Wersja 1.10: drugi test publiczny

Krótka informacja: jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w czwartek, 16 lipca (wieczorem) wystartuje drugi test publiczny aktualizacji 1.10. Na czas aktualizacji test zostanie zatrzymany.

Prawdopodobnie zostanie dodana gałąź polskich czołgów średnich.

http://rykoszet.info/wp-content/uploads/2020/06/tveY6HGISDE-e1591016347296.jpg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

50 komentarzy

 1. xd pisze:

  O której start?

 2. Anonim pisze:

  No własnie sam siebie nazwałeś. Jedz do ruskich albo Niemców bo prawdziwym polakiem nie jesteś.

 3. Anonim pisze:

  Dla twojej wiadomości nie mam 49 lat a duzo mniej , nie mam portretu świętego więc na dobre ci wyjdzie wylew. Jestem normalnym polakiem nie (polaczkiem jak ty co na skinienie wargamingu robi co białorusini i ruskie nakaża )

  • Anonim pisze:

   weź se rotę zaśpiewaj i konia zwal, bo znowu zaczynasz ********ć farmazon. nazwać siebie „normalnym polakiem” to nazwanie siebie małpą z głębokim upośledzeniem ładniej brzmi

 4. Anonim pisze:

  Mam wszystkie polskie czołgi i Rudego z polska załogą. Teraz czekam na polskie średnie i tez będę je miał wszystkie. Ruskie pójdą do sprzedania. Niemieckich nie mam bo szwabami nie gram. Francuskich też nie mam ,bo po co? Magazynków nie lubie czyli czechosłowackich tez nie mam. Szweckich tez u m,nie brak. Japończyki sa dla idiotodpornych więc tez ich nie mam. Brytyjskich tez brak. USA są dlatego że maja niszczyciele z obracana wierzą. Pieprzonej artylerii też nie mam i resoraków. Polskimi mi sie *********** gra zwłaszcza 53TP lepiej jak zjebanym IS-3.:-) Jak komus przeszkadzają moje błędy niech nie czyta!

  • Anonim pisze:

   „Japończyki sa dla idiotodpornych więc tez ich nie mam” GOŚCIU TERAZ DOJE BAŁEŚ. ILE TY MASZ LAT 49? KU RWA TAKIE GÓ WNO TERAZ NAPISAŁEŚ, ŻE AŻ WYLEWU DOSTAŁEM. JESTEŚ TAKIM TYPOWYM WĄSATYM KNUREM, KTÓRY NA KAŻDEJ ŚCIANIE W DOMU (O ILE GO MASZ) MASZ POWIESZONY PORTRET JANA PAWLACZA I HUSARII. PRZEPRASZAM ŻE PISZE CAPSLEM BO ZAJEBAŁEM GŁOWĄ W KLAWIATURĘ ZE WSTYDU, ŻE TAKIE ŚCIERWA ŻYJĄ JESZCZE W NASZYM LEDWO ŻYJĄCYM PAŃSTWIE I MI SIE COŚ ZAWIESIŁO.

  • XD pisze:

   przegryw XDDDDD

 5. Anonim pisze:

  Servidevius wypad do szwabów mendo.

 6. Prawnik pisze:

  100% hehe

 7. Serviderius pisze:

  Czy na rykoszecie udziały ma wot? Bo wszystkie komentRze moje odnosnie tego ze PL medy są słabe są usuwane…

 8. Anonim pisze:

  Kurcze.
  Sami prawnicy grają w WOT.
  Albo prawiczki.
  To pewnie to samo.

 9. Qwerty pisze:

  Ja bym na straty nie patrzył tak samo było gadanie o polskich ht że nie da się nimi grać że będą do **** ale jak wyszły na testa to odrazu zdania były zmieniane to ja statami się bym nie przejmował wejda na testa to zobaczymy

 10. WWG pisze:

  Szczerze to mam wywalone na te czołgi

 11. Poważne Pytanie pisze:

  Wiadomo kiedy mniej więcej będzie ta aktualizacja ?
  lub kiedy będzie ta Polska Premka xD

 12. Jacek pisze:

  Dzisiaj zainstalowałem żeby sprawdzić czy coś zmienili, nadal badziew totalny, rng rządzi. Wypad z dysku and see you za pół roku.

 13. Xd pisze:

  Ale polaczki mają radoche, że komuś czołg nerfią hahaha, kiedyś WG i wam się dobierze do tyłka i wtedy będziecie się śmiać…

 14. Kozak661 pisze:

  Mi przeszkadzało, dobrze, że robią nerffa.

 15. Serviderius pisze:

  Progetto nikomu nie przeszkadzało… 4 pestki 45 sec reloadu…. nikt tym nie gra na kampaniach… ale po co nerfić czołgi OP i mocno prZegięte typu ebola czy cziftejn jak mozna znerfic średniaka progetto.
  Ps. Polskie medy wygladaja na totalne dno… polska premka to coś żałosnego…
  ps2 kto chce zagrać plutonik Serviderius here

 16. Anonim pisze:

  Ostatnio nie wszystko poszło zgodnie z planem, nie chce być pesymistą, jeżeli drugi test wystartuje w piątek, to będzie dobrze

 17. Anonim pisze:

  Oby się udało 🙂

 18. Venlok pisze:

  Proszę się od włoskich odpierdzielić.

  • Majkel pisze:

   Popieram petycję

   • KACPER04094_1 pisze:

    Popieram poparcie 🙂

    • Anonim pisze:

     nie popieram bo włoskie czołgi to dno

     GÓWNOBURZA INCOMING

    • Anonim pisze:

     Hahahaa, ale się ludzie teraz burzą. Trzeba będzie znowu grać umiejętnie, a nie walić OP czołgiem. Największa beka z premek co ludzie wydają tyle hajsu, macie za swoje. XD

     • Anonim pisze:

      XDDDDDDDDDDDDD

     • Anonim pisze:

      Ohh mamy za swoje bo utrzymujemy za was grę. Jakbyśmy przestali to grałbyś w Battle City a nie WoTa

     • Weteran pisze:

      WG będzie miało za swoje jak zyski spadną, bo ludzie przestaną wydawać hajs.

     • Anonim pisze:

      Nie przestaną. WG zbudowało solidny fanbase, który ma wywalone na to co się w grze dzieje. To widać po tym, że wielu nic nie robi, jest farmione za frajer, a i tak lecą do sklepu premium kupić czołguś, bo im sprawi to przyjemność. Do tego wielu już tyle hajsu wydało, że szkoda od tak to porzucić. Troszkę popsioczą i za miesiąc na otarcie łez kupią sobie konto premium na pół roku. I imho nerfy premek powinny być standardowym elementem balansu. WG powinno przyzwyczajać, że jak coś jest za mocne na tle reszty – trzeba to znerfić. I w każdej normalnej grze jest tak samo. Nieważne, czy za to płacisz, czy nie.

     • Do you pisze:

      Sorry, ale jesteś/jesteście totalnymi ślepymi zje****. WG nie robi tego dla balansu, dlaczego? Bo jest pełno OP czołgów które nerfa nie dostaną, jest też pełno słabych, które buffa też nie dostaną. WG świadomie wprowadza OP czołg, kosi kasę, a potem nerfi, żeby zrobić miejsce na kolejny. Już od dawna tak się dzieje, teraz sprawdzają, czy mogą tak zrobić premkami, jak widać mogą. Niektórzy nawet latarni w tyłku nie poczują

  • Anonim pisze:

   Cieszę się, że w naszym kraju mamy takich ludzi jak wy. Osoby o wytrwałym podejściu oraz dalekowzroczności, która nie zatraca się na negatywne nastawienie. Oby tak dalej było z innymi.

  • Anonim pisze:

   Proszę się odpieerdzielić od kołowców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.