10. rocznica World of Tanks

10. jubileusz

— Dołącz do wielkich obchodów 10. jubileuszu World of Tanks z ogromną liczbą promocji i przyjemnych niespodzianek! Mnóstwo nowych funkcjonalności, wspaniałe nagrody i wciągające wydarzenia czekają, więc przygotuj się na wspólne świętowanie! Obchody będą przebiegać w 5 aktach i potrwają do października 2020 roku.

Pierwszy akt już trwa: Bitwa!

2010–2011

— Tylko dwa kraje i maszyny twardo trzymające się ziemi, pierwsze czołgi Maus i IS-7 — to były pierwsze kroki naszej gry. Pomysł porzucenia MMO z elfami na korzyść stalowych bestii dał początek jednej z najważniejszych gier komputerowych w nowoczesnym przemyśle.

Drugi akt: Podbój świata

2012–2013

— Do gry włączono narodowe głosy załogi, a amerykański czołg ciężki T30 przekształcono na niszczyciel czołgów IX poziomu. Rozegrano pierwsze bitwy w trybach szturmu i spotkania, a dzięki nowej fizyce gry czołgi mogły się oderwać od ziemi.

Informacje dla tego aktu zostaną opublikowane w połowie maja.

Trzeci akt: Rubikon

2014–2015

— Dla klanów w końcu wprowadzono tryb Twierdz. Gra została podzielona na wersje SD i HD. Najbardziej zdeterminowani gracze walczyli w trybach Dominacji i Stalowych łowów, aby otrzymać słynne demoniczne czołgi ciężkie T-22 med. stacjonujące w japońskiej wiosce.

Informacje dla tego aktu zostaną opublikowane w połowie czerwca.

Czwarty akt: Przegląd

2016–2017

— Ustanowiono proces opracowywania pojazdów w jakości HD, działa samobieżne zaczęły ogłuszać przeciwników, a gra urosła wystarczająco mocno, aby 60 graczy mogło walczyć na jednej mapie w wielkich bitwach. Usunięto tryb kompanii czołgów i Waffenträger auf E 100.

Informacje dla tego aktu zostaną opublikowane w połowie lipca.

Piąty akt: Nowe horyzonty

2018–2020

— Nowy silnik graficzny, nowa muzyka, Linia frontu, Stalowy łowca, pojazdy włoskie i polskie, czołgi dwudziałowe, style 3D, francuskie pojazdy kołowe, wykluczanie map… Kto wie, co nas jeszcze czeka?

Informacje dla tego aktu zostaną opublikowane na początku sierpnia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ale 25% RNG na widełkach zostało z krasnoludków…

 2. D J pisze:

  Cześć! Wychodziło chyba 1357, albo 1375.

 3. dawajnowykod pisze:

  siemanko, wyliczyl juz ktos ta czterocyfrowa liczbe z calego tygodnia??

 4. jurek pisze:

  Zauważyłem że po każdej bitwie pobiera mi kredyty za „coca colę” materiały eksploatacyjne choć teraz jak była zniżka to nakupiłem tego kilka set sztuk wiec powinno pobierać sobie z magazynu a po kazdej bitwie pobiera mi 20k kredytów i ubywa też ilość z magazynu…Wy tez tak macie czy tylko Ja.

 5. wociak pisze:

  To co z aktem czwartym wraca na tydzień do wota wtf e100?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.