Wydarzenia specjalne maja

Najradośniejszy miesiąc w roku rozpieści Was mnóstwem ciekawych atrakcji i niesamowitych nagród. Rzućmy okiem na to, czego możecie się spodziewać w niedalekiej przyszłości, a jednocześnie nie zapominajcie, że nadal trwają wydarzenia związane z odliczaniem do świętowania naszego 10. jubileuszu.


Wydarzenia specjalne maja
Międzynarodowe Święto Pracy

1–5 Maja: Rozpocznijmy ten ostatni w pełni wiosenny miesiąc doładowaniem dla tych, co ciężko pracują i ich ukochanych maszyn. „Załoga jest najważniejsza” pozwoli Wam zebrać więcej PD załogi i zapewni Wam przydatne zniżki dla załogantów.

DO ZDOBYCIA

2x doświadczenie załogi

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

5–20 Maja i 20 Maja – 5 Czerwca: Po dosyć sporych zmianach w drzewie technologicznym i przeprowadzkach pewnych czołgów, nasze wydarzenie specjalne poświęcone wspinaczce na wierzchołek powraca. Maj doprowadzi Was do sowieckiej pasji dzięki tym potężnym radzieckim niszczycielom czołgów z linii Object 268 oraz T-100 LT, które pełne są podstępnych rosyjskich maszyn.

————————————————————-

Parada Wojskowa

8–12 Maja: Upamiętnimy 75. rocznicę zakończenia II wojny światowej paradą wojskową, która przyniesie nie tylko mnóstwo zniżek, ale także premię x5 za pierwsze zwycięstwo i korzystniejszy kurs wymiany PD na wolne PD.

DO WYKORZYSTANIA

Podwójne PD za każde zwycięstwo

————————————————————-

Wybierz swój poziom trudności

16–19 Maja: Mamy nadzieję, że nie odpuszczacie sobie treningu; inaczej nie moglibyście wycisnąć maksimum z naszego wydarzenia specjalnego. Pokażcie, ile dodatkowych PD możecie wywalczyć.

DO ZDOBYCIA

Dodatkowe PD za Wasze wysiłki!

————————————————————-

Gorączka PD

23–26 Maja: Ten klasyk powraca w maju, aby wycisnąć trochę potu z Waszych czołgów premium i przygotować Was na upalne lato.

DO ZDOBYCIA

Szaleństwo PD

————————————————————-

Grajcie Waszymi klasami jak trzeba!

30 Maja–2 Czerwca: Każdy ma swoja ulubioną klasę czołgów, ale jeśli powiecie, że to działa samobieżne, niestety, będziecie musieli pójść na kompromis. Może, w takim wypadku, poświęćcie trochę więcej uwagi innej, mniej ulubionej grupie pojazdów, ponieważ zakończymy maj kilkoma misjami wysokiej klasy. Pokażcie, że znacie się na każdej klasie czołgów i zbierajcie góry PD, materiały eksploatacyjne i nie tylko.

DO ZDOBYCIA

Mnogość rezerw osobistych

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

40 komentarzy

 1. siwy pisze:

  gdzie znajde LOWE do złożenia z papieru ?

 2. Johny pisze:

  Jak napierniczasz goldem na LF to czego się dziwisz ze nie potrafisz zarobić więcej jak 300k 🤣. U mnie też średnio wychodzi 500k na 20 min bitwy. Poza tym graj w plutonie i masz 15% kredytów więcej 😁. O rezerwach klanowych też pamiętaj że sporo dają. U mnie narazie max jaki się udało wyskrobać to 993k kredytów na czysto było niecałe 900k.

 3. hamci pisze:

  Na paradzie wojskowej 8 maja moga byc znizki na czolgi od 6-10 tieru? nigdzie nie napisali wyraznie o tym wiec wogole beda?

 4. Anonim pisze:

  Dali by zdrową rozgrywkę fair play a nie jakieś pierdoły . Zresztą i tak już olewam wota jest nudny , wymusza płatności na każdym kroku które nic graczowi nie dają . RNG i zezujące lub znikające pociski w nieruchome , ustawki , bitwy jednostronne . Jak dla mnie to wot spadł na samo dno nic tylko pogratulować marketingowcom z WG chorej kreatywności

 5. Anonim pisze:

  Te 2 czołgi przez cały miesiąc będą jako wierzchołek?

 6. W Twej miłości nie brak mi radosnych dni pisze:

  Halo o WG kiedy będzie refresz sklepu za obligacje!?!?

 7. Anonim pisze:

  Mi osobiście linia frontu bardzo się nudzi, a od kiedy nie ma na nią dopałek to całkowicie brakuje motywacji zeby w nią grać, pomimo ciekawych czołgów do zdobycia. W moim przypadku rzeczywiście duzo szybciej zarabiam na dopałkach do kasy i na zwyklych premkach niz na obecnej linii frontu, a wydaje mi się ze nie gram najgorzej bo srednią rangą po pierwszej fazie był major.

 8. Anonim pisze:

  No ja mam co bitwę generała lub majora minimum, ok 10 k dmg, ale bywa też taka bitwa gdzie choćby nie wiem co nic nie wychodzi i ledwo kapitan wpadnie w pocie czoła, w zeszłym roku tak dobrze nie było, generał to rzadkość ale sb wypracowałem czolgi którymi najlepiej mi się gra i są one szybkie, gram tylko medami i jednym lt. Trzeba się nauczyć robić dmg i nie ginąć za często xd

 9. pagan pisze:

  A gdzie tank rewards?

 10. Kamil pisze:

  Yyy… A co z twitch prime ?

 11. Toxic_Randy pisze:

  co wy *********** -_- po 20-25 min gry na lini frontu na czysto sie wychodzi min.500k

 12. PremiumTanker pisze:

  Pany, odnośnie wydarzeń powiedzcie mi co myślicie o tym nowym trybie „bijatyka” 7 vs 7. Uważam, że tryb super, zwłaszcza pod magazynki, ht i opancerzone medy. Jednak zabawę psuje możliwość wypożyczenia pojazdów X tieru dla tych, którzy takich nie mają… Przez to co drugą bitwę ląduje w drużynie z gośćmi którzy mają po 200 bitew i nie doszli jeszcze nawet do VI tieru… Co kończy się „wylewem” druzyny w niecałą minutę…

  • Anonim pisze:

   Tryb fajny, ale jeżeli zostaną takie misje. Bo tracić kredytów to ja nie zamierzam

   • PremiumTanker pisze:

    Od zarabiania kredytów masz teraz tryb FL. Spokojnie można uzyskać średnią na poziomie 100k na czysto za bitwę.

    • AgainLost pisze:

     Tak i tracisz 20min a grając pojazdem premium z rezerwa 50% do kredytów to mam tyle w 5min tryb nie jest do zarabiania

     • PremiumTanker pisze:

      Nie mam żadnych rezerw na kredyty, mam czołgi premium takie jak Progetto, T44-100, Super Pers i EBR. W godzinę wychodzę średnio ok 1 mln kredytów. Może jesteś super kozakiem i potrafisz klepać co bitwę po 5-7k DMG na VIII na randomie i ogarniesz taki zarobek. Mi się chyba nigdy nie udało zarobić bez żadnych „dopałek” 1mln w 1h na randomach. Wynik 10k dmg na FL to nie jest wielki wyczyn, a przy takim wyniku i zwycięstwie wyciągam średnio 250-300k na czysto… W 1h rozgrywam 3-4 bitwy FL. Mój rekord to 600k na czysto przy prawie 20k DMG.

    • Anonim pisze:

     FLem to ja już rzygam, mam go po dziurki w nosie

     • misio pisze:

      500 k. to ja mam przez godzinke na randomkach, nie strv1, nie progetto, najlepiej mi zarabia patriotem który się kurzył od
      programu rekrutacyjnego

 13. Anonim pisze:

  Dzik jest super. Potem polecam Ci t110e3.

 14. Anonim pisze:

  Warto się bawić w wierzchołek drzewa do 268? Czy ten TD to raczej taki se? Aktualnie robię dzika i zacząłem 263 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.