Misje bojowe: Szczęśliwy wtorek!

Wtorkowe misje specjalne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. Trea pisze:

  Mam obj 140 że z.j.e.b.n.y.m.rng . Wg to sje.b.ana gra. Nie wydawajcie pieniędzy na różne o badziewie.

 2. Anonim pisze:

  A jak ma się sprawa ze zmianą w sklepie z obligacjami chodzi mi o czołgi 🙂

 3. Slicesofpizza pisze:

  Z twoimi umiejętnościami daruj sobie tiery 9.

 4. warGAYming pisze:

  W końcu może odblokuje Obj. 430 albo T-54, bo T-44 nie należy do moich ulubionych czołgów.

  • Anonim pisze:

   Też tak miałem. Na stockowym. Jak ulepszylem I całkiem przyjemny czołg. Proponuję Ci dalej obj430 I potem powoli t54. Oczywiście jak kto woli😎

   • warGAYming pisze:

    Mam go wymaksowanego, ale za dużo Golda trzeba używać. Wtedy jest całkiem całkiem.

    • Spasiony_lolo pisze:

     T-44 to jeden z najlepszych drzewkowych medów w grze, tak jak cała radziecka medowa linia. DMG robi się sam i sprawia to wiele frajdy. Jeśli nie ogarniasz T-44, to tym bardziej nie ogarniesz T-54 gdzie masz praktycznie cały czas losowania na X, a on już tak nie dinga jak VIII bo tam leci samo złoto.

     • Tomasz pisze:

      Grałem T-44 jeszcze przed buffem i był beznadziejny przeszedłem go free exp. Potem na T54 zbadałem obie X i miałem ponad 3.000 wn8 po 400 bitwach a pojazd wspominam fantastycznie.
      Więc to co mówisz nijak ma się do rzeczywistości. T-44 ma beznadziejny pancerz, rzuca go nawet na X gdzie jego działo ssie i ma mniej hp. T54 jak wiele IX często rzuca na top, ma lepszy pancerz, więcej hp, celniejsze działo i do tego 340 penetracji na goldzie więc Ebola mu nie straszna. To co piszesz nie ma sensu i nie strasz chłopaka.

     • lol pisze:

      Wbrew pozorom t-54 całkiem dużo dinga i to nawet na X, jak się nie zapędzisz. Jest to czołg średni, choć bliżej mu chyba do czołgu podstawowego.

     • Anonim pisze:

      Mi T-54 nie podszedł. Działo na papierze celne (to które teraz wiedzie donikąd), ale kurcze coś miałem problem trafiać nawet z bliska. Obj 430 tu troszkę lepiej wypada, ale też mi się nie spodobał – za często padał mi ammorack lub podpalał się. 430U podszedł mi z miejsca – to naprawdę solidny MT z charakterystyką HT i bez takich wad jak poprzednik (i przez to nieco przegięty). Obj 140 to samo – działo na którym można polegać i walić snapy.

     • Spasiony_lolo pisze:

      Tomasz każdy gra tak jak potrafi, jedni przechodzą za free expa, później płaczą że nie mają zrobionej załogi lub nie potrafią zwyczajnie grać daną linią czołgów, inni dobrze się bawią. Nie wiem jakim działem grał Pan ale 100mm LB-1 jest dużo celniejsze od 100mm D-54, mimo iż na papieże wygląda inaczej. Co ważniejsze na goldzie ma apcr-ki które są szybsze i nie zatrzymają się na płotku jak Pana gold z T-54. Kolejna sprawa medy służą do flankowania i objeżdżania, nie do stania na wprost 279 (e) i strzelania się. Jeśli Pan nie potrafił zrobić 1,5/2,5k dmg na bitwę t-44, bo tyle styka do niebieskiego kolorku to słabo 🙂 Powodzenia

     • Tomasz pisze:

      Na T44 po 186 bitwach 2.600 wn8, więc ogarnąłem, pozdrawiam 🙂
      Ciekaw jestem pańskich statystyk?

     • Spasiony_lolo pisze:

      Panie Tomaszu „Grałem T-44 jeszcze przed buffem i był beznadziejny przeszedłem go free exp.” a za chwilę ” Na T44 po 186 bitwach 2.600 wn8″.
      To grał Pan czy nie ?
      Przy takim wn8 wystarczyło by Panu około 100 bitw do wyexpienia na t-54 i obj. 430 🙂 Przy 180 bitwach musiał mieć pan wn8 poniżej 1800/1900.
      Sam miałem 1900,97 wn8 przy 187, gdzie pograłem sobie dłużej dla szkolenia załogi. Pozdrawiam

    • Slicesofpizza pisze:

     Tylko popatrzcie na tego bałwana który napisał że T54 to nie czołg średni tylko podstawowy!!!
     Wutlumacz definicje czołgu podstawowego! Później wejdzie taki na random i odda jeden strzał w bitwie.

     • Anonim pisze:

      Nie spinaj się pajacu.

     • lol pisze:

      za wiki – T-54 – radziecki czołg podstawowy I generacji powojennej, używany i produkowany m.in. w Polsce. Od bałwanów nie będę wyzywał.

     • facet pisze:

      To że była taka tendencja opracowania podstawowego czołgu i nie dzielenia na klasy to jedno a to że T-54 był średnim i mimo że został sklasyfikowany jako podstawowy nie zmienia faktu że żołnierze dalej nazywali go średnim. Mało tego jest nawet książka z 1971 r. – „Czołg średni T-54A. Opis i obsługiwanie” , Wyd. MON, Warszawa 1971 W tyltule jest podstawowy czy średni ?? 😉

 5. hamci pisze:

  mam pytanie kiedy beda znizki na czolgi drzewkowe? jak na razie po za gownami i zapowiedziami w postaci kamuflarzy na sierpien goowno wiadomo a ile mozna czekac na te zniki na debilne drzewkowe czolgi? co im by szkodzilo w koncu je dac z okazji tych 10 urodzin

 6. Lol xd pisze:

  Następny wierzchołek drzewa będzie na nację Watykanu. A w czerwcu będzie na Wyspy Owcze 😁

 7. Daryrt pisze:

  Jaki bedzie nastepny wierzchołek drzewa?
  Wiemy coś o tym?

 8. Dodos141 pisze:

  Tylko od 8btierow?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.