Czat ogólny powraca do World of Tanks!

Przeżyjcie jeszcze raz wczesne dni bitew losowych w World of Tanks w ramach atrakcji z okazji 10. urodzin!


Dowódcy, czy chcielibyście się porozumiewać z przeciwnikiem podczas bitwy?

Ci z Was, którzy grają w World of Tanks od 2016, a nawet dłużej, na pewno pamiętają czat ogólny. Kiedyś, podczas bitew losowych, można było komunikować się nie tylko z sojusznikami, ale też przeciwnikami. Aby uczcić 10. urodziny naszej gry, przywrócimy ten nostalgiczny element do World of Tanks. Na tydzień przenieście się do przeszłości i przeżyjcie to jeszcze raz.

Czat ogólny jest dostępny

Od 22 kwietnia 2020, 08:30 UTC do 29 kwietnia, 2020 05:00 UTC

Spoglądając w przeszłość

To może się zdać dziwne dla nowych graczy, ale we wczesnych latach World of Tanks można było wymieniać się wiadomościami z drużyną przeciwną. Jednak intensywność rozgrywki w World of Tanks często podkręcała emocje, które często wiodły prym na czacie ogólnym. Sfrustrowani gracze czasem podawali pozycję sojuszników swoim wrogom, psując wszystkim zabawę. Po przeanalizowaniu opinii na temat czatu ogólnego, wyłączyliśmy go w 2016.

Jednak był on (i nadal pozostaje!) niekwestionowana częścią historii World of Tanks, zatem uruchomimy go na tydzień dla bitew losowych, w ramach świętowania 10. rocznicy.

Wszystko się może zdarzyć w nasze 10. urodziny!

Nigdy nie doświadczyliście czatu ogólnego? Nie martwcie się, podczas naszego 10. jubileuszu dziać się będą niesamowite rzeczy!

Czat ogólny będzie dostępny tylko przez tydzień w bitwach losowych. Nasi weterani będą mogli przesyłać sobie kipiące słodyczą wiadomości, jak to mieli w zwyczaju, a nowicjusze będą mogli odkryć nowy wymiar komunikacji w grze.

Cieszcie się tą możliwością nieograniczonej interakcji, ale pamiętajcie, że ogólne zasady gry i korzystania z usługi pozostają bez zmian. Wiadomości na czacie ogólnym będą monitorowane i regulowane.
Jak włączyć/ wyłączyć czat ogólny

Czat ogólny będzie domyślnie włączony dla wszystkich graczy. Aby wyłączyć czat ogólny, przejdźcie do Ustawienia>Gra>Ogólne>Wyłącz czat ogólny. Po zmianie tych ustawień nie będziecie mogli otrzymywać ani wysyłać powiadomień na czacie ogólnym.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

31 komentarzy

 1. Elo pisze:

  Powroci „kto pl?” 😍

 2. toxic pisze:

  ale będzie wyzywane, już się nie mogę doczekać

 3. Gamer pisze:

  Ja dołączyłem w grudniu 2016 więc już nie było czatu ogólnego. Ale jakim trzeba być imbecylem żeby zdradzać pozycję sojuszników którzy jeszcze walczą o wygraną która da więcej expa i podniesie win ratio. Rozumiem że czasem fajnie by było móc „pozdrowić” lub obśmiać przeciwnika ale reszta zachowań to czysta zawisc

 4. daro pisze:

  W końcu będzie można pozdrowić graczy z drużyny przeciwnej ja za starych dobrych czasów 😁 Spore ułatwienie, nie będzie trzeba po bitwie pisać na priv. Aż się łezka w oku kręci.

 5. Anonim pisze:

  Chyba na łeb upadli, beznadziejny pomysł….

 6. dfgd pisze:

  XD wreszcie po tylu latach będę mógł napisać do noba: Hi catch this! Good Boy Another one here you go:) XDD

 7. Justyna P. pisze:

  To ja sobie zrobię przerwę na 2 lub 3 tygodnie od wota aż ta cała chora zawierucha się zakończy

 8. Anonim pisze:

  Niestety 1 etap na minus. Za przywrócenie czatu globalnego. To był największy syf, który był nagminnie wykorzystywany przez wszelakiej maści frustratów. I nie mówcie, że można wyłączyć. Można, ale co z tego skoro i tak ktoś będzie naginał. Ban tu niewiele pomoże, bo to mała słodycz, gdy ktoś ci doszczętnie zniszczy bitwę. Ale poczekam jeszcze do oficjalnej wersji – może jakimś cudem pod tym czatem globalnym kryją się gotowe wiadomości wybierane z kółka szablonów.

 9. Grozmaryn pisze:

  Chwali się. Przez tydzień liczba banów na chat i za nieodpowiednie zachowanie przekroczy w liczbie ostatnie miesiące. Naturalna selekcja.

  Premium użytkownicy uważajcie na prowokacje trolli F2P. Szkoda wpaść w pułapkę półgłówków.

 10. Anonim pisze:

  W tym czacie najlpesze było wzajemne informowanie gdzie arta stoi ^^

 11. Grajek pisze:

  A wpadliście na to gamonie, że będzie można to wyłączyć w ustawieniach?

 12. x pisze:

  biorąc pod uwagę to co się dzieje teraz na randomach, to jest bardzo nietrafiona decyzja

 13. Pablo pisze:

  Zwykły czat ledwo działa a oni chcą ogólny włączyć 😂

 14. LeszekZyt pisze:

  Nic o kodzie nie piszecie? 1357

 15. Anonim pisze:

  Jedna z mniej zrozumiałych rzeczy wprowadzonych ponownie do gry. Z jakiegoś powodu ten czat wyłączono…

  • ZONA pisze:

   bo sojusznicy informowali gdzie sa rozstawione pojazdy przeciwnik wiedziel gdzie cie szukac pod konic bitwy ..a tym samym trolle co grac nie potrafia psuły gre

 16. Świetny pomysł pisze:

  WG nie wyrobiło się na prima aprilis?

 17. wociak pisze:

  nie mogę się doczekać jak maćki i inne zasrane dzieciaczki będą siedzieć po krzakach na czerwonej lini w topowych htkach i wypisywać na czacie pozycje innych czołgów które nie chcą im łaskawie spotować

 18. Anonim pisze:

  No i na ****? Znowu wrócą Kacperki zdradzające twoja pozycje bo im się śpieszy bo się wywalili swoim jedynym czołgiem premium w pierwszych dwóch minutach gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.