Eksplorujcie wnętrza czołgów z Challengerem

Dołączcie do Richarda „The Challenger” Cutlanda w jego eksploracji legendarnego brytyjskiego czołgu Cromwell!


Dowódcy!

Mimo że wskoczenie do jednego z wielu czołgów w World of Tanks i poprowadzenie ich do bitwy nie jest zbyt trudnym zadaniem, nie każdy ma okazje zobaczenia tych metalowych, mechanicznych olbrzymów z bliska, a co dopiero, wejść do któregoś z nich. Na nasze szczęście, Richard Cutland z Wargaming ma właściwe dojścia i zna właściwych ludzi, by dostarczyć nam unikalnego wglądu w świat prawdziwych czołgów.

Zasubskrybujcie kanał World of Tanks na YouTube, by zapoznać się z dostępnymi już filmami wideo i tymi, które w przyszłości zostaną opublikowane jako część serii „Inside the Tanks”.

W dzisiejszym odcinku, The Challenger odwiedza The Tank Museum w Bovington i zabiera się za jeden z najbardziej ikonicznych czołgów British Royal Army — Cromwell Cruiser. Pozwólcie mu oprowadzić się wokół i do wnętrza czołgu, dzieląc się swoją ekspercką wiedzą na temat tego historycznego pojazdu.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z innymi odcinkami serii, kliknijcie poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszej poświęconej temu tematowi playlisty na You Tube.

Wskakujcie do środka

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

  1. Wampir_weles pisze:

    Czołg 1 Dywizji Pancernej?

  2. Wampir_weles pisze:

    Widzę, że w tym konkretnym czołgu jeździli Polacy 😮 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.