10. rocznica World of Tanks: świętuj z nami!

Wypełniajcie nowe misje i zdobywajcie jubileuszowe monety oraz elementy personalizacji!


Gotowi na imprezę, Dowódcy?

Rok 2020 jest dla nas wyjątkowy — wyznacza on 10. urodziny World of Tanks! Dołączyliście już do zabawy poprzez wypełnianie misji rocznicowego odliczania, a to był jedynie wstęp do głównych celebracji. Teraz zapraszamy Was na przyjęcie ze wspaniałymi wydarzeniami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Przebieg obchodów jubileuszowych zostanie podzielony na pięć tematycznych aktów, począwszy od Aktu I, naturalnie. Oto szczegóły.

Akt I: Bitwa!

Od 22 kwietnia, 08:30 UTC do 18 maja, 05:00 UTC

Jak to działa: akty, fazy aktywne i misje jubileuszowe

Aby przejść do wydarzeń związanych z 10. rocznicą, kliknij baner w lewym dolnym rogu, w swoim Garażu.

Rocznicowe obchody składać się będą z pięciu tematycznych etapów, z których każdy nawiązywać będzie do kamieni milowych w World of Tanks, które zapisały się w pamięci naszych graczy. Każdy akt podzielony jest na dwuletnie sekcje, przedstawiające historię naszego projektu i jego dorobek. Weterani uśmiechną się na wspomnienie dobrych starych czasów; nowicjusze będą mogli odkryć wiele ciekawostek związanych z naszym projektem.

Na każdy akt składa się Faza aktywna i Chwila wytchnienia..

  • Faza aktywna trwa tydzień, kiedy to możecie wziąć udział w specjalnych wydarzeniach o nazwie Zakrzywienie czasoprzestrzeni (więcej informacji poniżej).
  • Po ukończeniu Fazy aktywnej przyjdzie czas na Chwilę wytchnienia. „Chwila” ta będzie trwała ok. 20 dni, zależnie od aktu.

Podczas Fazy aktywnej i Chwili wytchnienia możecie wypełniać misje jubileuszowe w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami). W czasie trwania Fazy aktywnej będziecie mieli dostęp do zestawu 9 misji, podzielonych na 3 bloki (po 3 misje każdy), o zwiększającej się trudności.

Ukończenie każdej z tych misji da Wam nagrody i specjalna walutę w grze, jubileuszowe monety. Im wyższy poziom trudności, tym więcej monet zdobędziecie. Po wypełnieniu całego zestawu misji, odblokujecie dodatkową misję dzienną.

Podczas Chwili wytchnienia będziecie mogli raz dziennie ukończyć prostą misję jubileuszową w bitwach losowych (łącznie z wielkimi bitwami) i otrzymać za nią jubileuszowe monety. Wymieniajcie je na cenne przedmioty w grze i ekskluzywne personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze (więcej informacji poniżej).

Rocznicowe monety 

Rocznicowe monety możesz zdobywać i wymieniać w trakcie wydarzenia z okazji 10. rocznicy.

Napisy

Specjalne rocznicowe napisy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Emblematy

Specjalne rocznicowe emblematy do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Naklejki

Specjalne rocznicowe naklejki do wyboru, można je kupić za rocznicowe monety.

Po ukończeniu misji jubileuszowych w Fazie aktywnej poszczególnego aktu, otrzymacie specjalny Złoty klucz, który przybliży Was do ostatecznej nagrody (więcej informacji poniżej).

Aby zdobyć główną nagrodę obchodów 10. rocznicy naszej gry, potrzebujecie trzech Złotych kluczy, więc zaplanujcie rozgrywki z wyprzedzeniem!

Odbierzcie swoje nagrody!

Po zdobyciu trzech Złotych kluczy, możecie otrzymać oszałamiający styl 3D dla IX T30 , legendarnego amerykańskiego niszczyciela czołgów IX poziomu. Weterani World of Tanks zapewne pamiętają czasy, kiedy był on najlepszym czołgiem ciężkim. Z czasem T30 zmienił swoją klasę, ale nadal pozostaje przerażającym adwersarzem na polu bitwy. Wypełnijcie misje jubileuszowe, zdobądźcie 3 Złote klucze i przyozdóbcie tego potężnego niszczyciela czołgów oryginalnym, spersonalizowanym stylem. Jeśli jeszcze nie posiadacie legendarnego T30 w garażu, to świetna okazja, by to zmienić.

Poza stylem 3D dla T30 możecie tez otrzymać:

Medal za uczestnictwo w obchodach 10. rocznicy. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić jedną misję jubileuszową podczas Fazy aktywnej z dowolnego aktu.

    Wspaniała nagroda za akt do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych w Fazie aktywnej każdego aktu. Ta nagroda ma 5 różnych klas. Najwyższa klasa jest dostępna tylko dla tych, którzy ukończyli wszystkie misje w Fazie aktywnej we wszystkich pięciu aktach.

       Wyjątkowa odznaka do zdobycia za wypełnienie wszystkich misji jubileuszowych we wszystkich Fazach aktywnych z pięciu aktów.

       Jubileuszowe monety otrzymane za ukończenie każdej misji jubileuszowej zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia mogą zostać wymienione na wiele świetnych elementów personalizacji.

Sklep jubileuszowy

Możecie wymieniać jubileuszowe monety zarobione podczas wypełniania misji zarówno w Fazie aktywnej jak i podczas Chwili wytchnienia w Sklepie jubileuszowym. Będzie on dostępny w specjalnej sekcji sklepu w grze w czasie trwania wszystkich pięciu aktów. Oto, gdzie możecie go znaleźć.

Sklep jubileuszowy ma trzy zakładki, a mianowicie:

  • Jubileuszowe złote zestawy, oferujące jubileuszowe monety. Możecie wybierać między trzema zestawami zawierającymi 5000, 8750 lub 12 500 szt. złota i 100, 200, lub 300 jubileuszowych monet. Ich wartość w rzeczywistej walucie będzie równa cenie zestawów zawierających takie same ilości złota w Sklepie premium. Jednak jubileuszowe zestawy, poza złotem, dodatkowo oferują jubileuszowe monety za darmo.
  • Wyjątkowe personalizacje, upamiętniające najlepsze momenty z przeszłości. Każdy emblemat, naklejka lub inny przedmiot w tej sekcji to prawdziwa kolekcjonerska perełka. Możecie nabyć zawartość tej sekcji za jubileuszowe monety. Przy okazji każdego nowego aktu, dodawać będziemy nowe przedmioty do tej sekcji; także takie, których przedtem nie można było kupić. Sprawdźcie sami.

Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D. Podczas każdego aktu będziemy oferować inny zestaw trzech legendarnych pojazdów, każdy z wyjątkowym, spersonalizowanym wyglądem. Akt I przyniesie VIII M6A2E1 , VIII KV-5 , i V KV-220-2 . Poza spersonalizowanym wyglądem dla każdego czołgu, zestawy te zawierać będą dodatkowe, wyjątkowe wielosezonowe style, zaprojektowane w oparciu o fragmenty minimap World of Tanks nawiązujące do poszczególnych aktów.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

  • Przydatne zasoby , takie jak materiały eksploatacyjne, dyrektywy, rezerwy osobiste i nie tylko.
Daj się wciągnąć zakrzywieniom czasoprzestrzeni!

Dla każdego aktu uruchomimy specjalne wydarzenie Zakrzywienia czasoprzestrzeni. Są to wciągające i zaskakujące atrakcje dla pancernej społeczności, nawiązujące do ważnych momentów w historii World of Tanks. Dajcie się ponieść wspomnieniom i cofnijcie się w czasie do wczesnego okresu naszej gry!

Zakrzywienia czasoprzestrzeni będą dostępne tylko podczas Faz aktywnych. Pierwszą z tych atrakcji będzie powrót czatu ogólnego w Akcie I — możecie dowiedzieć się o tym więcej z osobnego artykułu. Jednak czeka Was jeszcze więcej ekscytujących Zakrzywień czasoprzestrzeni w kolejnych aktach, zatem zostańcie z nami!

Sprawdzajcie najnowsze wiadomości w centrum informacji!

Najbardziej aktualne informacje dotyczące 10. rocznicy dostępne będą w centrum informacji, które służy też jako główne miejsce dostępu do wszelkich niesamowitych jubileuszowych atrakcji. Tam będziemy publikować lokalne i globalne wiadomości oraz powiadomienia o nadchodzących Zakrzywieniach czasoprzestrzeni itd. Pamiętajcie, by regularnie tam zaglądać, aby nie zostać w tyle!

Dowiedzcie się więcej o spuściźnie World of Tanks!

Będziemy też co jakiś czas dodawać nowe filmiki do jubileuszowych archiwów dostępnych w Waszych Garażach, w osobnej jubileuszowej zakładce. W czasie trwania pięciu aktów, opowiadać Wam one będą o historii naszego projektu i jego najważniejszych momentach oraz wydarzeniach.

Nie może Cię zabraknąć na imprezie, Dowódco! Weźcie udział w niepowtarzalnych wydarzeniach i wypróbujcie nasze nowe atrakcje!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
34 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał

Taa styl dla t30 jako główna nagroda…trochę pachnie malizną, mogliby chociaż trochę golda sypnąć albo jakiś czołg choćby 6 tieru premium albo z parę tysięcy obligacji chociaż.

Anonimowo

Hahahahaha A na zdjęciu ‘kartofel’ na którego wydymali na kasę testerów.

kałasznikow23

jaki jest kod

kałasznikow23

te z tych pytań

Dejwid

1357 na 5 gaśnic automatycznych

AleJakiKod

1357 – Niewłaściwy kod. Upewnij się, że wprowadziłeś odpowiedni kod

WujekCiętaRiposta

Siemka:) Jak już mówiłem dno goni dno tej gry dobrze że juz niegram od wesji 0.9.0.0
Pozdrawiam MASOCHISTÓW I GOLD NOLIFE’ów z topwych filetowych klanów XD

Michuu__

Skoro nie grasz od 0.9.0 to nie wypowiadaj się o grze, z resztą nie widzę sensu śledzenia strony na temat gry, w którą nie grasz kilka lat XD

tankista4

A kim ty ***** jesteś, żeby mówić komuś czy może się wypowiadać czy nie?

Jest mi po prostu przykro

Z okazji 10 lecia – obciachowe naklejki, kamuflaże z gęsiami i styl 3D dla czołgu, którym nie mam ochoty grać czyli po prostu kupa śmieci…
Brak słów…

Anonimowo

plus 10k golda, faktycznie nic

Michał

Jest to wręcz niesamowite , że wszyscy z was macie możliwość zdobycia czegoś fajnego , ZA DARMO . Wargaming własnie przygotował pieprzone 5 miesięcy misji i wydarzeń a wy dalej macie prawo narzekać i mówić że to żałosne . Każdy kto narzeka lub mówi że to jest żart powinien się mocno zastanowić czy faktycznie zasługuje na cokolwiek . Co może chcielibyście 1000000 golda za darmo? Pamiętajcie ze o innych promocjach dowiemy się dopiero w późniejszych etapach . Jest to wręcz smutne że WG w końcu próbuje zrobić coś dla tych starszych graczy , a wy i tak narzekacie .

:)

To jest prawda

Anonimowo

Myślę, że tu raczej chodzi o to, że kiedyś WG się starało. Było wiele ciekawych trybów itp itd, a teraz nie ma nic ciekawego :/

Michał

Były też czasy gdzie nie robili nic , a teraz mamy linie frontu , przepustke bitewną , rezerwy i NASRANE setki misji na zasoby , kredyty , wolnego ekspa i dni premki .

Anonimowo

gosc nie wie co gada przecież 🙂 kiedyś jakieś wydarzenie było raz na parę miesięcy a teraz nie wiadomo za co się zabrać 🙂

Elo

Nie no +25% rezerwy, no chłopie dupę urywa normalnie, WG wam daje gówno owinięte w papierek a wy jecie z uśmiechem na ustach

Maciej

Dno to jest mało powiedziane. Na 10 rocznicę gry 🙂

:)

Dla mnie super event czołgi,zloto itp można zyskać za te monety.

Anonimowo

Czytanie ze zrozumirniem przyjacielu?

Wook

Te zestawy z czołgami premium to rozumiem ze za te jubileuszowe monety które można zdobyć w trakcie wydarzenia ?

:)

Ta i złoto jeszcze za te monety więc kozak

NonOmnisMorial

Złoto za złotówki, czytajcie ze zrozumieniem. Jeżeli kupisz 12k golda za tę cenę która jest teraz to dostaniesz kilka monet jubileuszowych. Nie da rady wymienić tych monet na złoto, ani za ich pośrednictwem kupić złota. Nie wiadomo jak z czołgami, jest szansa, że może je akurat będzie można kupić za te monety.

Anonimowo

no nie wiadomo 😀 sto pro dadzą Ci kartofla na ktorego byl/jest hype za jakies tam monety za misje, bitch pls 😛

ADHD

Takkkkkk jest w końcu będę mógł założyć jakieś skurwiałe kamo na czołg który do niczego nie jest potrzebny… Żałosne… Prawda jest taka jak sobie nie kupisz to będziesz miał prezenty… Nawet mogli by jakiś mały podarunek dać… Banda złodzieji…

dalmor

powiedz mi jak cie okradli? Wyjales portfel pod presja noza? Jak ci sie nie podoba to zmien gre po prostu…

Showmeapple

Czyli na 10 lecie wota można wygrać kilka naklejek i styl dla 9 tieru xd brak słów

Adamek

Czy te kv-5 lub kv-220-2 się do czegoś nadają? Chociaż do szkolenia załogi? Czy to paździerze straszne?

NonOmnisMorial

Na dzisiejsze realia KV-5 nie jest bardzo dobrym czołgiem niestety. KV-220-2 wygląda nieco lepiej. jak chcesz sprawdzić pancerz obu, to wejdź na tanks.gg

Showmeapple

Zaraz, czyli na 10 lecie wota można wygrać styl dla 9 poziomu i kilka naklejek. Szczerze tak trochę słabo.

Uzi

Na to czekałem 10 lat

Odys

Żenada.

Showmeapple

Słabo to wyglada

graymightypoop_2

To jest chyba jakiś żart