystarczy ??

  • Anonim pisze:

   ostatnio 32-33 dalem i zabraklo.

  • ciekawski pisze:

   ja mam 42 tys obli i tyle dam. Ale może być ciężko… ostatnio czołgi licytowali za min. 35 tys obli +/- od tego czasu były rankedy, LF, 2x programy rekrutacyjne i inne ewenty gdzie można było zdobyć obligacje, mam wrażenie że teraz takie 45-50 tys to minimum będzie ale obym się mylił…..

  • Anonim pisze:

   Wy się tu licytujecie za grube kwoty, a za pół roku Ciptejn będzie za 15k obligacji 😀 Ja mam na te czołgi wywalone. I tak głównie gram 8 i 9 tiery, bo na dychach jest gorzej niż na lolkach. Ale to zapewne celowo przez WG było zrobione. Dojdź jak najszybciej i byle jak na sam szczyt. Załoga jeden perk i zaczyna swoją przygodę na X tierze 😀 Ciągle traci kredki, bo nic nie robi. Więc co musi zrobić? Sięgnąć po portfel i kupić premeczkę lub konto. I się biznes kręci.

  • Frachu pisze:

   Mnie zabrakło 500 obligacji ostatnio -_-. Myślę że tym razem potrzeba będzie coś koło 40k-42k.

 5. Gamer pisze:

  Jako Polak (Słowianin) nie słyszałem nigdy o Devanie bogini łowów bardziej by mi się kojarzył Św. Hubert patron mysliwych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.