Sklep premium: T-103, 30 dni konta premium + 🇩🇪 Pz.Kpfw. II Ausf. D gratis

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

38 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NoCool

Mam nadzieję że zbankrutują po tym jak sprzedam już konto bo w takie g.o.w.n.o nie da się już grać

iBlackLagoon

Jest zakaz sprzedawania konta i czasu poświęconego na tym koncie, ban gwarantowany.

Bobby

Żadnych pieniędzy nie zostawię w sklepie premium dopóki kołowce nie dostaną porządnego nerfa!

Anonimowo

Nie musisz.. Jak dadzą nerfa to i tak będziesz płakał. Czego by nie zrobili to i tak zawsze płacz.

Bobby

Nie mierz innych swoja miara cipko.

Weteran

Nie ma znaczenia czy to jest nerf czy nie nerf. Istotne jest co innego.
Zmieniają ważną cechę produktu, która znacznie obniży jego wartość bojową i komfort gry.
A co za tym idzie, tracą wiarygodność w oczach konsumentów.
Utrata wiarygodności idzie w parze z utratą dochodów.
Jak to będzie nazwane (nerf czy nie), nie ma tutaj znaczenia, ponieważ każdy rozsądny konsument wstrzyma się z wydawaniem pieniędzy na produkt firmy, która zmienia parametry zakupionych “usług” już po zakupie.
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Trzeba zastosować zasady rynkowe.
Czujesz się oszukany to zamykasz potfel.
Proste.
Znam przypadki z innej branży rozrywkowej, gdzie utrata wiarygodności firmy, zakończyła się bankructwem.

Parchatinho

Za dużo maćków w tą gierkę gra i pakuje na ślepo całe swoje kieszonkowe 😉 Po za tym serwer europejski to dla nich tylko dodatek liczy się wyłącznie serwer rosyjski gdzie jest najwięcej graczy co sie równa z tym że jest największy dochód. Jakoś tylko EU robi dramę o ten dosyłacz Ruskie mają wyjebane więc sie nic nie zmieni. Gdyby byłoby odwrotnie pewnie by sie wycofali z tego 😉

O_o

Obaj macie rację. Tylko, że wg sprawdzając to na ile może sobie pozwolić z grzebaniem przy premkach w pewnym momencie przekroczy granicę i nawet najbardziej zaślepieni fanboye powiedzą stop. Czarnowidztwo mowi mi, że zacznie się od dosyłacza, a skończy się na całkowitym miszmaszu w premkach. Nadal mam cichą nadzieję, że wycofają się ze zmianami w spagetto, tak jak zrobili z kw2 i burzakami.

Klin

TO NIE JEST NERF:
Czas kolejnych automatycznych przeładowań każdego pocisku w magazynie: z 10,4 / 7,8 / 6,9 na 11,5 / 8,6 / 7,7 s;
Czas pełnego przeładowania z 25,02 na 27,8 s;
Średnie uszkodzenia na minutę: z 2086 na 1877 PW / min.”

TO JEST WZMOCNIENIE CZOŁGU POPRZEZ AKTUALIZACJE JEGO PARAMETRÓW OCZYWIŚCIE GRACZE O TO PROSILI… 😀

Parchatinho

Wszystkie powyższe zmiany wynikają wyłącznie z braku możliwości montowania dosyłacza. Nie widzę jak niektórzy pisali zmian w celowaniu tylko w przeładowaniu. Nie montując obecnie dosyłacza na Progetto będziecie mieć taki sam czołg jaki ma być po aktualce 🙂

Spasiony_kuban

Zamontuj sobie ulepszoną wente, daj braterstwo i masz 7.26/8.17/10.89 – 26,32s i nie płacz. Wciąż na 1 wyjazd możesz skończyć czołg z połową HP lub normalnie strzelać po 1 pestce. Wciąż masz jedną z najlepszych zarabiarek w grze.

Anonimowo

A czy brak możliwości montażu odsyłacza,to nie NERF?….

Spasiony_kuban

NIE, żaden magazynek w grze nie ma możliwości montowania dosyłacza, szanuję WG za tą decyzję. Jak wszystkie to wszystkie.

Abcdeksl

W takiej opcji WG wprowadzało konsumenta w błąd, reklamując Progetto jako „jedyny magazynek z możliwością założenia dosyłacza” – to jest podstawa do zwrotu, ale jak dobrze wiemy WG to WG, ich gra, ich zasady

Gamer

No NERF. Fakt parametry pojazdu gołego są bez zmian. Ale możliwość montowania dosylacza była jego “cechą” i to bardzo podkreślana kiedy ten czołg był zapowiadany miał to być pierwszy magazynek z dosylaczem . Myślę że nie powinni tego ruszać przed wprowadzeniem wyposażenia 2.0. tak jak się tłumaczyli od dwóch lat że E5 is4 czy e100 nie będą zmieniać przed planowanym rebalansem amunicji. I w tym drugim przypadku jednak te zmiany w pojazdach chyba przyspiesza. Wracając do premek widzę że dużo bardziej boli ludzi NERF Włochów niż kolowcow

bino1980

Jaki pierwszy?
Zdaje się że na japońscy mt chyba 7 tieru (chiri) można było zastosować dosyłacz do działa z magazynkiem, warunek był jeden: najpierw montować dosyłacz a potem zakładać działo na czołg. Poprawcie mnie jeśli się pomyliłem, bo japońską linię expiłem bardzo dawno temu.

Krasnoarmiejec

Po pierwsze, nerf kołowców to chuchu nie nerf, po drugie, samo ich wprowadzenie było głupotą, która w końcu zniszczy wot.

Reithor

Ludzie to co piszecie na temat nerfa dla progetto to wielka ściema. Zabieranie dosylacza, a zmienianie parametrów to znaczna różnica. Dosylacz to taki dodatek w grze, więc mają prawo zabrać go z danego czołgu. A co do samego czołgu, żaden z parametrów nie został w nim ruszony to tyle z mojej strony. Następnym razem jak zaczniecie płakać to najkpoerw przeczytajcie coś z zrozumieniem potem oczerniajcie wg.

Sretetete

Reithor mylisz się zmienili mu celność rozrzut więc nie gadaj głupot pozatym to inny typ magazynku, pozatym czemu w chińskim chiri odsyłacz mogę zamontować po mimo standardowego magazynku?

Anonimowo

Zmienili ale dla pojazdów drzewkowych. A nie dla premek.

Sretetete

Wejdź na serwer testowy i sproboj zamontować dosyła z na premce

Anonimowo

Jakie ty masz IQ? -100? Parametry zostały tydzień również. Idź do okulisty. A dosyłacz to oddzielna bajka.

Anonimowo

Możecie pomarzyć że cokolwiek kupię za te zaklamane info dot zmian. Celowo napisali Italy ogólnie bo wiedzieli że nikt się nie będzie spodziewał że premka nerf. Zmienuacie podejście to ja też.

Komisarz

Kup, kup, EBR-y już zacierają spocone łapy.

Seba

Zaplac , a potem ci czolg zepsuja, tak jak EBR i Progetto,nie dziekuje,nie kupuje juz zadnych premek od tych ruskich zlodzieji

Gafffin

Dobrze gada polać mu!

Ja

O co Wam chodzi pomidorki? Najpierw “uuu jakie op te czołgi”, teraz “uuu już nie op te czołgi”. Powoli zaczynam podejrzewać, że przynajmniej połowa nawet nie gra w tę grę i przychodzi tu tylko, żeby dobić życie innym…

Spasiony_lolo

Pisali gdzieś że nerfią premki EBRa czy proga ? NIE! więc po kiego płaczesz pokemonie.

Anonimowo

Napisali dzbanuszku. Poczytaj czasem coś więcej niż główny news. Czasem to co WG ukryje w spojlerze wiele mówi.

Spasiony_lolo

Jeśli już tak czytasz to czytaj ze zrozumieniem, 10, 9 tiery. Nie mogą ruszyć premek, wiązało by się to ze zwrotem pieniędzy dla niezadowolonych klientów.

Anonimowo

przecież nerfią i premki. Jest to oficjalne. Na dodatek streamerzy o tym gadaja.

Anonimowo

dodatkowo mozesz sobie wejsc na serwer testowy i sam sie przekonac na wlasnej skorze.

Ja

Tak się składa, że nie muszą oddawać pieniędzy. Przeczytaj WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG na stronie wg.

Parchatinho

Jupiterzy szukają dramy by mieć wyświetlenia i robić sensację. Prawda jest taka że progetto 46 nie jest nerfiony. Jedynie nie będzie można na nim montować dosyłacza ale, parametry czołgu pozostają bez zmian 😉 Nerf dostają czołgi włoskie z drzewka 😉

Anonimowo
Parchatinho

Progetto M35 mod. 46:
– Usunięto możliwość zamontowania mechanizmu dosyłającego do dział średniego kalibru;
– Czas kolejnych automatycznych przeładowań każdego pocisku w magazynie: z 10,4 / 7,8 / 6,9 na 11,5 / 8,6 / 7,7 s;
– Czas pełnego przeładowania z 25,02 na 27,8 s;
– Średnie uszkodzenia na minutę: z 2086 na 1877 PW / min.

Wszystkie powyższe zmiany wynikają wyłącznie z braku możliwości montowania dosyłacza. Nie widzę jak niektórzy pisali zmian w celowaniu tylko w przeładowaniu. Nie montując obecnie dosyłacza na Progetto będziecie mieć taki sam czołg jaki ma być po aktualce 🙂

andrzej

Jeśli po zmianach czołg będzie słabszy to to jest nerf. Zabranie dosyłacza sprawi że progetto będzie słabsze. Samo to, że zabraniają zrobić coś co było dozwolone sprawia, że to jest nerf, nawet jakby zabronili montować skrzynkę z narzędziami.
Jeśli to nie jest nerf to po co to zmieniają? Skoro to nie nerf to nie wprowadzi to zmian w balansie na plus czy minus.

Krasnoarmiejec

Szkoda, że nie szczekałeś jak wprowadzono kołowce i z dnia na dzień przyjemność z gry eltekami poszła się kochać. Prem progetto nie dostał nerfa. Nie każdy gra z dosyłaczem. Od kiedy amunicję specjalną, zamiast za złoto można kupić za kredyty, wszyscy, których było stać na kupowanie złota za kasę też dostali nerfa?