Czat ogólny powraca do World of Tanks!

Przeżyjcie jeszcze raz wczesne dni bitew losowych w World of Tanks w ramach atrakcji z okazji 10. urodzin!


Dowódcy, czy chcielibyście się porozumiewać z przeciwnikiem podczas bitwy?

Ci z Was, którzy grają w World of Tanks od 2016, a nawet dłużej, na pewno pamiętają czat ogólny. Kiedyś, podczas bitew losowych, można było komunikować się nie tylko z sojusznikami, ale też przeciwnikami. Aby uczcić 10. urodziny naszej gry, przywrócimy ten nostalgiczny element do World of Tanks. Na tydzień przenieście się do przeszłości i przeżyjcie to jeszcze raz.

Czat ogólny jest dostępny

Od 22 kwietnia 2020, 08:30 UTC do 29 kwietnia, 2020 05:00 UTC

Spoglądając w przeszłość

To może się zdać dziwne dla nowych graczy, ale we wczesnych latach World of Tanks można było wymieniać się wiadomościami z drużyną przeciwną. Jednak intensywność rozgrywki w World of Tanks często podkręcała emocje, które często wiodły prym na czacie ogólnym. Sfrustrowani gracze czasem podawali pozycję sojuszników swoim wrogom, psując wszystkim zabawę. Po przeanalizowaniu opinii na temat czatu ogólnego, wyłączyliśmy go w 2016.

Jednak był on (i nadal pozostaje!) niekwestionowana częścią historii World of Tanks, zatem uruchomimy go na tydzień dla bitew losowych, w ramach świętowania 10. rocznicy.

Wszystko się może zdarzyć w nasze 10. urodziny!

Nigdy nie doświadczyliście czatu ogólnego? Nie martwcie się, podczas naszego 10. jubileuszu dziać się będą niesamowite rzeczy!

Czat ogólny będzie dostępny tylko przez tydzień w bitwach losowych. Nasi weterani będą mogli przesyłać sobie kipiące słodyczą wiadomości, jak to mieli w zwyczaju, a nowicjusze będą mogli odkryć nowy wymiar komunikacji w grze.

Cieszcie się tą możliwością nieograniczonej interakcji, ale pamiętajcie, że ogólne zasady gry i korzystania z usługi pozostają bez zmian. Wiadomości na czacie ogólnym będą monitorowane i regulowane.
Jak włączyć/ wyłączyć czat ogólny

Czat ogólny będzie domyślnie włączony dla wszystkich graczy. Aby wyłączyć czat ogólny, przejdźcie do Ustawienia>Gra>Ogólne>Wyłącz czat ogólny. Po zmianie tych ustawień nie będziecie mogli otrzymywać ani wysyłać powiadomień na czacie ogólnym.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
31 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elo

Powroci “kto pl?” 😍

Husarz

Raczej powróci wyzywanie i zgłaszanie pozycji sojuszników :/

toxic

ale będzie wyzywane, już się nie mogę doczekać

Gamer

Ja dołączyłem w grudniu 2016 więc już nie było czatu ogólnego. Ale jakim trzeba być imbecylem żeby zdradzać pozycję sojuszników którzy jeszcze walczą o wygraną która da więcej expa i podniesie win ratio. Rozumiem że czasem fajnie by było móc “pozdrowić” lub obśmiać przeciwnika ale reszta zachowań to czysta zawisc

daro

W końcu będzie można pozdrowić graczy z drużyny przeciwnej ja za starych dobrych czasów 😁 Spore ułatwienie, nie będzie trzeba po bitwie pisać na priv. Aż się łezka w oku kręci.

army_by_polish

prawda

Anonimowo

Chyba na łeb upadli, beznadziejny pomysł….

dfgd

XD wreszcie po tylu latach będę mógł napisać do noba: Hi catch this! Good Boy Another one here you go:) XDD

Justyna P.

To ja sobie zrobię przerwę na 2 lub 3 tygodnie od wota aż ta cała chora zawierucha się zakończy

Anonimowo

Niestety 1 etap na minus. Za przywrócenie czatu globalnego. To był największy syf, który był nagminnie wykorzystywany przez wszelakiej maści frustratów. I nie mówcie, że można wyłączyć. Można, ale co z tego skoro i tak ktoś będzie naginał. Ban tu niewiele pomoże, bo to mała słodycz, gdy ktoś ci doszczętnie zniszczy bitwę. Ale poczekam jeszcze do oficjalnej wersji – może jakimś cudem pod tym czatem globalnym kryją się gotowe wiadomości wybierane z kółka szablonów.

Grozmaryn

Chwali się. Przez tydzień liczba banów na chat i za nieodpowiednie zachowanie przekroczy w liczbie ostatnie miesiące. Naturalna selekcja.

Premium użytkownicy uważajcie na prowokacje trolli F2P. Szkoda wpaść w pułapkę półgłówków.

Anonimowo

W tym czacie najlpesze było wzajemne informowanie gdzie arta stoi ^^

Dzony

Do tego nie trzeba info tylko arty co ma więcej niż 1 IQ i wyłapie tracer arty i ją odstrzeli

Grajek

A wpadliście na to gamonie, że będzie można to wyłączyć w ustawieniach?

Anonimowo

😀 Ty tak na serio? szkoda ze nie zrobili wylacznika gamoni 😉

Abc

Sam sobie wyłączysz, ale nie wszyscy to zrobią. A na pewno trafią się mistrzowie co padną w 1 minucie i będą na złość ujawniać choćby Twoją pozycję 😉

x

biorąc pod uwagę to co się dzieje teraz na randomach, to jest bardzo nietrafiona decyzja

Pablo

Zwykły czat ledwo działa a oni chcą ogólny włączyć 😂

LeszekZyt

Nic o kodzie nie piszecie? 1357

Sebabaa

Pisali ostatnio przecież.

Anonimowo

Jedna z mniej zrozumiałych rzeczy wprowadzonych ponownie do gry. Z jakiegoś powodu ten czat wyłączono…

ZONA

bo sojusznicy informowali gdzie sa rozstawione pojazdy przeciwnik wiedziel gdzie cie szukac pod konic bitwy ..a tym samym trolle co grac nie potrafia psuły gre

Świetny pomysł

WG nie wyrobiło się na prima aprilis?

Piotr3k_

Też mi się tak wydaje. Jedna z głupszych decyzji w ostatnim czasie.

wociak

nie mogę się doczekać jak maćki i inne zasrane dzieciaczki będą siedzieć po krzakach na czerwonej lini w topowych htkach i wypisywać na czacie pozycje innych czołgów które nie chcą im łaskawie spotować

Anonimowo

No i na ****? Znowu wrócą Kacperki zdradzające twoja pozycje bo im się śpieszy bo się wywalili swoim jedynym czołgiem premium w pierwszych dwóch minutach gry.

Dzony

A po co się spinasz bo będziesz stać z tyłu i kolorek sam się zrobi, a nie wróć nie zrobi bo będą podawać pozycje gdzie stoisz? Masz mieć o to ból czterech liter to masz oficjalnie podany termin kiedy możesz nie grać

Anonimowo

Co tam szczekasz zielony pariasie?

Anonimowo

A wpadłeś na to czerwony porońcu, że będą zdradzane pozycje artylerii i niszczycieli czołgów?

Małe Szczelaczki is back

Co za bydło … w tej grze już chyba każdy zna gdzie co może stać jest kilka TD co może grać na ciężko reszta ma standardowe pozycje nowości nie odkryłeś.

Anonimowo

Jakby tak było to by TDki w ogóle nie kampiły z artylerią