Oferty specjalne na maj

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Azprodzer

Widzę że maj nic dobrego nie przyniesie tylko doświadczenie he he ale ta ala to brzydka jest 😛

Rumceq

Twoja opinia i Twój wybór, gierek jest teraz w bród. Ja np. przy WOT bawię się akurat dobrze, a uszkodzonym produktem nie jest, nie zauważyłem tu niczego „uszkodzonego”. Wyciskanie kasy? No cóż, to jest biznes, sprawa oczywista, a poza tym model free-to-play rządzi się swoimi zasadami. W tym przypadku jest nie inaczej, ale na szczęście jak się nie chce, to nie trzeba ani złotówki w tą grę wkładać żeby grać. Nowe lepsze produkcje? Chyba nie masz tu na myśli symulatorów czołgów, bo o takowych nie słyszałem (aczkolwiek nie śledzę nowości aż tak).

Anonimowo

ale masakra Wot jest bardziej skupiony na wyciskaniu kasy jak nigdy wcześniej w dodatku robi to bezczelnie i otwarcie dając w zamian jeszcze bardziej uszkodzony produkt . Dobrze że niedługo pojawia się nowe lepsze produkcje . obecnie olewam wota na rzecz starego singla którego przechodzę przynajmniej 20 raz z rzędu a bawię się przy nim lepiej niż przy obecnym wocie – gniocie

Artysta

Jak by dali listę do wyboru czołgu, ludzie by wybierali ruskie, a jak by nie było ruskiego na liście to płacz dlaczego niema ruskiego.

Grozmaryn

„… z wyjątkiem arty jak wiecie.”

I to się rozumie! =)

Glint

Znowu wierzchołek na Ob268? Przecież dopiero co był niecały rok temu! Na dodatek drugi ruski czołg T100 Lt.
Ludzie już muszą mało grać ruskimi czołgami skoro aż tak na siłę nam je wpychają.

RUskie OP

Ruska gra, Ruskie OP tanki, Ruski tok myslenia… wszystko co Ruskie musisz lykać bo oni tak chca i nic innego sie nie liczy.